Jump to content

Fantasy Artists: Natalia Pierandrei


LordCeleborn
 Share

Recommended Posts

Ean mou epitrepsete se auto to Thread 8a dinw links apo Artist Galleries pou briskw. Arxizw loipon me:

 

 

NAME: Natalia Pierandrei NICK: nati

 

BIRTHDAY: 27th of may

COUNTRY: Italy

 

Official Web Site:

http://www.nati-art.com/

 

small version Gallery:

http://nati.deviantart.com/gallery/

 

H Natalia Pierandei einai mia anerxomenh kallitexnhs me poly idiaitero styl pou asxolhte me to illustration apo to 1990 ma h eppagelmatikh douleia tis arxise meta to 2001/

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, Celeborn.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ζητάς άδεια για να παρουσιάζεις καλλιτέχνες ε.φ. και φάντασυ που σου αρέσουν! Γι'αυτό είναι αυτό το φόρουμ. :)

Aλλά ίσως θα ήταν καλό να έβαζες ένα σχεδιάκι από το κάθε καλλιτέχνη εδώ ώστε να πάρουμε μια ιδέα για τα έργα του/της.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να παρουσιάσω τον εαυτό μου;

Τον παρουσιάζω.

Κάνω εικονογραφήσεις φαντασίας με συνδυασμό ψηφιακής ζωγραφικής και επεξεργασίας φωτογραφίας.

Μερικά δείγματα βρίσκονται στην υπογραφή μου, και η γκάλερι μου βρίσκεται στο πρώτο από τα links στην υπογραφή μου.

 

Soul of Shadows

Link to comment
Share on other sites

Nienna, ασχολούμαι και γω αρκετά με τη ζωγραφική τόσο με ψηφιακά όσο και "φυσικά" μέσα, αλλά το μόνο που μπορώ να πω για τα σχέδια σου που βλέπω παραπάνω (δεν έχω μπει ακόμα στο site σου) είναι πως είναι Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΑ!!! Μακάρι να μπορούσα να σχεδιάζω τόσο καλά όσο εσύ (η δική μου Gallery είναι στο link της signature μου).

Eπίσης, νιώσε ελεύθερη να ανοίξεις δικά σου τόπικς στο φόρουμ για να μας πεις περισσότερα για την τέχνη σου. Πιστεύω πως όλοι όσοι αγαπούν την φανταστική τέχνη θα ενθουσιαστούν!

 

Χαίρομαι που έρχονται κι άλλοι λάτρεις της φανταστικής ζωγραφικής στο φόρουμ. Καλώς ήρθες λοιπόν! :)

Edited by Dain
Link to comment
Share on other sites

Nienna, ασχολούμαι και γω αρκετά με τη ζωγραφική τόσο με ψηφιακά όσο και "φυσικά" μέσα, αλλά το μόνο που μπορώ να πω για τα σχέδια σου που βλέπω παραπάνω (δεν έχω μπει ακόμα στο site σου) είναι πως είναι Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΑ!!! Μακάρι να μπορούσα να σχεδιάζω τόσο καλά όσο εσύ (η δική μου Gallery είναι στο link της signature μου).

Eπίσης, νιώσε ελεύθερη να ανοίξεις δικά σου τόπικς στο φόρουμ για να μας πεις περισσότερα για την τέχνη σου. Πιστεύω πως όλοι όσοι αγαπούν την φανταστική τέχνη θα ενθουσιαστούν!

 

Χαίρομαι που έρχονται κι άλλοι λάτρεις της φανταστικής ζωγραφικής στο φόρουμ. Καλώς ήρθες λοιπόν! :)

 

Μ'αρέσει να ζωγραφίζω αν και τα περισσότερα έργα μου δεν είναι καθαρά ζωγραφική. Βασίζονται σε επεξεργασία φωτογραφίας και μετά ζωγραφική από πάνω, η για υποστήριξη [φόντο, επιμέρους στοιχεία κτλ].

 

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..