Jump to content

Εφιαλτικό Σύνδρομο.Εθελοντές για την παράνοια?


distaros
 Share

Recommended Posts

Μια χαρά γραμματοσειρά είναι, Χάρε.

 

Όσο για την υπογραφή: Γιάννης "Rikochet" Γαλιάτσος.

Link to comment
Share on other sites

King Volsung...

Βρήκα μια εικόνα με δύο φεγγάρια,ένα μεγάλο πορφυρό και ένα μικρότερο ασημένιο,και σύννεφα τριγύρω.Είναι πολύ ατμοσφαιρικό,και νομίζω πως είναι screenshot από το Morrowind....Είναι πολύ "βαριά" και δεν μπορώ να την ανεβάσω,αλλά αν ο northerain δεν στείλει κάτι καλύτερο,την θές?

Α,και με τι ψευδώνυμο να υπογραφεί το έργο σου?

Link to comment
Share on other sites

Χάρε, λοιπόν... καλό ακούγεται.

Αν γίνεται να το πάρει ο northe (ή όποιος άλλος ξέρει να κάνεi manipulation τέλος πάντων αν θέλει) και να εξαφανίσει το ένα φεγγάρι. Μετά να συκγρίνουμε και διαλέγουμε όποια μας αρέσε ιπερισσότερο...

Διατείθεται να το κάνει κανείς; Αν όχι, δεν πειράζει, θα την βάλουμε έτσι όπως είναι.

 

 

 

Edit:

Όντως το yet another crusifixion ειναι πολύ καλή ιδέα για το Εφιαλτικό Σύνδρομο.

Ξαναedit:

Για υπογραφή βάλε Αλέξανδρος "King Volsung" Καραγιώργης

Edited by King_Volsung
Link to comment
Share on other sites

Άνεργε Χάρε, πότε θα βγει το δεύτερο τεύχος? Έλαβες το μήνυμά μου για το ψευδώνυμο?Άντε να δούμε...με τέτοια μικρά βηματάκια μπορεί να κάνουμε κάποια στιγμή κάτι σημαντικό :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό! Μόνο εκεί που λες ότι ψάχνεις συγγραφείς, ποιητές και λοιπούς παραμυθάδες, βάλε και ένα τρόπο επικοινωνίας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και ναι,το τευχίδιον 1 επιτέλους έτοιμο...Γαμώτο,ήταν πιο δύσκολο από όσο περίμενα αλλά το αποτέλεσμα νομίζω πως είναι ικανοποιητικό.

Λοιπόν,με τον φίλτατο Μελδόκιο ετοιμάζουμε ιστιοχώρο για το Εφιαλτικό Σύνδρομο,καθώς και μερικές ακόμα εκπλήξεις...

Για την ώρα,οι όποιοι ενδιαφερόμενοι ας απευθυνθούν σε Χάρο ή Μελδόκιο για Βορρά,και σε Βάρδο ή Rikochet για Νότο.

Δεν ξέρω πως θα κυκλοφορήσει αλλού,πάντως εδώ πάνω θα το βρείτε σύντομα σε κάποια μαγαζιά...

Θα ξαναεπικοινωνήσουμε...

Βάρδε,πως πάει η διανομή κάτω?Θέλετε να κανονίσουμε να σας στείλουμε φράγκα ή αντέχετε?Θα το κυκλοφορήσετε και σε κάνα μαγαζί ή μόνο μεταξύ φίλων?

Άμα κάνετε και συννενόηση με κάνα φωτοτυπάδικο θα σας βγει πιο φτηνό...Εδώ έχουμε προσφορά,μας βγάζουν τα 200 τεύχη 100 ευράκια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ δεν ήξερα κάτι, ότι θα τα διανήμουμε. Πάντως, αν θέλετε, πολύ ευχαρίστως. Μπορώ, κατά πρώτον, να δώσω κάποια τεύχη στην Κάισσα. Αλλά θα πρέπει, πρώτα, να έχω κάποια χρήματα στα χέρια μου για να βγάλω φωτοτυπίες κτλ.

 

Στείλε μου PM καλύτερα, για να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια στιγμή παιδιά. Θα μοιραστούμε τα έξοδα για να τυπώσουμε το φάνζιν σας για να διανεμηθεί στην Αθήνα? 'Η δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείτε? Mάλλον χρειάζονται περισσότερες επεξηγήσεις. :blink: :blush:

Edited by Dain
Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο τεύχος ποια διηγήματα και ποιήματα έλαβαν μέρος???

 

Δεν μας είπες νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφερόμενοι ρίξτε μια ματιά εδώ, στο πρόχειρο blog που στήσαμε για το Εφιαλτικό Σύνδρομο. Εκεί έχει και τα περιεχόμενα του πρώτου τεύχους, drowvarius.

Link to comment
Share on other sites

Έο...ΚΆτσε να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Το έντυπο αυτό δεν είναι υπ'ευθύνη κανενός.Το διανέμει όποιος το έχει και θέλει να μπει στον κόπο.

Δεν υπάρχει "συντακτική ομάδα".Το ότι κάποιος έχει γράψει,δεν σημαίνει πως πρέπει και να διανέμει το τεύχος,και το αντίθετο.

Όποιος έχει το τεύχος στα χέρια του και γουστάρει την φάση,το μοιράζει.Έτσι απλά.Όποιος δει πως δεν τα καταφέρνει με τα φράγκα,σταματάει ή ζητάει από εμάς εδώ πάνω,που το έχουμε πάρει και λίγο πιο θερμά.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..