Jump to content

Wizards, wizards and more wizards.


Oberon
 Share

Recommended Posts

Nα ένας ιστοχώρος που ανακάλυψα ψάχνοντας για πληροφορίες και εικόνες για τον Tony DiTerlizzi (δέστε σε πιό καινούργιο topic αργότερα).

 

Εχει δεκάδες εικόνες μάγων (αρσενικών θηλυκών και ποιός ξέρει τι άλλο) από πολλούς γνωστούς και μη καλλιτέχνες.

 

http://www.phoenixarises.com/wizards/

 

Dain

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίω εγώ αλλά δεν εμφανίζεται καμία εικόνα και όταν πατάω για να δω την μεγαλύτερη έκδοση μου βγάζει "Forbidden". Κρίμα :ph34r: :bangin:

Link to comment
Share on other sites

Περέργο, Drunk Elf. Σε μένα όλα φαίνονται μια χαρά στο συγκεκριμένο ιστοχώρο.

Το μόνο που αντιμετώπισα για μια στιγμή ήταν πως δεν έβρισκε κάποια εικόνα σε πλήρες μέγεθος. Ισως να μη μπορούσες να δεις τις μεγάλες εικόνες γιατί υπήρχε πρόβλημα με το bandwidth τη στιγμή που ήσουν μέσα.

 

Πάντως περίμενε να κατέβει όλη η σελίδα προτού δοκιμάσεις να ανοίξεις κάποια μεγάλη εικόνα σε άλλο παράθυρο.

 

Αντιμετώπισε κανείς άλλος πρόβλημα με αυτό το site?

 

 

Dain

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Φίλε, πολύ καλό το site.

 

Αν και μερικές ζωγραφιές είναι κάπως..."παιδικές" ή σαν να ξεπετάχτηκαν μέσα από τις σελίδες ενός παραμυθιού, υπάρχουν πολλές που είναι απίστευτες.

Link to comment
Share on other sites

Αν και μερικές ζωγραφιές είναι κάπως..."παιδικές" ή σαν να ξεπετάχτηκαν μέσα από τις σελίδες ενός παραμυθιού, υπάρχουν πολλές που είναι απίστευτες.

 

Αν και έχω δει σχέδια σε "παιδικά" βιβλία και παραμύθια που με άφησαν άναυδο, χαίρομαι που σ'αρέσει το site. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 15 years later...
On 8/11/2004 at 10:54 PM, Oberon said:

Περέργο, Drunk Elf. Σε μένα όλα φαίνονται μια χαρά στο συγκεκριμένο ιστοχώρο.

Το μόνο που αντιμετώπισα για μια στιγμή ήταν πως δεν έβρισκε κάποια εικόνα σε πλήρες μέγεθος. Ισως να μη μπορούσες να δεις τις μεγάλες εικόνες γιατί υπήρχε πρόβλημα με το bandwidth τη στιγμή που ήσουν μέσα.

 

Πάντως περίμενε να κατέβει όλη η σελίδα προτού δοκιμάσεις να ανοίξεις κάποια μεγάλη εικόνα σε άλλο παράθυρο.

 

Αντιμετώπισε κανείς άλλος πρόβλημα με αυτό το site?

 

 

Dain

Δυστυχώς, ο ιστότοπος αυτός είναι πλέον προς πώληση.

Παρεμπιπτόντως, τελευταία έπεσα σε μια εικονογράφιση που μου άρεσε πολύ. Voila!
 

TheAdversary_2560x1600.thumb.jpg.30c9b8a0d17e33f897669ca97ec47bfa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..