Jump to content

Πλοτς! #7 (freyaO vs EmberRoar vs Roubiliana)


Ιρμάντα
 Share

Ποια είναι η αγαπημένη σου ιστορία;  

5 members have voted

  1. 1. Η αγαπημένη μου ιστορία είναι:

    • Αραβικές Νύχτες, Συγγραφικές Μέρες - Roubiliana
    • Αφυπνίζοντας τα Αστέρια - EmberRoar
    • Μέσω τέλους και αρχης - freyaO
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Okay συγχωρούμε. Αρκεί να με συγχωρέσεις και εσύ για τον χάλια τίτλο που διάλεξα αυτή τη φορά. Ήταν μία γρήγορη επιλογή. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θα γράψετε και οι υπόλοιποι ή η μονομαχία θα είναι όντως.... μονομαχία; Πάντως οφείλω να παραδεχτώ πως αυτός είναι ένας πολύ όμορφος τρόπος για να τελειώσει μία χρονιά. Τελειώνει δημιουργικά για να ξεκινήσει και πάλι δημιουργικά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση για θα μέρα επιπλέον παράταση η είναι άδικο για όσους έχουν στείλει ήδη!?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freyaO said:

Υπάρχει περίπτωση για θα μέρα επιπλέον παράταση η είναι άδικο για όσους έχουν στείλει ήδη!?

Από μένα βεβαίως, κανένα πρόβλημα. Ας πάει ως 4/1, μεσάνυχτα. Αν συμφωνούν και οι άλλοι εννοεείται.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μπορείτε να με βγάλετε από τον τίτλο, δεν μπορώ να φτιάξω κάτι αξιοπρεπές. Λυπάμαι πολύ... :( 

  • Sad 6
Link to comment
Share on other sites

Thank u όλους! αν και επίσης   θα ήθελα κι εγω να είναι λίγο καλύτερη και η δική μου,λόγω χρόνου,παρόλαυτα θα προσπαθήσω να την ανεβάσω!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Mesmer changed the title to Πλοτς! #7 (freyaO vs EmberRoar vs Roubiliana)

Λοιπόν,η ιστορία ανέβηκε,ο χρόνος μέχει φάει,θα ήθελα και έβγαινε αρκετά μεγαλύτερη αλλά ο χρόνος ήταν λίγο περιορισμένος,είναι τύπου δράσης και με διαφορες επιρροές ,,από video games που είμαι φαν έως πολλές,πολλές ταινίες,καλή ανάγνωση και απόλαυση,πέρασα πολύ ωραία γράφοντας την.Επισης διαβάζω το βιβλίο της λέσχης που τα σπάει,η συνέχεια αργότερα!

 

Edited by Ghost
Προστέθηκε το link της ιστορίας στο post.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Επίσης,δεν έχω διαβάσει τις δύο σλλες ιστορίες των συμμετεχόντων,αλλά τις διαβάζω τώρα και  εννοείται αναμένονται  σχόλια,οτιδήποτε,ανακοινώθηκε και καινούριος διαγωνισμός..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

freyaO, καλύτερα τα σχόλια που κάνεις για τις άλλες ιστορίες καλό θα ήταν να τα κάνεις είτε κάτω από το topic του παιχνιδιού, αν αφορούν γενικότερα το παιχνίδι, ή Κάτω από την εκάστοτε ιστορία αν αφορούν συγκεκριμένα μία ιστορία. Κάτω από την ιστορία που ανέβασες, είναι χώρος για να βάζουν οι αναγνώστες τα σχολια τους κ να τους απαντάς ανάλογα. Γιατί αλλιώς φορτώνεις το νήμα της ιστορίας σου. Όσον αφορά τώρα τον καινούργιο διαγωνισμό, είναι αυτός που θα διοργανώσω εγώ και θα βρω το θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Roubiliana said:

freyaO, καλύτερα τα σχόλια που κάνεις για τις άλλες ιστορίες καλό θα ήταν να τα κάνεις είτε κάτω από το topic του παιχνιδιού, αν αφορούν γενικότερα το παιχνίδι, ή Κάτω από την εκάστοτε ιστορία αν αφορούν συγκεκριμένα μία ιστορία. Κάτω από την ιστορία που ανέβασες, είναι χώρος για να βάζουν οι αναγνώστες τα σχολια τους κ να τους απαντάς ανάλογα. Γιατί αλλιώς φορτώνεις το νήμα της ιστορίας σου. Όσον αφορά τώρα τον καινούργιο διαγωνισμό, είναι αυτός που θα διοργανώσω εγώ και θα βρω το θέμα. 

Αυτο έχω κάνει,είναι απλά ένα σχόλιο συζήτησης στο οποίο απλά αναφέρω και κάτι από τις ιστορίες,δεν είναι σχόλιο για την κάθε ιστορία,!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή είναι και πάλι δύσκολη για όλους!καλή επιτυχία στους υπόλοιπους δύο και συγχαρητήρια  και στα παιδιά διοργανωτές του παιχνιδιού και όσους κάνουν άμεσα edit και οτιδήποτε,θα προσπαθήσω νανεβασω επίσης σχόλια στις δύο άλλες ιστορίες, διευκρινιστικα για τη δική μου ιστορία,υπάρχουν διάφορα πράγματα και ρυθμοί και θα ήθελα να είναι λίγο μεγαλυτερη ,καλή απόλαυση και συνέχεια,for now.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πσυχούλες μου! Ψηφοφορία και ανοιχτό Poll μέχρι 12/01/2022. Μία εβδομάδα, ναι;;;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα σχόλια που είναι απαραίτητα,!εν κατακλείδι  να προσθέσω απλά ότι υπάρχουν  ασαφή σημεία που είναι λόγω του ύφους που υπάρχει στην ιστορία,όπως στοιχεία τρόμου κτλη  και υπάρχουν και σημεία που πχ έχουν συντομευθει,θέλουν σίγουρα ανάπτυξη και είναι λίγο λόγω χρόνου  κτλ,,,!το θέμα ήταν πολύ καλό επισης

Edited by freyaO
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ιρμάντα said:

Πσυχούλες μου! Ψηφοφορία και ανοιχτό Poll μέχρι 12/01/2022. Μία εβδομάδα, ναι;;;

Ερωτηση,μπορούμε να ψηφίσουμε την ιστορία μας??!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, freyaO said:

Ερωτηση,μπορούμε να ψηφίσουμε την ιστορία μας??

Ω, το αποφεύγουμε....

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, freyaO said:

Ερωτηση,μπορούμε να ψηφίσουμε την ιστορία μας??!

Τελικά  μπορούμε;;)

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2022 at 1:47 AM, freyaO said:

Τελικά  μπορούμε;;)

Οχι, το αποφεύγουμε...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ιρμάντα said:

Οχι, το αποφεύγουμε...

Οκ,απλά επειδή είναι πιο απλό παιχνίδι ότι θα μπορουδε να παίξει,γενικότερα για όποιον πιστεύει ότι θα ήθελε να υποστηρίξει την ιστορία του,καλοπροαίρετα πάντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..