Jump to content

Gardens of the Moon


Βάρδος
 Share

Recommended Posts

Ο Ελευθερουδάκης έφερε το Gardens of the Moon του Erikson. Τρέξε να το πάρεις.

 

Εγώ το ξαναπήρα, για να το έχω και στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα που θα γράψεις σωστά το όνομα μου, θα κάνω πάρτυ.... :( :p

 

Τρέχω να το πάρωωωωωωωωωωω :cool2: :guitar: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα που θα γράψεις σωστά το όνομα μου, θα κάνω πάρτυ.... :(  :p

Το έκανα edit. Happy now? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δυστυχώς το τοπικ είναι παλιό, ο Ρικοσετ δεν πήρε ποτέ το Gardens of the Moon και οι πιθανότητές σου να το βρεις μειώνονται με κάθε μέρα που περνάει :ph34r:

(η ημερομηνία που γράφτηκε το μήνυμα φαίνεται πάνω-πάνω)

Link to comment
Share on other sites

To book to pira file Drunk Elf ;) ...oreo fenete...kai me thn imeroninia to jerw auto...exw janagrapshei se forums ;) thanks anyway...

 

edit: to ejofilo einai to athliotero pou eiparxei se fantasy book kai miazei me biblio geografias...an den ijera gia to book den prokite na to koitaga kan...aaa re Ellada :(

Edited by Ondairos
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!

 

ΤΟ ΨΩΝΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :cool2:

 

Επόμενοι στόχοι: A Game of Thrones, Geomancer, Amber. :guitar:

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάρε πρώτα όλα τα βιβλία της σειράς και μετά βλέπεις και για Game of Thrones. Θα τελειώσει το Feast for Crows ο Martin, θα έχει πεθάνει ο Έρικσον και μετά θα αξιωθείς να το πάρεις :p

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Σόρρυ για το ξεθάψιμο αλλά γιατί να ανοίγω άλλο;

 

Τώρα άρχισα να διαβάζω τη σειρά Malazan και επειδή έχω ακούσει ότι είναι απότομη, έχετε καμιά συμβουλή με το πως να το προσεγγίσω;

 

Μόλις τελείωσα με το Song of Ice and Fire (όσο έχει γράψει τουλάχιστον) και μου πρότειναν αυτό σαν παραπλήσιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι πρωι προσεγγισε την απο δυτικα,αν ειναι απογευμα απο ανατολικα και σε καθε περιπτωση αντιθετα απο την κατευθυνση του ανεμου!:rambo:

Αν αρχισες θα διαπιστωσες οτι οπως και το Ασμα της φωτιας και του παγου δεν εχει 1 κεντρικο ηρωα,ουτε καν μια παρεα αλλα πολλους χαρακτηρες.επισης ξεκινησε ηδη αποτομα αφου οχι απλα ο πολεμος εχει ξεσπασει αλλα το πρωτο κεφαλαιο ειναι στη μεση μιας πολιορκιας.Βασικα τα βιβλια πανε περιπου εναλλαξ οσον αφορα τις ηπειρους,τα θεατρα επιχειρησεων και ετσι.Επισης πχ σε ενα βιβλιο διηγειται την ιστορια ενος χαρακτηρα που εχεις συνατησει πιο πριν(οποτε σε γυριζει πισω στο χρονο) κτλ.

Προσωπικα νομιζω οτι η συγκεκριμενη σειρα θελει να εχεις ενα αρχειο ως μπουσουλα για να μην χανεσαι αν και καθε βιβλιο εχει dramatis personae πως το λενε τελος παντων και ισως μια μικρη συνοψη.Το καλο ειναι οτι το εχει προχωρησει ηδη ο Ερικσον,unlike Martin.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Βρε παιδια το εψαχνα το βιβλιο, τι κριμας να εχει εξαντληθει και να μη το τυπωνουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..