Jump to content

Write off #90 (MadnJim vs Ballerond vs John Ernst)


elgalla
 Share

Write Off #90 poll  

11 members have voted

  1. 1. Ποια ιστορία από τις 3 παρακάτω ήταν η πιο κατεστραμμένη;

    • Αμερικάνικο Παραμύθι - John Ernst
    • Όταν Παγώσει η Κόλαση - MadnJim
    • Νύχτες στη Μύκονο, με τον Βελζεβούλη μαζί - Ballerond

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

15 minutes ago, Ιρμάντα said:

Δυστυχώς λέω εγώ. Θα περνούσαμε καλά με τη συνεργασία! ?

Nαι, αλλά δεν θα έγραφαν!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, elgalla said:

Nαι, αλλά δεν θα έγραφαν!

Οντως. 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά, πέρασα ωραία, μου είχε λείψει στ' αλήθεια όλο αυτό. Να το ξανακάνουμε (πόσες φορές θα το ξαναπώ; :D ) σύντομα! :) 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elgalla said:

Nαι, αλλά δεν θα έγραφαν!

Νομίζεις... :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τρεις συγγραφείς και οι τρεις άπονοι! Κανένας δε λυπήθηκε τον καημένο τον ήρωα που έμεινε να ονειρεύεται την καλλίπυγο Τζωρτζίνα!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WILLIAM said:

Πάντως τρεις συγγραφείς και οι τρεις άπονοι! Κανένας δε λυπήθηκε τον καημένο τον ήρωα που έμεινε να ονειρεύεται την καλλίπυγο Τζωρτζίνα!

O Μάριος όμως δεν έμεινε με την.. χαρά. Κάτι... έφαγε στο τέλος! ?? Που σημαίνει ότι ο Σπύρος τον πρόσεξε τον ήρωα του! Μπράβο Σπύρο!! ???

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SymphonyX13 said:

O Μάριος όμως δεν έμεινε με την.. χαρά. Κάτι... έφαγε στο τέλος! ?? Που σημαίνει ότι ο Σπύρος τον πρόσεξε τον ήρωα του! Μπράβο Σπύρο!! ???

Ε, μα ναι, φυσικά και κάτι έφαγε στο τέλος,

Spoiler

μια δεύτερη χυλοπιτάρα να! με το συμπάθιο. Ήταν άλλωστε και βασικό στοιχείο της εισαγωγής, δεν θα μπορούσα να την αφήσω απ' έξω. :p

Το έσωσα; :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέω και στον πρόλογό μου εκεί, πρόκειται για μία από τις πρώτες ιδέες που δοκίμασα όταν είδα την εισαγωγή. Την τελείωσα πριν λίγο, βαριόμουν και δεν είχα τι να κάνω, και την ανεβάζω κι αυτή να τη δείτε όσοι θέλετε. Ακολουθώντας το ύφος της εισαγωγής δεν θα μπορούσε να είναι κάτι άλλο από χιουμοριστικό, έστω κι αν ακολουθεί εντελώς διαφορετικά -και ίσως πιο μακάβρια- μονοπάτια από τη συμμετοχή μου. Εδώ μάλιστα ο ήρωάς μου -ω ναι!- απολαμβάνει την Τζωρτζίνα, αλλά... Τα υπόλοιπα διαβάστε τα, "Άντε γεια!" κι ελπίζω να διασκεδάσετε περισσότερο και να σας σκανδαλίσω λιγότερο. :) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Απλώς να πω, παιδιά, ότι τέτοιες ιστορίες τις ανεβάζουμε στη βιβλιοθήκη φαντασίας, οι "διάφορες ιστορίες" είναι για ιστορίες που δεν ανήκουν στο είδος του φανταστικού. Δεν τρέχει κάτι, θα ζητήσω να μεταφερθούν, απλώς το αναφέρω για μελλοντική χρήση. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, elgalla said:

Απλώς να πω, παιδιά, ότι τέτοιες ιστορίες τις ανεβάζουμε στη βιβλιοθήκη φαντασίας, οι "διάφορες ιστορίες" είναι για ιστορίες που δεν ανήκουν στο είδος του φανταστικού. Δεν τρέχει κάτι, θα ζητήσω να μεταφερθούν, απλώς το αναφέρω για μελλοντική χρήση. 

Το σκεφτόμουν όταν την ανέβαζα αλλά λόγω ύφους δεν ήμουν σίγουρος, γι' αυτό και επέλεξα το γενικότερο των δύο. Θα το θυμάμαι στο εξής. Thx, Αταλάντη! :rose:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσύ πάντως πρέπει να έχεις κάποιο απωθημένο! Δε μπορεί!

Spoiler

Τη μια ο ήρωας μένει με την επιθμία για την κολασμένα όμορφη Τζωτζίνα, από την άλλη του βγαίνει κολασμένη κυριολεκτικά!

 

Με τη δεύτερη πάντως γέλασα πιο πολύ!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #90 (MadnJim vs Ballerond vs John Ernst)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..