Jump to content

Write off #97 (Nick V. vs Roubiliana vs silag vs Αρίστος vs Ιρμάντα)


Γιώργος77
 Share

Ποιες είναι οι αγαπημένες σου ιστορίες; (Ψηφίζετε 2 ιστορίες)  

8 members have voted

  1. 1. Οι δύο αγαπημένες μου ιστορίες είναι:

    • Αρίστος - Λυπημένος Μπόμπι
    • Roubiliana - Τσέρνομπιλ 2086
    • Nick V. - Μεταξύ ζωής και θανάτου
    • Ιρμάντα - Η παπαρούνα στο βράχο
    • silag - Λάσπη
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Θα ζητήσω, αν και εφόσον συμφωνείτε, παράταση μέχρι Παρασκευή....ευχαριστώ...😌

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως να δοθεί η παράταση. Μίλησα με τον Κλόουν του Μίροκοου και μου είπε ότι συμφωνεί🤡...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #97 (mouxlagirl2 vs Nick V. vs Roubiliana vs silag vs Αρίστος vs Ιρμάντα)

Υπενθύμιση: Μπορείτε να υποβάλετε τις ιστορίες σας σήμερα μέχρι τις 12 τα μεσάνυχτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #97 (Nick V. vs Roubiliana vs silag vs Αρίστος vs Ιρμάντα)

Έχετε 10 μέρες στην διάθεσή σας (ξεκινώντας από σήμερα Σάββατο 8 Ιουλίου μέχρι την Δευτέρα 17 Ιουλίου) για να διαβάσετε και ψηφίσετε τις 2 από τις 5 συνολικά ιστορίες που σας άρεσαν περισσότερο. Την τελευταία μέρα, το Poll κλείνει στις 12 τα μεσάνυχτα.

Αν χρειάζεστε περισσότερες μέρες ανάγνωσης, μπορείτε να το συζητήσετε με τους συμπαίκτες σας.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγχαρητήρια στην @Ιρμάντα και σε όλα τα παιδιά που έγραψαν. Το ευχαριστήθηκα πολύ το παιχνίδι. Ιδιαίτερα εμπνευσμένη η εισαγωγή του @Γιώργος77, αλλά δεν περίμενα κάτι λιγότερο ! Στα επόμενα ...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν, έγραψαν, σχολίασαν. Και στον Γιώργο που μας βύθισε σε άρρωστα μονοπάτια...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να πω πως δεν είχα την παραμικρή ιδέα τι να γράψω στο παιχνίδι γιατί η εισαγωγή του Κυρίου @Γιώργος77ήταν από τις πιο αλλόκοτες και δύσκολες που έχουν παίξει και καλά να μας κάνει δλδ. Καμιά φορά άμα με στοιχειώνει λευκή σελίδα ακούω μουσική, άκουσα λοιπόν αυτό

Spoiler

 

Και ήξερα ότι το έχω. Ειδικά με το στίχο είδα την Ιερουσαλήμ σαν μια παπαρούνα πάνω στο βράχο ήξερα ότι το έχω, οπότε ζήτησα την παράταση ως την Παρασκευή. Αυτά. Να είστε όλοι καλά.  Α και να ετοιμάζεστε για το επόμενο. Εικόνα και επί τόπου σκεφτόμουν, τι λέτε;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

κι ένα πλοτς μας έχει λήψει. Αλλά και το εικόνα και επι΄τόπου δεν το έχω παίξει ποτέ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..