Jump to content

Trekker Ορμόνες


DinoHajiyorgi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Oberon

    39

  • nikosal

    6

  • DinoHajiyorgi

    127

  • Spock

    107

Top Posters In This Topic

Posted Images

:o :o :o :rofl2: Kαλά, μιλάμε με έφτιαξες! Τώρα με έφτιαξες!!! :thmbup: :thmbup: QUEEN ARACHNIAAAA!!!!! Edited by Dain
Link to comment
Share on other sites

Είναι μετά να μη θέλεις να είσαι ολόγραμμα, για να κάνεις μασάζ σ' αυτές τις κυρίες?

 

Hoobishan_Baths.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η γλυκούλα και μικροσκοπική Sito Jaxa, από το επεισόδιο Lower Decks

 

Sito_jaxa.jpg

 

και πιο πριν, στο The First Duty

 

Sito_Jaxa,_cadet.jpg

 

(Σχολαστική παρατήρηση: προσέξτε πως το makeup της είναι λίγο διαφορετικό στα δύο επεισόδια, στη μύτη και λίγο πιο πάνω)

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς γυναίκα του Τρεκ, αλλά πείτε μου ρε παιδιά, σας μοιάζει για σύζυγος 76χρονου;

 

Ο Bill και η γυναίκα του, Elizabeth

 

040_williamshatner_wife.elizabeth_sag06.jpg

 

Δείτε την και στο παρακάτω βιντεάκι:

http://www.livevideo.com/video/ShatnerVisi...th-shatner.aspx

 

Βέβαια, William Shatner είναι αυτός. Όπως βλέπετε, και ως Shatner δεν τα πάει καθόλου ασχημότερα από τον Kirk! ;) :thmbup: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Leosa, η πρώην κοπέλα του Reginald Barclay και dabo girl, από το επεισόδιο του Voyager 'Inside Man'.

 

bscap0003.jpg

 

Άντε να ξαναπάρουμε μπρος εδώ παιδιά! ;)

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

Άντε να ξαναπάρουμε μπρος εδώ παιδιά! ;)

 

Ωραία η τελευταία σου ανακάλυψη spock2266, δεν νομίζω να την πρόσεχα ο ίδιος αν δεν ξανάβλεπα εκείνο το επεισόδιο.

 

Η αλήθεια είναι ότι κάπως εξαντλήθηκα επί του θέματος, κι εσύ είσαι άξιος συνεχιστής. Εξ'άλλου, νομίζω το ζητούμενο είναι να γεμίσουμε το "χαρέμι" και μετά να το επισκεπτόμαστε ξανά και ξανά να απολαμβάνουμε όλες τις εδώ σελίδες.

 

Γιατί όπως και να το κάνουμε, κάποια στιγμή θα τις δείξουμε όλες και μετά...αν δεν βγει νέα σειρά τι θα κάνουμε; Θα αναμασάμε τις ίδιες;

 

Συνέχισε με τις εναπομίναντες παραλήψεις, είσαι άξιος.

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Shatner τα κατάφερε μια χαρά (είδατε την κατά πολύ νεότερη, αλλά και πολύ όμορφη σύζυγό του, ε;), δείτε τώρα και αυτό:

Η σύζυγος του μακαρίτη James Doohan, Wende:

 

320x240.jpg

 

Ο Scotty εδώ είναι 84 χρονών και η Wende 27, και η κόρη τους Sarah γεννήθηκε όταν ο Scotty ήταν 80...!

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά; Λίγο πεσμένες τις βλέπω τις ορμόνες σας τελευταία. Θα κάνω μια προσπάθεια να τις ανεβάσω.

 

Ζ.Λ. Πικάρ, μακράν ο πιο γοητευτικός άντρας του Σταρ Τρεκ Γιούνιβερς...

 

post-394-1176393748_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

H Persis, από το Cold Station 12 του Enterprise

 

post-1077-1176467015_thumb.jpg

 

Πολύ μου αρέσουν τα ρούχα των Augments

 

post-1077-1176467024_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι παράξενο που μου αρέσουν πολύ οι Borg Queens, και με τραβάνε πολύ περισσότερο έτσι, παρά όπως είναι στην πραγματικότητα οι ηθοποιοί; Δεν έχουν κάτι το πολύ τραβηχτικό;

 

Borgqueen2377.jpg

 

BorgQueen2375.jpg

 

Alice Kridge και Susanna Thompson, respectively

Link to comment
Share on other sites

Οι Borg Queens δεν είναι η μόνες περιπτώσεις που μου αρέσουν πιο πολύ με το εξωγήινο make-up τους, παρά κανονικά (είναι μάλλον η αρρώστια του Τρέκκερ, όπως είπε και ο Ντίνο!). Το ίδιο μου συμβαίνει και με τις Larell (Bridget Ann White) και Denara Pel (Susan Diol) και μερικές άλλες (αλήθεια, δε σας αρέσουν πολύ τα spots της Jadzia? Είναι θεά ούτως ή άλλως φυσικά, αλλά και τα spots αυτά είναι φοβερά πάνω της!)

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

H αδυναμία μου είναι οι ζαρωμένες Bajoran μυτούλες! Δεν έχω δει Bajoran γυναίκα που να μη λάτρεψα τη μυτούλα της! :) :)

Spock, υποθέτω πως όταν λες για τη Denara Pel, δεν εννοείς το Vidiian make-up ε? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Spock, υποθέτω πως όταν λες για τη Denara Pel, δεν εννοείς το Vidiian make-up ε? :tongue:

 

LOL!!! I suppose not! :tongue: :rofl2:

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

Λίγο Μαρίνα ακόμα

 

post-1077-1176742110_thumb.jpg

 

Οριακά το χέρι ο Πάτρικ, ένα χιλιοστό προ της παρεξήγησης!

post-1077-1176742141_thumb.jpg

 

Από φωτογραφία με μία φαν, ή φίλη της (την οποία έκοψα από το πλάνο), η φωτό δεν είναι fake, αυτό που φαίνεται φαίνεται όντως

post-1077-1176742164_thumb.jpg

Edited by spock2266
Link to comment
Share on other sites

:o :o :o :o Α-Α-Α-Αυτή είναι η Jolene??????  :inlove: :inlove: :inlove: Φέρτε ένα κουβά και σφουγγαρίστρα να με μάζεψετε, παιδιάαα!!!....glop....blorp.... :eek: Edited by Dain
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..