Jump to content

Εργαστήρι Συγγραφής και Εργαστήρι Ποίησης


Βάρδος
 Share

Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω κατι: Τις ασκησεις στο εργαστηρι ποιοι θα τις βαζουν?

Θα ηθελα να μπορουμε ολοι να το κανουμε αφου βεβαια ειδοποιηθει ο moderator του forum για το περιεχομενο της.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Βάρδος

    28

  • mistseeker

    3

  • Oberon

    6

  • Eroviana

    3

Tώρα που είσαι μέσα στο Εργαστήρι Ποίησης, ρώτησε εκεί. Όπως θα δεις, οι ασκήσεις μπαίνουν εναλλάξ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

 

Όπως είχα πει και παλιότερα, όσοι καινούργιοι θέλετε να εγγραφείτε στο Εργαστήρι Συγγραφέων, ΜΗΝ μου στέλνετε ΡΜ. Απαντήστε σε αυτό το topic, γράφοντας "Θέλω να γίνω μέλος στο Εργαστήρι".

 

Ευχαριστώ.

 

 

 

Υ.Γ.: Οι Greek_Psycho και rottenkore έγιναν μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να γίνω μέλος στο εργαστήρι,

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hey Bardos!

 

Nok nok... :blush:

Request permission to enter the writer's lab!

 

Mporw na ginw melos sto ergastiri?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,

 

Συγνώμη για το άσχετο post, αλλά τι ακριβώς γίνεται με το Εργαστήρι; Δεν έχει μπει τίποτα από τις 29/04 που έβαλα κάτι για την άσκηση 13, ούτε ιστορίες ούτε κριτικές ούτε τίποτα. Μήπως δε βλέπω κάτι; Αν το έχουν παρατήσει όλοι και δεν ασχολούνται, να μην καθόμαστε να γράφουμε!

 

OΑντικατοπτρισμός

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω... εγώ είμαι πιεσμένος και διαβάζω για το prof, κάποιοι σίγουρα θα έχουν εξετάσεις και διπλώματα... ήρθε και η άνοιξη... :p

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να γίνω μέλος στο εργαστήρι.

 

Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που το γράφεται έτσι; Επίσης ζητάω δημόσια συγγνώμη στον βάρδο για την γκαβομάρα μου. :dazzled:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγώ κανονικά θα ασχολούμουν με το εργστήρι, αλλά είμαι τρίτη λυκείου τώρα και πήρα απόφαση να μην ασχοληθώ και πολύ με το γράψιμο μέχρι να τελειώσουν οι εξετάσεις. Έτσι δεν πολυασχολούμαι...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, παιδιά. Απλά, τώρα, τυχαίνει να είναι σε μια σχετικά στάσιμη περίοδο' δε χρειάζεται να δικαιολογήστε. Με την εβδομάδα που μας έρχεται, πιθανώς να αναζωπυρωθεί, καθώς θα έρθουν και κάποιοι από τις διακοπές.

 

Επιπλέον, αν το εργαστήρι είναι ανενεργό, είναι θέμα όλων όσων συμμετέχουν να ξαναζωντανέψουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αγαπητοί

 

Θέλω κι εγώ να εγγραφώ στο Εργαστήρι Συγγραφέων και θα ήθελα να μάθω πώς μπορούμε να δώσουμε διηγήματα για διάβασμα κι αξιοόγηση.

 

Ανθίππη Φιαμού

Link to comment
Share on other sites

Για το εργαστήρι θα σου απαντήσει ο Βάρδος. Για διηγήματα, δες τη Βιβλιοθήκη όπου μπορείς να ανεβάσεις ότι θέλεις για να το διαβάσουμε και να σου κάνουμς κριτική(στη βιβλιοθήκη έχεις ελεύθερη πρόσβαση).

 

Καλώς μας ήρθες :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Βάρδε θέλω και γω να πάρω μέρος στο εργαστήρι μόνο που μέχρι τις 17/6 θα είμαι στάσιμος διότι έχω εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θέλω κι εγώ να λάβω μέρος στο εργαστήρι, θα'χω μικρό διηγηματάκι για review αύριο μεθαύριο. Bardos sorry για το PM, το έκανα από βιασύνη!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το PM Βάρδε, είδα το description του Εργαστηρίου που λέει να στείλουμε PM και όχι το thread αυτό. I want in, εφόσον δεν είναι απαραίτητο να κάνω απαραίτητες ασκήσεις κάθε κάποιο προκαθορισμένο διάστημα. Διότι κακά τα ψέματα, σε ένα forum κάτι τέτοιο (όσο "μικρο" και αν φαίνεται σε μερικούς) μπορεί να είναι υπερβολικό για κάποια μέλη που δεν μπορούν να λειτουργήσουν ύπο οποιαδήποτε πίεση, όσο καλοπροαίρετη και αν είναι.

Edited by Sabrathan
Link to comment
Share on other sites

βαρδε, ανοιξε την πυλη (βασικα ο λογος που δεν το εχω ζητησει ακόμη είναι εκεινος ο περιορισμός χρόνου)...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βαρδε βαρδε εισαι εδω.. θελω access και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ελπίζω οι καινούργιοι που γράφεστε στο Εργαστήρι να αρχίσετε να δείχνετε κι ένα κάποιο ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο! Όμως δεν πρέπει πρώτα να προλάβουμε να διαβάσουμε αυτά που γράφετε οι παλιοί τόσο καιρό για να εγκλιματιστούμε? Έτσι θα αρχίσουμε να ποστάρουμε κι όποιον πάρει ο Χάρος...?!

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..