Jump to content

FFL #6 (Cassandra Gotha vs dagoncult vs DinMcXanthi vs DinoHajiyorgi vs Eroviana vs Lady Nina vs Naroualis vs Nienor vs Nihilio vs Rixardogios vs TheTregorian vs Waylander)


Nienor
 Share

Recommended Posts

Εδώ: Το χρονικό των F.F.L υπάρχει μια ιστορική αναδρομή αυτού του τύπου διαγωνισμών.

 

Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά και να πέιτε ποιο ψηνόσαστε κτλ

 

Επίσης, (αν δεν κάνω κάποιο λάθος και δεν έχει γίνει κάτι μετά από τους αναφερόμενους στο τόπικ διαγωνισμούς) θα χρειαζόμασταν και μια απάντηση από το Νόρθο (το νικητή του τελευταίου) αν θέλει να δώσει θέμα και να διοργανώσει έναν διαγωνισμούλη ακόμα.

 

Σαν πρώτη πρόταση θα έλεγα να το κάνουμε την Πέμπτη 14 του Οκτώβρη στις 21:00 το βράδυ και να διαρκέσει 1:30 ώρα (είναι το ίδιο αδρεναλιδοειδές, αλλά λίγο πιο ανθρώπινο :p)

 

Τι λέτε? :) Θα παίξουμε?

 

 

 

Υ.Γ. Δε δηλώνω διοργάνωση ανοίγοντας το τόπικ έτσι? Να εξηγούμεθα :p Θέλω να πάιξω! Για αυτό τον θυμήθηκα κι όλας στα Σύρας τότενες :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinoHajiyorgi

    8

  • TheTregorian

    6

  • Drake Ramore

    7

  • wordsmith

    7

Ρε μανία με το χρώμα τους διαγωνισμούς! Γίνετε λιγότερο ανταγωνιστικοί να ησυχάσουμε,μπρε!Έχουμε και δουλειές!!book.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είναι ανάγκη να πάρεις μέρος σε όλους βρε Σταν!laugh.gif

Ξεκουράσου και λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρω,μόνο και μόνο επειδή περιμένω κάποιον συγκεκριμένο...devil2.gifdevil2.gifdevil2.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμ... για να δω το πρόγραμμά μου... χμ... μούμπλε... μούμπλε... α! εκπληκτικό... υπάρχει ένα κενό την Πέμπτη στις 14 του μήνα, και μάλιστα από τις 21.00 ως τις 22.30.

 

Μέσα λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι εντάξει με μέρα και ώρα. Το αν θα τα καταφέρω να ολοκληρώσω, ως μονοδάχτυλος πληκτρολόγος, δεν δίνω εγγύηση. :sweatdrop:

Link to comment
Share on other sites

Τι τύχη!! Πέμπτη η μόνη μέρα που έχω μονο τρεις ώρες μάθημα και ειμαι ελευθερη. Είμαι μεσα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ για Πέμπτη! Θα διώξω όλον τον κόσμο από το σπίτι, (τώρα τους το ανακοινώνω, ο σύζηγος και ο επισκέπτης αδερφός του, την Πέμπτη πάνε καφενείο :devil2: ), και θα στρωθώ!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα μάλλον. Έχει ένα πάρτυ την Πέμπτη στις 10μιση, οπότε γράφω (αν μου κατέβει τίποτα) ανεβάζω και φεύγω στο καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα. Βέβαια ευελπιστώ να έχω τελειώσει όλο το χαμαλίκι που μου έχει φορτωθεί αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ας παίξω κι εγώ. Μεσα για Πέμπτη στις 9. Βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

Χαμόος! Σ'αυτό το φόρουμ κανείς δεν κουράζεται ωρέ; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις! :eek:

Έχετε τρελαθεί τελείως, λέμε;

Εσείς είστε για τους οποίους δεν κάνουμε στο καπάκι τον διαγωνισμό Ε.Φ. επειδή και καλά είστε κουρασμένοι;:dazzled:

Είστε για δέσιμο :tease:ή μου διαφεύγει κάτι;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το flash fiction με τον διαγωνισμό της Ε.Φ;

Καμία σχέση δεν έχει η δεσμευση που απαιτείται για μια μεγάλη ιστορία των 3500 λέξεων με ένα φλασάκι των 500-1000 λέξεων σε ελάχιστο χρόνο δημιουργίας.

Εξάλλου πολλοί που δηλώσαμε, μπορεί να παθουμε συγγραφικό κοκομπλόκο στις 9 και να μην γράψουμε τελικά τίποτα.

Είναι πολύ διαφορετικές οι συνθήκες των δύο διαγωνισμών.

 

Ασε που ο Ε.Φ είναι θεματικός διαγωνισμός που κυρίως θα γράψουν οι Ε.Φαδες.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και γω. Αν και με τοση λιγη ωρα π θα εχουμε το κειμενο μ θα ειναι τιγκα στα ορθογραφικα.....

Link to comment
Share on other sites

Μέσα, μέσα!! clap.gif thumbsup.gif

 

Πετάω τη σκούφια μου! holiday.gif --> smile.gif

 

(Εκτός απροόπτου, φυσικά!)

 

Ζεσταίνω ήδη τα δαχτυλάκια μου...!! thumbsupsmileyanim.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην πάρετε όλοι μέρος!tease.gif

Ποτε θα προλάβουμε να διαβάσουμε 87 φλασάκια;laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι εντάξει με μέρα και ώρα. Το αν θα τα καταφέρω να ολοκληρώσω, ως μονοδάχτυλος πληκτρολόγος, δεν δίνω εγγύηση. :sweatdrop:

 

Γιατί μονοδάχτυλος; Τα άλλα 9 σου τα έφαγε ο Ξασμαράκ;:lol:

 

Χμμμ... Εγώ δεν είναι σίγουρο ότι θα μπορώ Πέμπτη στις 9 και επίσης δεν ξέρω κατά πόσον με βολεύει να γράφω υπό πίεση χρόνου. Αλλά καλύτερα φλασάκια παρά μεγάλα διηγήματα, από αυτήν την πλευρά είμαι οκ.

 

Εδώ προλάβαμε και διαβάσαμε 22 μεγάλα, ρε Drake! Είμεθα εξασκημένοι πλέον...

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to FFL #6 (Cassandra Gotha vs dagoncult vs DinMcXanthi vs DinoHajiyorgi vs Eroviana vs Lady Nina vs Naroualis vs Nienor vs Nihilio vs Rixardogios vs TheTregorian vs Waylander)
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..