Jump to content

Ποίος είναι ο αγαπημένος σας Doctor Who? (Poll)


Boba Fett
 Share

Ποιος είναι ο καλύτερος Doctor?  

14 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο καλύτερος Doctor?

    • William Hartnell
      0
    • Patrick Troughton
      0
    • Jon Pertwee
    • Tom Baker
    • Peter Davison
      0
    • Colin Baker
      0
    • Sylvester McCoy
    • Paul McGann
      0
    • Christopher Eccleston
    • David Tennant
    • Matt Smith


Recommended Posts

Ποιος είναι ο καλύτερος Doctor απο την πασίγνωστη σειρά Doctor Who . Πολύ Δόκτορες υπήρξαν οπότε ποιος από ολους είναι ο αγαπημένος σας. Εμένα είναι ο David Tennant και ο Tom Baker.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εξαιρετικοί, αλλά ο πρώτος που είδα και αυτομάτως κόλλησα ήταν ο Tom Baker. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Tom Baker επειδή και για μένα ήταν ο πρώτος που είδα

David Tennant, επειδή έδωσε έναν πιο ανθρώπινο χαρακτήρα στον Doctor, για τον ουμανισμό του και για πολλά άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Eccleston, γιατί έφερε εις πέρας το Revival και ήταν uber-cool!!!

Κατά τ'άλλα ο Matt Smith αρχίζει και γίνεται ο αγαπημένος μου σιγά σιγά, γιατί δίνει στο Γιατρό μια νότα γηραιότητας που έλειπε από τους άλλους.

 

Link to comment
Share on other sites

Χα, χα, εγώ δεν έχω δει ποτέ τη σειρά αλλά θα σας πω ότι ο αγαπημένος μου doctor γενικά είναι ο dr. Dorian Gray!!!! Scrubs forever!!! Χαχα, σόρυ, i'm off topic αλλά δεν άντεξα να μην το πω!!!

Link to comment
Share on other sites

Χα, χα, εγώ δεν έχω δει ποτέ τη σειρά αλλά θα σας πω ότι ο αγαπημένος μου doctor γενικά είναι ο dr. Dorian Gray!!!! Scrubs forever!!! Χαχα, σόρυ, i'm off topic αλλά δεν άντεξα να μην το πω!!!

 

:D Να λοιπόν το έναυσμα και η ευκαιρία για να τη δεις!

 

 

 

 

 

Προσωπικά, ο πιο αγαπημένος μου Doctor, αν και πρωτοείδα Doctor Who την εποχή του Tom Baker, είναι ο David Tennant. Και δεν νομίζω να εκπλαγεί κανείς! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τομ Μπέικερ.

 

 

 

Χα, χα, εγώ δεν έχω δει ποτέ τη σειρά αλλά θα σας πω ότι ο αγαπημένος μου doctor γενικά είναι ο dr. Dorian Gray!!!! Scrubs forever!!! Χαχα, σόρυ, i'm off topic αλλά δεν άντεξα να μην το πω!!!

 

 

Ιδέα για καινούργιο πολλ. Αγαπημένος σφφ Δρ έβερ.

(συν ο δρ Ντόριαν τιμής ένεκεν)

Link to comment
Share on other sites

Εγω καθ'οτι παλιομοδίτης (το νεο doctor who δεν μου αρέσει ιδαίτερα) ψήφισα τον John Pertwee γιατι ηταν πολυ καλος ηθοποιος και γαιτί ηταν μεν εκκεντρικός οπως ολοι οι doctor αλλά οχι σε υπερβολικό βαθμό, ενω ο Baker ηταν λίγο υπερ του δεόντος εκκεντρικός (παρόλο που και αυτός ηταν βεβαια πολύ καλός).

Link to comment
Share on other sites

Από τους 7 που έχω δει Pertwee, Tennant και Smith. Από την άλλη έχω δει μόλις ένα serial με τον Baker και δεν μπορώ να κρίνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ο Paul McGann και ο David Tennant.Ο χειροτερος με διαφορα , απ' οσους εχω δει, ειναι ο Matt Smith.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερος ο David Tennant, ίσως τον βοηθησε το σενάριο αφού αποφασίσας να δώσουν μια πιο ανθρώπινη, πιο ευάλωτη μορφή στον χαρακτήρα του Doctor. Δεύτερη επιλογή ο Tom Baker γιατί ήταν ο πρώτος Doctor που γνώρισα.

Κάπου διάβασα ότι υπάρχει η σκέψη στην επέτειο των 50 χρονων της σειράς να δούμε πάλι τον Tom Baker και κάποιους άλλους από τους παλιούς πρωταγωνιστές ξανά.

Edited by Klaatu
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Ποίος είναι ο αγαπημένος σας Doctor Who? (Poll)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..