Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Καλέ μου, ηρέμησε, έτοιμη την έχω! Ορίστε, θα την ανεβάσω τώρα κιόλας να σου φύγει η έννοια.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είμαι εκτός συναγωνισμού για τρία λεπτά καθυστέρηση... ε; devil2.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε περίπτωση να σε κρεμάσω! biggrin.gif Καμία μα καμία. Μπορεί να μην κοιμόμουνα χτες όλη νύχτα (εντάξει, δεν άντεξα και την έπεσα κατά τις τρεις και μισή) αλλά θα την ανέβαζα οπωσδήποτε.

 

Εντωμεταξύ, την έχω διαβάσει εκατό φορές και κάθε φορά ανακαλύπτω κι από ένα τυπογραφικό. Αποτέλεσμα, το κείμενο έχει εκατό λάθη... φτου και νόμιζα ότι ήταν εντάξει...

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια μπορείς! Αλίμονο! Και μάλιτστα επιβάλεται να κάνεις και σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κανεις? Στο τελευταιο που πήρα μερος τελικα δεν ολοκληρωσα λογο προβληματος στο pc. Λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

Κανεις? Στο τελευταιο που πήρα μερος τελικα δεν ολοκληρωσα λογο προβληματος στο pc. Λοιπον?

 

Κανείς τι; Λοιπόν τι; Το ότι είχες πρόβλημα και δεν ολοκλήρωσες το τελευταίο write-off που σε αφορούσε μας το εξήγησες. Για τη γυναίκα και το ορφανό που άφησες πίσω μια λέξη δεν είπες. Απευθύνθηκες στον συναγωνιστή σου month που έμεινε επί ξύλου κρεμάμενος; (Η εισαγωγή, από την Naroualis, δώθηκε, ο month έγραψε.)

 

Το "κανείς" και το "λοιπόν" τι σημαίνουν; Θεωρείς πως αργούν οι άλλοι; Θέλεις νέα εισαγωγή; Νέο συναγωνιστή; Εξήγησε για να μην περιμένεις άδικα.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς τι; Λοιπόν τι; Το ότι είχες πρόβλημα και δεν ολοκλήρωσες το τελευταίο write-off που σε αφορούσε μας το εξήγησες. Για τη γυναίκα και το ορφανό που άφησες πίσω μια λέξη δεν είπες. Απευθύνθηκες στον συναγωνιστή σου month που έμεινε επί ξύλου κρεμάμενος; (Η εισαγωγή, από την Naroualis, δώθηκε, ο month έγραψε.)

 

Το "κανείς" και το "λοιπόν" τι σημαίνουν; Θεωρείς πως αργούν οι άλλοι; Θέλεις νέα εισαγωγή; Νέο συναγωνιστή; Εξήγησε για να μην περιμένεις άδικα.

 

 

Η εξηγηση για το προηγουμενο πηγαινε στην γυναικα και το ορφανο(αν και λιγο αργα μετα απο ενα μηνα για τους λογους που εδωσα ποιο πριν .Το κανεις και το λοιπον πηγαιναν σε αναζητηση νεου συναγωνιστη για write of. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Κανεις? Στο τελευταιο που πήρα μερος τελικα δεν ολοκληρωσα λογο προβληματος στο pc. Λοιπον?

Με παίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Προλογο κανεις? Ντινο?

 

Δηλαδή είσαι αξιόπιστος; Δηλαδή θέλεις να γράψω πρόλογο και να βασιστώ πως δεν θα μας κάνεις πάλι τον Χουντίνι; ("δεν θα γίνεις Λούης" κατά το ελληνικότερον; )

 

Χρειάζομαι...υπογραφή Waylander σε αίμα (το δικό του)...

 

Αποδοχή Nihilio της συμμετοχής μου...

 

...και συμφωνία των δύο αγωνιστών ως προς το είδος του διηγήματος. (Τρόμος ή fantasy; )

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα φανταζυ αλλα ουτε με το χορρορ εχω προβλημα. Τωρα υπογραφη με αιμα.....

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε εισαγωγή από Δευτέρα πρωί;

 

Nihilio θηρίο, και September Challenge και Write-Off; Είσαι σίγουρος;

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε εισαγωγή από Δευτέρα πρωί;

 

Nihilio θηρίο, και September Challenge και Write-Off; Είσαι σίγουρος;

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είσαι αξιόπιστος; Δηλαδή θέλεις να γράψω πρόλογο και να βασιστώ πως δεν θα μας κάνεις πάλι τον Χουντίνι; ("δεν θα γίνεις Λούης" κατά το ελληνικότερον; )

 

Χρειάζομαι...υπογραφή Waylander σε αίμα (το δικό του)...

 

Αποδοχή Nihilio της συμμετοχής μου...

 

...και συμφωνία των δύο αγωνιστών ως προς το είδος του διηγήματος. (Τρόμος ή fantasy; )

 

Να βάλω και εγώ έναν όρο? Αν ο Waylander δεν γράψει ΚΑΙ αυτήν την φορά, δεν θα μπορεί να ξαναλάβει μέρος σε write-off για 2-3 μήνες. Bien?

Link to comment
Share on other sites

Τα διηγήματα θα έχουν προορισμό την Βιβλιοθήκη του Fantasy, αλλά το ζητούμενο θα είναι να γράψετε ένα Fantasy Τρόμου. Σας το λέω για να είστε γκαζωμένοι στο ανάλογο mood.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά fantasy τρόμου = dark fantasy, αλλά μην το πολυψάχνουμε με έννοιες, αν μου τη βαρέσει και ΕΦ θα γράψω, απλά δώσε τον πρόλογο και ότι προστάξει η μούσα

Link to comment
Share on other sites

Οι μονομάχοι Nihilio και Waylander έχουν εφτά μέρες για να παραδώσουν μια ιστορία, ανάμεσα στις 2000 με 3000 λέξεις. Το είδος του διηγήματος είναι ελεύθερο (τρόμου, fantasy ή επιστημονική φαντασία) καθώς ο Nihilio ζήτησε η επιλογή να αφεθεί στη μούσα του. Το ίδιο δικαίωμα έχει λοιπόν και ο Waylander.

 

Προθεσμία υποβολής των διηγημάτων είναι μέχρι την επόμενη Δευτέρα, 14 Σεπτεμβρίου, στις 10 το πρωί.

 

Η εισαγωγή και το post των ιστοριών σας εδώ:

http://community.sff.gr/index.php?showtopic=9015

 

Καλή διασκέδαση!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να κάνω μια ερώτηση σαν καινούριος;

Όταν έρθει η ώρα να ψηφίσουμε, απαντάμε με σχόλιο στο topic που αναρτούνται τα διηγήματα;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να κάνω μια ερώτηση σαν καινούριος;

Όταν έρθει η ώρα να ψηφίσουμε, απαντάμε με σχόλιο στο topic που αναρτούνται τα διηγήματα;

 

Μα, βεβαίως.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..