Jump to content

Write off #86 (Disco_Volante - Ο συγγραφέας Disco_Volante ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά του)


Ballerond
 Share

Recommended Posts

Σπύρο μου, κρίμα όντως. Καταλαβαίνω ότι με κανέναν τρόπο, αν δεν σου βγαίνει δεν μπορείς να γράψεις. Ελπίζω μόνο να μην σε ξενέρωσε η εισαγωγή ή το κλίμα :)

 

Αν είναι να σου βγει σε 2-3 μέρες το κρατάμε, αν όχι δεν έχει νόημα.

Βαγγέλη ανέβασε την ιστορία σου πάντως να την δούμε μιας και την ετοίμασες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ballerond

    14

  • Disco_Volante

    16

  • MadnJim

    15

  • Mournblade

    6

Σπύρο μου, κρίμα όντως. Καταλαβαίνω ότι με κανέναν τρόπο, αν δεν σου βγαίνει δεν μπορείς να γράψεις. Ελπίζω μόνο να μην σε ξενέρωσε η εισαγωγή ή το κλίμα :)

 

Αν είναι να σου βγει σε 2-3 μέρες το κρατάμε, αν όχι δεν έχει νόημα.

Βαγγέλη ανέβασε την ιστορία σου πάντως να την δούμε μιας και την ετοίμασες.

 

Στενοχωριέμαι, γιατί και η εισαγωγή μου άρεσε -και μου έδωσε μια ιδέα που με εξιτάρει πολύ- και το κλίμα, αλλά και πάντα απολαμβάνω τον Βαγγέλη και τις ιστορίες του. Δεν έχει νόημα να το κρατήσουμε άλλο, δεν θα μπορέσω να ανταποκριθώ αυτή τη φορά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο, απογοητεύτηκα αρκετά τώρα...

 

Ίσως όμως έχω να προτείνω κάτι. Απ’ ότι καταλαβαίνω έχεις φτάσει μέχρι σε ένα σημείο την ιστορία. Απ’ το να μην ανεβάσεις τίποτα ίσως θα μπορούσες να ανεβάσεις ό,τι έχεις γράψει μέχρι τώρα ως Μέρος Ι. Ξέρω ό,τι σε διαγωνισμούς και παιχνίδια οι ιστορίες πρέπει να είναι ολοκληρωμένες αλλά σε αυτή την ειδική περίπτωση το κάτι είναι σαφώς καλύτερο από το τίποτα! Τι λες κι εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε παίδες, κρίμα... :(

Δεν πειράζει Σπύρο. Next time :).

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από το να πιέζεις τον εαυτό σου να γράψει. Είναι ψυχοβγαλτικό και το πιο πιθανό είναι στο τέλος να καταλήξεις με καμιά... έκθεση ιδεών!! :lol:

 

Βαγγέλη, ο κόπος σου δεν πήγε χαμένος. Θα διαβαστεί λίαν συντόμως η ιστορία! ;-)

 

Υγ1. Ωραίος τίτλος το Starhammer...

Υγ2. Σπύρο, έτσι για το γ..μωτο, θα διαβάσω μια από τις παλιότερες ιστορίες σου!

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #86 (Disco_Volante - Ο συγγραφέας Disco_Volante ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά του)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..