Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Για να μην μπω σφήνα στον πρόλογο , μιας και πρόλαβε ο Ντιν, θα πω εν τέλει ναι στην πρόκληση του 3ν3.

I'm game!

 

Υ.Γ Τρόμου...

 

Υ.Γ 2 Σκωτσέζε...στα Ελληνικά ο πρόλογοςbiggrin.gif

 

 

 

 

Edited by Drake Ramore
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ, λαμβάνουμε μια θέση προτεραιότητας οι φανατίλες βάζελοι Adicto και Sonya.

 

Θα παρακαλούσαμε τον κ. Μανωλιό για εισαγωγή, όταν έρθει η σειρά μας, οπότε μπορεί ν' αρχίσει να προετοιμάζεται από τώρα. :Ρ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω την εισαγωγή το βραδάκι τζέντλεμε. Ακονίστε τα πληκτρολόγια σας.

 

 

Ένα write-off τρόμου για ζέσταμα πριν τον διαγωνισμό τρόμου που πλησιάζει, σερνάμενος πάνω στα αηδιαστικά πλοκάμια του...

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ, λαμβάνουμε μια θέση προτεραιότητας οι φανατίλες βάζελοι Adicto και Sonya.

 

Θα παρακαλούσαμε τον κ. Μανωλιό για εισαγωγή, όταν έρθει η σειρά μας, οπότε μπορεί ν' αρχίσει να προετοιμάζεται από τώρα. :Ρ

 

Roger that.

Άπ' ότι βλέπω, πρέπει να περιμένω έγκριση από τον νόρθο.

Θα ήθελα παρακαλώ μαζί μ' αυτήν και την ημερομηνία που πρέπει να δώσω την εισαγωγή.

Επίσης υπάρχει κάποια προτίμηση στο είδος από τους διαγωνιζόμενους; Θέλετε να κλείνει προς τα κάπου η εισαγωγή ή να είναι ανοιχτή σε οτιδήποτε;

Edited by mman
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ανεπίσημο gathering (όχι Magic: the, απλό gathering) με τους του μεταπτυχιακού από τις 1 ως τις 5 (ώρα Σκωτίας) για να γράψουμε, editάρουμε, κουτσομπολέψουμε κλπ, υπολογίζω να το γράψω κατά τη διάρκεια αυτού του 4ώρου. Ε ανάλογα τι ώρα θα γυρίσω σπίτι (δεν νομίζω να 'χει ίντερνετ στο μεσαιωνικό dungeon που μαζευόμαστε), πες 7... Κατά τις 9 δικιά σας ώρα, θα το έχετε devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

@mman:

 

Δεν έχω πρόβλημα με το είδος, ότι να΄ναι! Δεν ξέρω αν η κυρία Σόνια έχει κάποια προτίμηση (που στάνταρ θα έχει δλδ, αλλά λέμε τώρα...) laugh.gif

Edited by Adicto
Link to comment
Share on other sites

By all means, ό,τι επιθυμεί ο κ. Μανωλιός για εισαγωγή, εγώ δεν έχω θέμα... :)

 

Όταν με το καλό τελειώσουν τα παιδιά (και εφόσον δεν προηγείται κάποιος άλλος), λαμβάνουμε σειρά!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα παίξουμε δεσποινίς;

Ο κ.Μμαν έχει "οπλίσει" την εισαγωγή;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχω εισαγωγή, αλλά δεν έχω και το ΟΚ του νόρθου ακόμα. Οπότε αρχίζω να σκέφτομαι εισαγωγή (μια που χρειάζομαι καναδυό μηνάκια για 200 λέξεις) και αναμένω έγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, κι εγώ που περίμενα κάτι του στυλ "Κ.mman;; Κεριά και λιβάνια!" μαλακώνεις μμιχάλη... devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Νόρθεεεεεεεεεεεε! Καλέ, ακούει ο βορράς; Μια έγκριση για μονομαχία στο 13, παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, κι εγώ που περίμενα κάτι του στυλ "Κ.mman;; Κεριά και λιβάνια!" μαλακώνεις μμιχάλη... devil2.gif

Για κοίτα να δεις! Χρειάστηκε να γυρίσω στο ποστ του Adicto για να τσεκάρω ότι όντως με αποκάλεσε κατά τον γνωστό προσβλητικό τρόπο. Μάλλον τα ευαίσθητα ματάκια μου μου κάνουν τη χάρη να περνούν πάνω από τη τη συγκεκριμένη ύβρη χωρίς να την καταγράφουν...:D

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα ευαίσθητα ματάκια μου μου κάνουν τη χάρη να περνούν πάνω από τη τη συγκεκριμένη ύβρη χωρίς να την καταγράφουν..

 

Όχι. Δεν το βλέπεις πια γιατί η μετάλλαξη έχει ολοκληρωθεί. Είσαι πλέον "κύριος" με τη βούλα στο πετσί σου. Και η μετάλλαξη συνεχίζεται. Επόμενο στάδιο: "μπάρμπας". :afinger:

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν το βλέπεις πια γιατί η μετάλλαξη έχει ολοκληρωθεί. Είσαι πλέον "κύριος" [...]

 

:cold:

Link to comment
Share on other sites

Τι έγκριση ρε παλικάρια αφού πάλι ο καθένας κάνει ότι θέλει εδώ και μερικούς μήνες.

 

Αν δεν τρέχει write off και είστε επόμενοι στην σειρά, ανοίξτε τοπικ και κάντε τη δουλειά σας.

Link to comment
Share on other sites

[...] Αν δεν τρέχει write off και είστε επόμενοι στην σειρά, ανοίξτε τοπικ και κάντε τη δουλειά σας.

OK, μόλις τσέκαρα ότι το Write off #47 έχει τελειώσει, οπότε θα μπορούσαμε να ξεκινήσουμε -αν είχα την εισαγωγή that is. Πότε προτιμούν οι διαγωνιζόμενοι το εναρκτήριο λάκτισμα του ντέρμπυ;

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμη η εισαγωγή! (Δεν μ' αναγνωρίζω!) Πείτε μου πότε να ανοίξω το τοπίκιο για να αρχίσουν να μετράνε οι εφτά ημέρες. Επίσης πείτε μου πόσες μέρες πρέπει να διαρκέσει η ψηφοφορία. Εφτά;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι έτοιμος. Όποτε θέλει και η Σόνια ξεκινάμε!

υγ Ναι, εφτά είναι Μιχάλη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Adicto, αρκετά ξεκουράστηκες στις δάφνες της νίκης σου επί της Sonya.

Σε προ(σ)καλώ σε write off.

Do you accept the challenge?devil2.gif

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..