Jump to content

FFL #6 (Cassandra Gotha vs dagoncult vs DinMcXanthi vs DinoHajiyorgi vs Eroviana vs Lady Nina vs Naroualis vs Nienor vs Nihilio vs Rixardogios vs TheTregorian vs Waylander)


Nienor
 Share

Recommended Posts

Γιατί μονοδάχτυλος; Τα άλλα 9 σου τα έφαγε ο Ξασμαράκ;:lol:

Δεν το ήξερες ότι γράφω μόνο με το ένα δάχτυλο; Ουπς, τώρα το ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinoHajiyorgi

    8

  • TheTregorian

    6

  • Drake Ramore

    7

  • wordsmith

    7

αν ανεβάσουν όλοι αυτοί που λένε πως θα γράψουν, θα οδηγηθούμε σε νέο φεστιβάλ θαρρώ... πόσα θ'αντέξει αυτή η άμοιρη κοινότητα;;;;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαμόος! Σ'αυτό το φόρουμ κανείς δεν κουράζεται ωρέ; :lol:

Όοοχι... Κανείς ποτέ δεν ξεκουράζεται.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην πάρετε όλοι μέρος!tease.gif

Ποτε θα προλάβουμε να διαβάσουμε 87 φλασάκια;laugh.gif

 

Και νάταν μόνο τα φλασάκια. Έχουμε κι ένα write-off κι ένα ρακόρ! :juggle:

Εγώ πάντως σίγουρα δεν γράφω. Την Πέμπτη το βράδυ είμαι καλεσμένη.

Link to comment
Share on other sites

1. Όσο αφορά στο αν έχουμε ξεθεωθεί κι ότι καθυστερήσαμε της εφ των ΔΣΣΙ για να ξεκουραστούμε:

α) Είχε κάνει ο Ντίνος την ερώτηση στο τόπικ του διαγωνισμού και δεν είδα να μουρμούρησε κανείς οπότε υπέθεσα πως ήταν όλα οκ.

β) Ακόμα κι αν μαζευτούν πολλές ιστορίες -γιατί υπάρχει προηγούμενο με πολλές ιστορίες σε φλας διαγωνισμό- το μονο φόρτο θα είναι το διάβασμα, και πάλι όμως, είμαστε σίγουροι πως θα είναι μικρές. Κι αυτό γιατί όσο αφορά τα σχόλια... οκ, σχόλια μπορούμε να κάνουμε σε δουλεμένες ιστορίες, στο φλας, ε, είναι και λίγο ανούσιο. Μόνο για παίξουμε είναι στην ουσία και άντε κάνουμε κι ένα ποστ με όλα τα διηγηματάκια μια γραμμούλα για το καθένα.

 

2. Ο Νόρθος δε μπορεί να διοργανώσει την Πέμπτη. Υπάρχει κάποιος που να μη θέλει να παίξει ο ίδιος αλλά να ψήνεται να πάρει το θέμα του Νόρθου και να είναι εδώ να μας το ποστάρει στις 9 ακριβώς?

 

3. Θα ξεκουραστούμε... κάποτε, αυτό είναι το μονο σίγουρο. Όλα τα άλλα παίζονται :p

Link to comment
Share on other sites

Έλεγχος προγράμματος για Πέμπτη 14/10/2010, check.

Μαθήματα αδελφού 6-8 μμ, check,

Επιστροφή στο σπίτι πριν τις 9.... εξαρτάται από κίνηση....

 

Οπότε, αν τα καταφέρω θα το δοκιμάσω....

 

*Σημείωση σε εαυτό, να θυμιθώ να πάρω σνακ για εκείνο το βράδυ..... :devil2:*

Link to comment
Share on other sites

 

 

2. Ο Νόρθος δε μπορεί να διοργανώσει την Πέμπτη. Υπάρχει κάποιος που να μη θέλει να παίξει ο ίδιος αλλά να ψήνεται να πάρει το θέμα του Νόρθου και να είναι εδώ να μας το ποστάρει στις 9 ακριβώς?

 

 

 

Πολύ πιθανόν εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει σίγουρο μίλα να τον ενημερώσουμε :)

 

Θα ξέρω μάλλον αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε γρήγορος είμαι,ούτε θα είμαι διαθέσιμος τότε...Οπότε,ποιο είναι το συμπέρασμα; Μπορείτε να αρχίσετε να πανηγυρίζετε!tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Οκ, την Πέμπτη στις 9 θα είμαι κοντά σε ίντερνετ και δεν έχω πρόθεση να παίξω (αυτή τη φορά) στο εν λόγω παιχνίδι. Να ειδοποιηθεί ο βόρειος να ρίξει το θέμα και εγγυώμαι ότι θα μείνει μυστικό μέχρι μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην ξεχαστήκατε για σήμερα στις 9....

 

Κι εγώ το ελπίζω! Αδημονώ! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλώστε πάνω στο γραφείο σας μπόλικα κενά έγγραφα Word και ξύστε τα πληκτρολόγιά σας... Όλοι εδώ στις 9...

 

Μήπως υπάρχει καμιά διαρροή θέματος; Πι-Μι, όποιος ξέρει κάτι. Θα υπάρξει αμοιβή.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ μέσα...

 

(...αλλά δεν θέλω κακόβουλα σχόλια αν δεν τα καταφέρω...πάλι :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το f.f.l τι είδους είναι; (φανταζύ, sci-fi τι;;;;)

Ή δεν έχει σχέση;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το f.f.l τι είδους είναι; (φανταζύ, sci-fi τι;;;;)

Ό,τι θέλεις κι ό,τι σου βγει, φτάνει να ανταποκρίνεται στο θέμα.

 

Θα έχω στο Star και τον Λεονάιντας να με εμψυχώνει.

 

:devil2: Dirty ζαβολιά: Το θέμα το δίνει ο northerain, οπότε... μυρίζομαι τρόμο. Ορισμένοι μπορείτε να κερδίσεται μια παράγραφο αν ξεκινήσετε να γράφετε τώρα μια τρομακτική, ατμοσφαιρική εισαγωγή που μετά την αναγγελία του θέματος να προσαρμόζεται εύκολα προς κάθε κατεύθυνση (χιέχ-χεχ-χεχ-χεχ) ... ή μπορεί να κάνω και λάθος... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ξαφνικής ίωσης, θ' αναγκαστώ να απέχω, μιας κι ο πυρετός δεν με εμπνέει και θα προτιμήσω μια σουπίτσα και νάνι νωρίς... :(

 

Have fun everyone!

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχεχε... Το θέμα το ξέρω μόνο εγώ και θα το ανεβάσω στις 9. Δεν πρόκειται να διαρρεύσει ούτε αν ο Mesmer μου υποσχεθεί να μην ξανααναφέρει τι έγινε τότε με το φλασάκι του που απορρίφθηκε εξαιτίας μου. ;)Αλλά μέχρι τότε να ρωτήσω: έχουμε όριο λέξεων;

 

Εννοείται ότι εγώ όχι μόνο δε θα παίξω, αλλά, μόλις το ανεβάσω, θα φύγω και θα βγω για φαΐ. Τα χαΐρια σας θα τα δω αύριο.

 

Χριστίνα, περαστικά. Τα λέμε στο επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω: έχουμε όριο λέξεων;

Ναι, το φλασάκι δεν πρέπει να είναι πάνω από 10.000 λέξεις! :tease:

 

Και μια ανακεφαλαίωση: Το κείμενο σας το ποστάρετε εδώ, σε αυτό το τόπικ, όχι με λινκ, αλλά ολόκληρο. Στις 22:30 κλειδώνει το τόπικ, κι όποιος πρόλαβε.

 

Κέλλυ έχεις συνεννοηθεί με moderator να κλειδώσει το τόπικ;

Link to comment
Share on other sites

...ούτε αν ο Mesmer μου υποσχεθεί να μην ξανααναφέρει τι έγινε τότε με το φλασάκι του που απορρίφθηκε εξαιτίας μου...

Μη νομίζεις ότι θα ξεφύγεις τόσο εύκολα... devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to FFL #6 (Cassandra Gotha vs dagoncult vs DinMcXanthi vs DinoHajiyorgi vs Eroviana vs Lady Nina vs Naroualis vs Nienor vs Nihilio vs Rixardogios vs TheTregorian vs Waylander)
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..