Jump to content

το 9 περιόρισε την ύλη του


Διγέλαδος
 Share

Recommended Posts

Koita σημαντικο ρολο επαιξε ο πρωτος διαγωνισμος του "9"

 

Απο τοτε το ΣΙΧΑΘΗΚΑ το επαιρνα ακομα μπας και δω καλυτερευση αλλα ειναι ΚΛΙΚΑΔΟΡΟΙ και ΝΤΡΟΠΗ τους.

 

Ας μου εξηγησει καποιος, εστω ενας που να φοραει παντελονια με ποιο κριτιριο διαλεξαν αυτον τον αθρωπο στον 1ο διαγωνισμο.

Δεν ηταν καν παραδοσιακο κομικ!!!

Ηταν μια μπουρδ@ (συγγνωμη) και μιση.

Καλο για εκεινον ΑΣΧΕΤΟ για το διαγωνισμο...

Ειμαι εχθρος (κατα ενα τροπο) του 9.

Τωρα αν καποια φορα θελησουν να με βαλουν μεσα, θα το σκεφτω.

Αλλα ειναι ολοι τους Μ@β@κες.

ΟΥΣΤ...!!!

 

Συγγνωμη για την σκληροτητα μου αλλα δεν ηταν καν αξιοι να μου απαντησουν στο γραμμα που τους εστειλα μιλωντας τους με απεριοριστη καλοσυνη.

 

Τα πηρα Τωρα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Βάρδος

    5

  • Bardoulas©

    6

  • heiron

    12

  • PLatinum21

    5

Ας μου εξηγησει καποιος, εστω ενας που να φοραει παντελονια με ποιο κριτιριο διαλεξαν αυτον τον αθρωπο στον 1ο διαγωνισμο.

 

Για θύμισε μου ποιός ήταν αυτός ο άνθρωπος στον πρώτο διαγωνισμό. Μη μιλάς με γρίφους σοφέ μάγε!

 

Γενικά παραλυρείς χωρίς να καταλαβαίνω το λόγο.

 

Σου 'βρισαν τη μάνα;

 

Σου 'στειλαν εξώδικο;

 

Σου γρατζούνισαν με κλειδί το αμάξι;

 

ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΕΙΣ;

 

Επειδή δε σου απάντησαν;

 

Να αρχίσω δηλαδή να μισώ κι εγώ όλους τους σουφουφίτες που δεν απαντούν τα ποστ μου;;;;

 

 

Και για απάντηση, μπορεί να μη χωνεύω κι εγώ τη μείωση της ύλης, την κατάργηση του σκληρού εξώφυλλου, αλλά όταν είδα το Ame Rouge για κεντρική ιστορία, θυμήθηκα το 1 ευρώ που έδωσα για να πάρω την εφημερίδα και τα ξέχασα τα άλλα

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΕΙΣ;

 

Δεν τους παω για τον εξης απλο λογο που αναφερα βεβαια και 1 με 2 ποστ πιο πανω...

Αν θες διαβασε το ποστ μου και θα καταλαβεις αλλιως στειλε pm.

Link to comment
Share on other sites

Μα τα διάβασα τα ποστ. Έχω το ελάττωμα να διαβάζω όλα τα ποστ πριν απαντήσω. Γι'αυτό και όταν ξεφεύγουν τις 4 σελίδες, συνήθως τα αγνοώ. Αλλά το θέμα είναι πως δεν κατάλαβα.

 

Και ξαναλέω, ένα ευρώ για Blacksad είναι ΠΟΛΥ λίγο. Έχουν βάλει αξιόλογα κόμιξ και προσπαθούν να προωθήσουν την ελληνική σκηνή. Όσο για κλίκες υπάρχουν παν......

 

 

/me χαμηλώνει τη φωνή

 

 

υπάρχουν παντού. Ακόμα και δίπλα μας

Link to comment
Share on other sites

θυμωνω τοσο πολυ επειδη εστειλα μια 2 καλεσ δουλειες που σαν σχεδιο και μονο αξιζαν πολυ παραπανω απο τις βλακειες που βραβευαν.

Δηλαδη εγω που καθομαι και κανω σχεδιο τοσο καιρο προσεχοντας (οσο μπορω) αναλογιες και τοσα αλλα, βγαινουν κατι παιδακια που σχεδιαζουν σαν τετραχρονα με κραγιονια και παιρνουν επαινους.

Δηλαδη μ@λ@κιες οτι ειναι διαγωνισμος σχεδιου.

Σκ@τ@ διαγωνισμος σχεδιου ειναι, διαγωνισμος συνθεσης κουλτουριαρικης !@#%!@#$^@#@

Καταλαβατε.

Ειναι και πονηροι οι κλικαδοροι, ειναι και ψευτες!!!

Και οχι μονο για εμενα, ηταν και τοσα αλλα αξιολογα παιδια που χαιρομουν που εβλεπα αυτους να κανουν τοσο καλα σχεδια και τους κοβανε σαν... να μην πω.

ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕ.

Ας μην το συνεχισω.

 

Οσο για το μπλακσαντ ειναι πραγματι καταπληκτικο, δυστυχως χανει πολυ κοινο εξαιτιας της πολιτικης που ακολουθει...

Κριμα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σε απογοητεύσω, αλλά δεν κάνει διαγωνισμό σχεδίου, αλλά διαγωνισμό κόμιξ. Ο Geluk ας πούμε σαν σχέδιο είναι κάτω του μετρίου. Αλλά είναι κομίστας

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα προωθουν ατομα της κλικας τους-το εχουμε σχολιασει αυτο.

Αλλα..

διακρινονται και καποιοι αλλοι.Φιλος φιλου,απο Βολο-καμια σχεση με Ελευθεροτυπια κτλ-πηρε μερος και διακριθηκε.Βεβαια πολλες φορες διακρινονται κατι βλακιες ενω σιγουρα υπηρξαν και καλυτερες συμμετοχες.Αυτα συμβαινουν οταν εχουμε κριτικες επιτροπες-σε ολους τους τομεις,ποσο μαλλον οταν εχουμε να κανουμε με κατι μαλλον υποκειμενικο.

Ας μην συνεχιστει το βρισιμο μεσω του φορουμ.Αν θες στειλε σε αυτους μαιηλ,ες εμ ες,φαξ,παρε τηλεφωνο,πηγαινε να πεταξεις αυγα...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, αλλα ναι διαγωνισμος κομιξ, αλλα για διαβασε καλυτερα τις προ'υ'ποθεσεις που πρεπει να εχεις, για να διακριθεις, εκει λεει για σχεδιο και οχι για κομιξ, διαβασετο και θα το δεις με τα ματια σου.

 

Ενταξει, τελος το βρησιμο...

Εδω ο Ρουμπους εστειλε και του το απερριψαν, τι να λεμε τωρα...

Συγγνωμη και παλι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..