Jump to content

ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ


distaros
 Share

Recommended Posts

Και επειδή ο κύριος throgos κύρηξε πόλεμο(να γιατί potaρουμε και οι δυο σαν τρελοί τελευταία...),τον προκαλώ σε συγγραφική αναμέτρηση.

 

Ποιός καλός άνθρωπος θα είναι κριτής?Και ποιός θα θέσει τους όρους της δοκιμασίας?

 

Και πάνω απ'όλα,throgos δέχεσαι?

 

Χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Write-off θα κάνετε δηλαδή? Ωραία. Αν είναι έτσι, οι όροι είναι απλοί. Συμφωνείτε τι είδος θα γράψετε και πόσες περίπου λέξεις, μετά κάποιος γράφει ένα πρόλογο 200-250 λέξεις και εσείς συνεχίζετε από κει.

Μετά την πάροδο 2 περίπου εβδομάδων (η και λιγότερο αν γράψετε και οι δύο τις ιστορίες σας πιο νωρίς) κάνουμε ένα ωραίο poll και οι συμφορουμίτες ψηφίζουν πια ιστορία τους άρεσε περισσότερο. Είστε???

Link to comment
Share on other sites

Μέσα!! όποιος χάσει θα τιμωρηθεί με την εξής ποινή: θα πρέπει να έχει πάντα 10 posts λιγότερα στο σύνολο από τον νικητή. Συμφωνείτε; Γιατί εξ, άλλου γι΄αυτό γίνεται η μονομαχία. Για το ποιός έχει τα περισσότερα posts.

Link to comment
Share on other sites

Sorry Throg, alla ayto einai entelos lame.Diladi an enas apo sas 8elei na pei kati, den 8a mporei logo enos orio?Naaaah.

Link to comment
Share on other sites

Και αν ο ένας από τους δυο εξαφανιστεί ο άλλος θα είναι αναγκασμένος να μη ποστάρει για πάντα!!! :devil2:

 

Αι λάικ ιτ. :blink:

 

Σοβαρά τώρα, καλύτερα θα ήταν να το κάνετε απλά για την δόξα ;)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, τότε μια άλλη ποινή: ο χαμένος θα αναγκαστεί να βάλει custom κείμενο κάτω από το άβαταρ "Είμαι χαμένος" ή "Ο Άνεργος Χάρος/Θρώγκος με νίκησε, είμαι ένα τίποτα" κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα είμαι μόνο εγώ, ο τιποτένιος. Όχι και να μας τρώνε τους τίτλους οι n00bs!!!

Link to comment
Share on other sites

LOL, ρε σεις! Εγώ λέω να κρεμάσουμε το χαμένο από τους αντίχειρες.

 

Αουτς.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Κάντε τη μονομαχία σας και τον χαμένω τον αναλαμβάνω εγώ. Ξέρετε ότι έχω αρκετές καλές ιδέες. χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλή η πλακίτσα αλλά δεν αποφασίζετε τι είδος θα γράψετε, πότε θα ξεκινήσετε και όλα αυτά? ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, μαλλον οσοι εχουν την ευθυνη για το χαμενο καλο θα ηταν να διαβασουν το πρωτο βιβλιο του Ελρικ Του Μελνιμπονε και να παρουν μερικες ιδεες απο τον "γιατρο" που αναλαμβανε τις ανακρισεις των κατασκοπων :blink: ;)

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε ξέρω τι θέλετε πως να ξέρω τι να σας βάλω;

Ότι τραβάει η όρεξή σου. Αν δεν έχει και αντιρρήσεις ο Χάρος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nihilio περιμενουμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Βάλε κάτι πολύπλοκο.Και μην βάλεις κάνα όριο 2000 λέξεων...Να γράψουμε κάτι καλό ρε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω σκεφτεί κάτι παρανοικό και επίκαιρο, απλά είμαι λίγο πηγμένος αυτό το καιρό. Το πολύ μέχρι τη Δευτέρα θα το έχω σηκώσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω σκεφτεί κάτι παρανοικό και επίκαιρο, απλά είμαι λίγο πηγμένος αυτό το καιρό. Το πολύ μέχρι τη Δευτέρα θα το έχω σηκώσει.

ΟΚ, μη βιάζεσαι... απλά μας αρέσει το πρήξιμο. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε την μονομαχία πιο ενδιαφέρουσα; Όπως π.χ. να επινοήσει ο καθένας από ένα ήρωα. Αυτοί οι δυο θα έχουν κάποια διαμάχη. (Σαν αυτό που είχατε κάτι με τον κλόουν το μάντη τον νεκρό τον πολύχρωμο και τους άλλους, αλλά πιο απλό με μόνο δυο ήρωες).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω...Εμένα μου αρέσει σαν ιδέα...Ας πει και ο throgos την αποψή του.

Link to comment
Share on other sites

απλά μας αρέσει το πρήξιμο.

Εμένα δεν μου άρεσε.Ήταν η χειρότερη ιστορία που διάβασα τα τελευταία χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..