Jump to content

12ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Φάντασυ, Θέμα: Τραγούδι


Nihilio
 Share

Recommended Posts

Guest roriconfan

Έτσι που γίνανε τα πράγματα, δόξα τον Θεό που έχουμε τα βασικά θα λέμε σε λίγο.

Η καλοπέραση του 80 είναι πλέον από άλλο... τραγούδι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    39

  • DinoHajiyorgi

    19

  • Παρατηρητής

    17

  • TheTregorian

    18

Η καλοπέραση του 80 είναι πλέον από άλλο... τραγούδι.

 

Ποια καλοπέραση; Α εννοείς η δική μας! Για ρώτα και τους δικούς σου. Ολονών μας οι δικοί μας που χαμάλιαζαν για τους κανακαρέους τους!

 

Ε, τι στο... Πίστεψες πως η βιοπάλη θα πηδούσε μια γενιά για χάρη μας; Πονηρούλη;!

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕ ναι... ξεφεύγουμε λίγο! Γκουχ... γκουχ... :whip:

 

Εμένα είναι έτοιμο αλλά το διορθώνω... θα είμαι σίγουρα στην ώρα μου! Χαίρομαι που βλέπω πως έχουμε αρκετές συμμετοχές! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα σήμερα ένα ΠΜ που με πληροφορούσε ότι κάποιοι δεν μπορούν να κατεβάζουν/διαβάζουν τα επισυναπτόμενα κείμενα word. Έτσι λοιπόν έχω ξανανοίξει όσα θέματα είχαν συμμετοχές μόνο σε word μορφή για να βάλουν και σε ποστ τα κείμενά τους. Όσοι σκοπεύετε να δημοσιεύσετε κάποια ιστορία για το διαγωνισμό παρακαλέιστε να βάλετε την ιστορία και ως κείμενο στο ποστ σας.

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ! Επιτέλους την ξεφορτώνομαι και την αφήνω στη διάθεση του διαγωνισμού :D

 

Για κείνη που πενθεί

 

(Σόρι που δεν το φτιάχνω αλλα βιάζομαι απίστευτα αυτή τη στιγμή! Ας το φροντίσει κάποιος, please!)

Edited by tetartos
Το έφτιαξα. Μάλλον.
Link to comment
Share on other sites

Guest roriconfan

Μα τι γρήγοροι που είναι οι μοντ σε αυτό το φόρουμ ρε παιδάκι μου. Ούτε 5 λεπτά να σουλουπώσω το διήγημα δε προλαβαίνω. Έτσι όπως γίνεται με απλό paste από word είναι για γέλια η διάταξη. Παρακαλώ ξεκλειδώστε το μερικά λεπτάκια να το φτιάξω λίγο και το ξανακλειδώνετε. Περιμένω pm για το οκ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τελειώσεις με το σουλούπωμα κάνε ένα ποστ εδώ με το link

 

Αχάριστοι, όταν κάνουμε γρήγορα τη δουλειά μας μας τη λέτε, όταν αργούμε μας τη λέτε, αποφασίστε τί θέλετε :p

Link to comment
Share on other sites

Αχάριστοι, όταν κάνουμε γρήγορα τη δουλειά μας μας τη λέτε, όταν αργούμε μας τη λέτε, αποφασίστε τί θέλετε :p

 

Όταν τρέχετε με το ψαλίδι στο χέρι σας φοβόμαστε. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Όταν τρέχετε με το ψαλίδι στο χέρι σας φοβόμαστε. :whistling:

Και καλά κάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ να σας υπενθυμίσω ότι σας μένουν κάτι λιγότερο από 14 ώρες για τη λήξη των υποβολών. Όσοι γράφετε ακόμα, εκμεταλλευτείτε την αργία για να τελειώσετε.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ να σας υπενθυμίσω ότι σας μένουν κάτι λιγότερο από 14 ώρες για τη λήξη των υποβολών. Όσοι γράφετε ακόμα, εκμεταλλευτείτε την αργία για να τελειώσετε.

 

Καλά ντε! Τελείωσα κι εγώ :D

Ορίστε η συμμετοχή μου

 

http://community.sff.gr/index.php?showtopic=8564

Link to comment
Share on other sites

Guest roriconfan

Κι άλλος Κωνσταντίνος...

 

Άδικα παραπονιούνταν κάποιοι ότι δε θα έχουμε συμμετοχές αν σπάμε τους διαγωνισμούς σε είδη. Ως τώρα, καλά ξεκίνησε.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, πλάκωσαν πολλοί. Οι περισσότεροι είναι και από τα γερά ξίφη του sff. Μοιάζει προσπάθεια ανέλπιδη να συγκρουστείς με όλους αυτούς. Αλλά επειδή διαγωνισμός χωρίς Παρατηρητή δεν γίνεται, να και η συμμετοχή μου.

 

Απόηχοι ενός Ξεχασμένου Τραγουδιού

 

http://community.sff.gr/index.php?showtopic=8565

 

Η μόνη ιστορία από όσες ξεκίνησα που κατάφερα να ολοκληρώσω. Το θέμα ήταν πολύ όμορφο μα και βασανιστικό.

Link to comment
Share on other sites

11 συμμετοχές ως τώρα!

:bow_arrow: :guitar: :sword:

Τις έχω διαβάσει όλες. Και θα είναι μία από τις πιο δύσκολες ψηφοφορίες σε διαγωνισμό του sff ever!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το περίμενε ότι θα κοντεύαμε και ρεκόρ όταν ξεκίνησε! Μπράβο ρε παιδιά! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία θα είμαι!

Κι όσο βλέπω πόσες διορθώσεις χρειάζονται ακόμα να γίνουν για ν' ανέβει η συμμετοχή μου, τόσο πιο #@%$ γρήγορα τρέχει το ρολόι! :clock:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..