Jump to content

Εργαστήρι Συγγραφής και Εργαστήρι Ποίησης


Βάρδος
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Βάρδος

    28

  • mistseeker

    3

  • Oberon

    6

  • heiron

    3

  • 4 weeks later...

Same here ,θέλω και εγώ...Είχα παλιότερα αccess αλλά λόγω στασιμοότητας σβήστηκε προφανώ:/

Link to comment
Share on other sites

Βάρδε, τώρα που το θυμήθηκα, θέλω κι εγώ να είμαι μέλος και να μην με ξανασβήσεις αν είμαι idle. Διάβαζα τα πάντα απλά τότε δεν είχα χρόνο να σχολιάζω και να γράφω. Τώρα έχω περισσότερο χρόνο, μπορώ σίγουρα να σχολιάζω, και θέλω να βλέπω. Αλλά αν ξαναμειωθεί ο χρόνος μου δεν θέλω να μείνω απ' έξω, please, please! Κάτι μαθαίνει κανείς και διαβάζοντας, τις ασκήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Τότε, νόμιζα ότι όσοι δεν συμμετείχαν δεν ενδιαφέρονταν κιόλας γιαυτό τους είχα σβήσει. Μετά, όπως είχα πει, όποιος ενδιαφέρεται και για να παρακολουθήσει, ας μου πει να τον ξαναγράψω. :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό σου ξαναλέω! :p

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπω κι εγώ στο εργαστήρι για να εκφράσω μερικές απόψεις. Και δεν έχω καταλάβει ακόμα την διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.

 

Έγινε μια γενική εκκαθάριση στο Εργαστήρι. Κάποια μέλη διαγράφηκαν, γιατί, λόγω έλλειψης συμμετοχής, υπέθεσα ότι δεν ενδιαφέρονται πλέον. Αν, ωστόσο, ενδιαφέρονται, ας απαντήσουν σε αυτό το topic και θα τα ξαναγράψω. Και δε χρειάζονται ούτε δικαιολογίες ούτε τίποτα. Αυτά γίνονται για λόγους τυπικούς, ώστε να μένουν στο Εργαστήρι άνθρωποι που τους ενδιαφέρει πραγματικά.

 

(Δεν έσβησα μέλη που, αν και δε συμμετέχουν, μου έχουν πει ότι θέλουν να παρακολουθούν.)

Link to comment
Share on other sites

A,ώστε εδώ τελικά έπρεπε να δηλώσω το παρόν

 

Κάνε τα κουμάντα σου Βάρδε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Χμ...σκεφτομουν να μπω απο το Σεπτεμβρη αλλα μ'αυτα και μ'αυτα ξεχαστηκα.(μερικοι μηνες αφηρημαδας...ειναι σοβαρο γιατρε?)

 

Βαλτε και μενα.

Link to comment
Share on other sites

Η προαγωγη μου απαιτουσε θυσια...τη θεση μου στο εργαστηρι?!?!?

Ξαναβαλτε με...Δεν προλαβα να ποσταρω και τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Απ'ό,τι βλέπω, είσαι ήδη στο εργαστήρι ποίησης. Ρε, μας δουλεύεις; Θα σε καθαρίιιισω... :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..