Jump to content

Εργαστήρι Ποίησης


Nienna
 Share

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να γράφετε όλα σας τα σχόλια σχετικά με τη λειτουργία του εργαστηρίου ποίησης. Ιδέες, προτάσεις, παράπονα, τα πάντα.

Όποιος θέλει πρόσβαση στο εργαστήρι και πιστεύει πως θα του είναι χρήσιμο είτε να συμμετέχει στις ασκήσεις είναι να παρακολουθεί αν δεν έχει χρόνο μπορεί να το ζητήσει από τον Βάρδο, ή καλύτερα να γράψει ένα post κάτω από αυτό εδώ για να πεί πως "είναι μέσα"!

Ελπίζω το εργαστήρι αυτό να γίνει ένας χώρος έμπνευσης και όχι περιορισμού, συνεργασίας και όχι κακού ανταγωνισμού. Αν και γι αυτό είμαι σχεδόν σίγουρη με τόσο καλό κόσμο!

Λοιπόν, αρχίζουμε;

:)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω! Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε! χιπ! χιπ! χουερειιιιιι!!! :icon_yea:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι μέσα!

Δεν είμαι!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Βάλτε με!!!)

Edited by Orpheus
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θέλω... :Ρ

 

.

.

.

.

.

 

Όσοι ζήτησαν πρόσβαση έχουν γραφτεί στο εργαστήριο ποίησης.

 

 

Now, we will cut your ears, chop-off your tongues, and burn your eyes. Enjoy your stay. :)

Link to comment
Share on other sites

Balibor ο βάρδος έχει δώσει αυτόματα acces σε όλους όσους έχουν κάνει post εδώ! Θα πας στο εργαστήρι συγγραφέων και μετά στο εργαστήρι ποίησης και εκεί θα δείς την πρώτη άσκηση που έβαλα. Αν θα θέλες να κάνεις ένα κόπο για να την δείς άμεσα, γιατί η νιέννα έχει δώσει προθεσμία μέχρι την δευτέρα αν δεν απατόμαι!Είπαμε να βάζει κάθε φορά κάποιος άλλος μια άσκηση όσο καλύτερη μπορεί αφού όμως το συζητήσει και με τους υπόλοιπους, οπότε αν έχεις καμμία ιδεά εσύ ή κάποιος άλλος να το κανονίσουμε! Όπως και να έχει και νομίζω μιλάω εκ μέρους όλων, πως ελπίζουμε όλοι μας σε έντονη συμμετοχή και να τα παμε καλά!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το Εργαστήρι Ποίησης ήδη λειτουργεί. Είναι υπο-φόρουμ του Εργαστηρίου Συγγραφής. Και ήδη το πρώτο θέμα για τα ποιήματα έχει μπει.

Link to comment
Share on other sites

Guest silversoldier

Δε πιστεύω να κάνατε τίποτα χωρίς εμένα; θα σας κάνω σαπουνια σαν ξέρετε ποιον...

 

I'm in :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν μπορώ να μπω στο εργαστήρι;;; Κάνω κάτι λάθος :hmm: ή δεν με θέλετε; :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Eldi, σε έχω προσθέσει στο εργαστήρι από καιρό. Ξαναπροσπάθησε να μπεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
Εδώ μπορείτε να γράφετε όλα σας τα σχόλια σχετικά με τη λειτουργία του εργαστηρίου ποίησης. Ιδέες, προτάσεις, παράπονα, τα πάντα.

Όποιος θέλει πρόσβαση στο εργαστήρι και πιστεύει πως θα του είναι χρήσιμο είτε να συμμετέχει στις ασκήσεις είναι να παρακολουθεί αν δεν έχει χρόνο μπορεί να το ζητήσει από τον Βάρδο, ή καλύτερα να γράψει ένα post κάτω από αυτό εδώ για να πεί πως "είναι μέσα"!

Ελπίζω το εργαστήρι αυτό να γίνει ένας χώρος έμπνευσης και όχι περιορισμού, συνεργασίας και όχι κακού ανταγωνισμού. Αν και γι αυτό είμαι σχεδόν σίγουρη με τόσο καλό κόσμο!

Λοιπόν, αρχίζουμε;

:)

 

Που είναι; Θα ήθελα να συμμετάσχω

Link to comment
Share on other sites

Θα σε προσθέσουμε. Θα σου στείλω και ένα ΠΜ με κάποιες πληροφορίες. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..