Jump to content

Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)


Ιρμάντα
 Share

  

10 members have voted

  1. 1. Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο είναι...

    • Ο κλέφτης και η μάγισσα (SymphonyX13)
    • Η Κρύπτη Της Ναβίρα (WILLIAM)
    • Τα Παλάτια της Μεγάλης Υφάντρας (elgalla)

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ρε παιδιά εγώ λέω αν θέτε πάρτε το βράδυ αυτό και το κλείνουμε αύριο. Δεν θα ξαμολήσω το γκόλεμ για μια ημέρα...μάλλον όχι...χμμμμ.

Τι πρόλογο πήγα κι έδωσα σα δεν ντρέπομαι!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να σου πω. Πάω σήμερα για ένα ρεκόρ που κοιμόταν 17 χρόνια!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά, δεν έχει νόημα να βιάσετε τις ιστορίες στο τέλος λόγω χρόνου, αμαρτία. Ας πάει για αύριο βράδυ, δεν χάθηκε ο κόσμος για μια ακόμα μέρα.:)

 

Ειρήνη, εσύ φταις και η εισαγωγή σου, είδες τι προκάλεσες; Εμπνεύσεις, λέξεις να ρέουν ποτάμια, μεγάλες χορταστικές ιστορίες. Μέχρι και ρεκόρ χρόνων σπάνε εξαιτίας σου! Απαπαπα λέμε...:) 

 

William τι ρεκόρ σπας φίλε;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το ρεκόρ μου σε σελίδες σε μια μέρα. Ήταν 25 και κρατάει από το Δεκέμβριο του 1998 όταν πήγα από την 376 στην 401 σελίδα του Μια Νύχτα Του Απρίλη.

Καθώς μια δακτυλογραφημένη είναι δύο χειρόγραφες σελίδες αν γράψω 13 θα το σπάσω, ε είμαι στις 12!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Από τη 15 στην 28 σήμερα. Αγαπητή Ειρήνη σε ευχαριστώ που έγινες αιτία να ξανακάνω το ρεκόρ.

 7200 λέξεις, αύριο ελπίζω να ολοκληρώσω.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και για την έμπνευση της τελευταίας στιγμής σας έχω:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε αν και αυτό είναι το μόνο που δε μας λείπει όπως φαίνεται!

 

Πως τα πάτε συμπαίκτες; Γράφετε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γράφουμε, τι γράφουμε δηλαδή, αγώνα δρόμου κάνουμε. Γιατί, ω γιατί πρέπει να βάζω τόσο build up στις ιστορίες μου, ας μου εξηγήσει κάποιος. Αυτό με τρώει, κάθε φορά. Πάω να συνεχίσω τώρα, γεια σας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω και γω που έφτιαξα παρελθόν για τους χαρακτήρες και εξελίξεις και μετά θυμήθηκα ότι δεν πάω για μυθιστόρημα αλλά για μια μικρή ( λέμε τώρα ) ιστορία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νεολαίοι μου με κάνετε περήφανη! Είναι ιδέα μου ή έχουμε εκτινάξει τα write-off από άποψη ποιότητας τελευταία; :first: :first: :first:

Ευγενία-Ευγενία είσαι 'δω; :mf_trombone:

Δημήτρη; :mf_trombone:

 

Πάει για ξιφομαχία μεταξύ Αταλάντης και Γουίλιαμ;

Και λέω μετά να χαλαρώσουμε με κανα ποιητικούλι.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ορκίζομαι για την ξιφομαχία. Δεν θέλω να ζητήσω άλλη παράταση και δεν με βλέπω να τελειώνω έγκαιρα. Τι να κάνω, έτυχαν υποχρεώσεις που δεν μπορούσα να αποφύγω μιας και πάω διακοπές τη Δευτέρα κι έχω να τακτοποιήσω διάφορα απρόσμενα. Μάλλον θα ανεβάσω εκτός διαγωνισμού. :(

Link to comment
Share on other sites

Και από άποψης μεγέθους το εκτινάξαμε επίσης!

Elgalla έχεις πολύ ακόμη;

Link to comment
Share on other sites

Ε χαλάλι αφού είναι να πας διακοπές.

( δεν είχες πάει διακοπές ήδη; )

Link to comment
Share on other sites

Πήγα 3 μέρες στο χωριό για τη γιορτή του παππού μου. Τώρα θα πάω διακοπές-διακοπές ^_^

Προσπαθώ να τελειώσω πάντως. Προσπαθώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την τελείωσα χθες το βράδυ και από το μεσημέρι κάνω την τελευταία επιμέλεια. Φυσικά δεν τίθεται θέμα να την ανεβάσω στο διαγωνιστικό μέρος του write-off αν δεν ανέβει άλλη ιστορία. Φροντίστε να τελειώσετε παιδιά... :)

 

Περίπου 5600 λέξεις μαζί με τον πρόλογο, τίτλος "Ο κλέφτης και η μάγισσα" και είναι funny sword and sorcery...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι έτοιμος σχεδόν, φαίνεται ότι οι δυο μας θα διαγωνιστούμε φίλε μου.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Στις 6.500 λέξεις, μου έχει μείνει πλέον το τελευταίο κομμάτι. Θα γράψω και θα ανεβάσω αύριο. Καλή επιτυχία και στους δυο σας, ανυπομονώ να διαβάσω όλες τις ιστορίες -και του Σπύρου, επιτέλους!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στις 6.500 λέξεις, μου έχει μείνει πλέον το τελευταίο κομμάτι. Θα γράψω και θα ανεβάσω αύριο. Καλή επιτυχία και στους δυο σας, ανυπομονώ να διαβάσω όλες τις ιστορίες -και του Σπύρου, επιτέλους!

Αταλάντη μην το δείς σαν παράταση. Απλά θα φτιάξουμε αύριο το πολλ για να συμμετέχεις. ΟΚ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στις 6.500 λέξεις, μου έχει μείνει πλέον το τελευταίο κομμάτι. Θα γράψω και θα ανεβάσω αύριο. Καλή επιτυχία και στους δυο σας, ανυπομονώ να διαβάσω όλες τις ιστορίες -και του Σπύρου, επιτέλους!

 

Στις 6.500 λέξεις, μου έχει μείνει πλέον το τελευταίο κομμάτι. Θα γράψω και θα ανεβάσω αύριο. Καλή επιτυχία και στους δυο σας, ανυπομονώ να διαβάσω όλες τις ιστορίες -και του Σπύρου, επιτέλους!

 

Στις μέρες που έχουμε πάρει ήδη σαν παράταση, δεν νομίζω μια ακόμα να ενοχλήσει κανέναν, για να έχουμε και την δικιά σου συμμετοχή Αταλάντη...

 

Υ.Γ. Πως στο καλό κατάφερα και έκανα διπλό quote; :huh: :huh:

Edited by SymphonyX13
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεν θα το δω σαν παράταση, λοιπόν.

Σας αγαπώ, πάρτε αγκαλιές και φιλιά και λελούδια!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευγενία? ΕΥΓΕΝΙΑ!!!!!! :mf_trombone: :mf_trombone: :mf_trombone: Πού είσαι καλέ; (ελπίζω να περνάς καλά όπου και αν είσαι.... :mf_sonne: )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..