Jump to content

15ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Γενικός, Θέμα: Η Βροχή


greenmist
 Share

Recommended Posts

Παιδιά ζητώ χίλια συγγνώμη που δεν ψήφισα. Είχα αφήσει μία ιστορία που δεν είχα διαβάσει, και σκόπευα να το κάνω χθες και να ψηφίσω. Λόγω έκτακτων γεγονότων, γύρισα σπίτι μεσάνυχτα. Λυπάμαι και δε θα επαναληφθεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • greenmist

    26

  • Sileon

    13

  • aScannerDarkly

    10

  • Martin Ocelotl

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grats κι από μένα. 2ος συνεχόμενος συλλογικός διαγωνισμός που ο τρόμος κερδάει! Waytogo! Φυσικά μπράβο σε όλα τα καλά παιδιά που έλαβαν μέρος και τίμησαν το εγχείρημα. Άντε και στον επόμενο από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Congrats στον Βορειοβρόχη (ήσουν στο στοιχείο σου άτιμε).

Και φυσικά στους διοργανωτές και στους υπόλοιπους συμμετέχοντες

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια northerain :) και ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο νικητή, και φυσικά στους συμμετέχοντες και στους διοργανωτές.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο νικητή και σε όλους όσους συμμετείχαν και δούλεψαν για αυτόν το διαγωνισμό. Ήταν τιμή μου που έλαβα μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Northerain, ο οποίος αποδεικνύεται ότι αποτελεί σταθερή αξία. Χαίρομαι, επίσης, γιατί γράφει το μόνο είδος «τρόμου» που διαβάζω/βλέπω, δηλ. τον ψυχολογικό. Το ευχάριστο με αυτόν το διαγωνισμό ήταν ότι σχεδόν όλα τα διηγήματα είχαν ένα ικανοποιητικό επίπεδος γραφής και διαβάζονταν άνετα. Ίσως να μην υπήρχε το καταπληκτικό διήγημα, αλλά σίγουρα μερικές ιστορίες θα μου μείνουν για αρκετό καιρό στη μνήμη, κι αυτό ίσως είναι σημαντικότερο. Συγχαρητήρια και στους διοργανωτές για τον πολύ καλό συγχρονισμό. Κλείνω με ένα ερώτημα. Θα ήθελα να μάθω τι ήταν τελικά αυτό που εμπόδισε τον scanner να συμμετάσχει στην ψηφοφορία. Η αλυσίδα ή ο σάκος;

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον νικητή! Μου άρεσε πολύ κι εμένα το διήγημα του! Επίσης μπράβο και στους υπόλοιπους για την συμμετοχή! Ήταν και για μένα μια ωραία εμπειρία! Από κει και πέρα, θα πω ότι μάλλον το 7 είναι ο τυχερός μου αριθμός!

Περιμένω με αγωνία τον επόμενο διαγωνισμό!:D

Link to comment
Share on other sites

Κλείνω με ένα ερώτημα. Θα ήθελα να μάθω τι ήταν τελικά αυτό που εμπόδισε τον scanner να συμμετάσχει στην ψηφοφορία. Η αλυσίδα ή ο σάκος;

 

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο, εξωγενείς παράγοντες. Η ειρωνία ήταν ότι το διήγημα που δεν είχα διαβάσει ήταν και αυτό που κέρδισε. Συγχαρητήρια όπως και να 'χει.

Link to comment
Share on other sites

Grats στον Northo( :first: ) και στην συνεχεια στους διωργανοτες και στους συμετεχοντες!!! :thmbup: :thmbup: :thmbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!

Συγχαρητήρια στο νικητή, τους συμμετέχοντες και τους διοργανωτές!!!:thmbup::thmbup::thmbup:

Ευχαριστήθηκα ανάγνωση αφού το επίπεδο ήταν ιδιαίτερα υψηλό από όλους.

Συνεχίστε...!!!

post-1153-125700742025_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον northerainfirst.gif, όπως και σε όλους τους συμμετέχοντες και τους διοργανωτές (η παράταση για την υποβολή των ιστοριών ήταν πολύ καλή κίνηση)thmbup.gif .

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικά μου συγχαρητήρια σε διοργάνωση, συμμετέχοντες και νικητή αλλά και σε όλο το forum. Εύχομαι να πάρουμε όλοι μπρος για τον επόμενο!

 

Και τα δικά μου συγχαρητήρια σε διοργάνωση, συμμετέχοντες και νικητή αλλά και σε όλο το forum. Εύχομαι να πάρουμε όλοι μπρος για τον επόμενο!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Νόρθε, συγχαρητήρια στη διοργάνωση και το απλό αλλά πολύ όμορφο θέμα και ειδικά συγχαρητήρια στην άτυχη συμμετοχή του Scanner που κατάφερε να αποκλειστεί εντυπωσιακά την τελευταία στιγμή. :)

Παιδιά, μου άρεσαν όλες οι ιστορίες σε αυτό το διαγωνισμό. Δεν ξέρω αν μου έχει ξανατύχει, έχω την εντύπωση πως όχι, ούτε αν μου πήγαινε το θέμα και χάρηκα τα κείμενά σας για αυτό. Πάντως, μου έχουν αφήσει όλα τους μια καλή ανάμνηση και φυσικά -το ήξερα κι από πριν- ζήλεψα που δεν πρόλαβα να φτιάξω κάτι για να παίξω μαζί σας.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κ απο 'με, παιδιά. Στο νικητή, στο δευτερονικητή και σε όλους τους συμμετέχοντες! Πάμε γι' άλλα! Συγγνώμη που δεν σχολίασα - ευελπιστώ να το κάνω συντόμως, όταν προλάβω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Northerain, δεν ξέρω αν πείραξε κι εσένα το ποστ μου, αλλά με την ευκαιρία να σε συγχαρώ στα σοβαρά. Συγχαρητήρια, γιατί η ιστορία σου ήταν πραγματικά μια από τις πιο καλογραμμένες που έχω διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ευχαριστώ για τα καλά λόγια. Συγχαρητήρια και στον Μαρτιν για την πολύ κοντά μου δεύτερη θέση.

 

Κασσάνδρα, το ποστ σου μου φάνηκε λίγο διφορούμενο και δεν μπορούσα να καταλάβω τι εννοείς. Ήταν η ιστορία μου τόσο χάλια που δεν άξιζε να κερδίσει? Σου άρεσε? Δεν σου άρεσε?

 

Αυτά. Λυπάμαι για την όλη κατάσταση, ας μην σπιλώσουμε τον διαγωνισμό με τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..