Jump to content

Write off #53 (AftPeakTank vs Tattoman vs Stanley)


Drake Ramore
 Share

  

11 members have voted

  1. 1. Ποιού η ιστορία σας άρεσε περισσότερο;

    • AftPeakTank
      5
    • Tattoman
      3
    • Stanley
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ευχαριστώ και δεν ευχαριστώ!

 

Τί να την κάνω ρε παιδιά τέτοια νίκη; Το έχει η μοίρα μου μάλλον σε όποιο write off παίρνω μέρος στο τέλος να καταλήγει άκυρο ή σχεδόν άκυρο. Διότι, δεν είδα να προτιμάτε την ιστορία μου σαν ιστορία οι περισσότεροι αλλά σας χάλασε το ότι δεν ακολουθήθηκαν οι κανόνες (και ορθά φυσικά).

 

Πραγματικά νιώθω σαν να έχω χάσει...

 

Και θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή στα παιδιά που συναγωνιστήκαμε. Ρε παιδιά, πόσο δύσκολο είναι να διαβάσετε το write off topic?Οι κανόνες είναι αυτοί και σε κάθε διαγωνισμό από εδώ και πέρα να τους διαβάζετε.

 

Το καλό είναι πως βγήκαν 3 ιστορίες. Τώρα το πόσο καλές είναι σαν ιστορίες μάλλον θα το μαρτυρούσε η παρακάτω κατάταξη...

 

1.Stanley

2.Tattoman

3.AftPeakTank

 

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά με λυπεί το πως εξελίχθηκε η όλη διαδικασία...

 

Συγχαρητήρια και στα παιδιά από εμένα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Drake Ramore

    15

  • AftPeakTank

    23

  • Tattoman

    35

  • Stanley

    33

Αν κατάλαβα καλά λες οτι σε πείραξε το οτι δεν κέρδισες εσύ στην ουσία, αλλά οτι έχασαν οι άλλοι και βγήκες πρώτος;

 

Μην το βλέπεις τόσο στενά το write off. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος να αισθάνεσαι άσχημα.

Το οτι κάποια ιστορία κέρδισε σε ένα write off δεν λέει κάτι. Όπως δεν λέει και το αν δεν κέρδισε.

Ένα συγγραφικό εργαστήρι είναι υπο μορφη παιχνιδιού.

 

Σημασία έχει τι κέρδισαν οι συμμετέχοντες.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά λες οτι σε πείραξε το οτι δεν κέρδισες εσύ στην ουσία, αλλά οτι έχασαν οι άλλοι και βγήκες πρώτος;

 

Μην το βλέπεις τόσο στενά το write off. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος να αισθάνεσαι άσχημα.

Το οτι κάποια ιστορία κέρδισε σε ένα write off δεν λέει κάτι. Όπως δεν λέει και το αν δεν κέρδισε.

Ένα συγγραφικό εργαστήρι είναι υπο μορφη παιχνιδιού.

 

Σημασία έχει τι κέρδισαν οι συμμετέχοντες.

 

Όχι Απόστολε δεν είναι έτσι όσον αφορά εμένα προσωπικά.

 

Δεν έχει να κάνει με το αν το βλέπω στενά ή εγωιστικά ή ανταγωνιστικά ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Έχει να κάνει με την ψυχολογία μου και το πόσο σημασία έχει για εμένα προσωπικά κάτι που έχω αντιμετωπίσει. Όπως αυτό το write off. Η πραγματικότητα είναι αυτό που λες, έχασαν οι άλλοι, δεν νομίζω να μπορούσες να γράψεις κάτι που να περιγράφει καλύτερα γιατί με θεωρώ χαμένο.

 

Σαφώς κέρδισα πολλά από αυτές τις συμμετοχές μου αλλά δεν σημαίνει ότι αυτό υπερκαλύπτει και εξαφανίζει τα συναισθήματα που περιγράφω.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με την συμμετοχή σε επόμενους διαγωνισμούς, σιγουρα θα κερδίσεις και όλα αυτά που έχεις ανάγκη, και δεν κέρδισες σε αυτόν τον διαγωνισμό.

 

Keep writing!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και δεν ευχαριστώ!

 

Τί να την κάνω ρε παιδιά τέτοια νίκη; Το έχει η μοίρα μου μάλλον σε όποιο write off παίρνω μέρος στο τέλος να καταλήγει άκυρο ή σχεδόν άκυρο. Διότι, δεν είδα να προτιμάτε την ιστορία μου σαν ιστορία οι περισσότεροι αλλά σας χάλασε το ότι δεν ακολουθήθηκαν οι κανόνες (και ορθά φυσικά).

 

Πραγματικά νιώθω σαν να έχω χάσει...

 

Και θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή στα παιδιά που συναγωνιστήκαμε. Ρε παιδιά, πόσο δύσκολο είναι να διαβάσετε το write off topic?Οι κανόνες είναι αυτοί και σε κάθε διαγωνισμό από εδώ και πέρα να τους διαβάζετε.

 

Το καλό είναι πως βγήκαν 3 ιστορίες. Τώρα το πόσο καλές είναι σαν ιστορίες μάλλον θα το μαρτυρούσε η παρακάτω κατάταξη...

 

1.Stanley

2.Tattoman

3.AftPeakTank

 

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά με λυπεί το πως εξελίχθηκε η όλη διαδικασία...

 

Συγχαρητήρια και στα παιδιά από εμένα...

Προσωπικά ψήφισα την ιστορία σου γιατί μου άρεσε περισσότερο από όλες, ασχέτως της εισαγωγής.

Μη σε παίρνει από κάτω, έχει ακόμα πολλά να γράψεις και περιθώριο βελτίωσης.

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή είχα πει ότι παραβλέπετε σοβαρά τους διαγωνισμούς.Αφτ,μην τα παίρνεις όλα στραβά.Καταλαβαίνω τι λες,αλλά κράτα αυτά που έμαθες και την νίκη σου.Συγχαρητήρια:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και δεν ευχαριστώ!

 

Τί να την κάνω ρε παιδιά τέτοια νίκη; Το έχει η μοίρα μου μάλλον σε όποιο write off παίρνω μέρος στο τέλος να καταλήγει άκυρο ή σχεδόν άκυρο. Διότι, δεν είδα να προτιμάτε την ιστορία μου σαν ιστορία οι περισσότεροι αλλά σας χάλασε το ότι δεν ακολουθήθηκαν οι κανόνες (και ορθά φυσικά).

 

Πραγματικά νιώθω σαν να έχω χάσει...

 

Και θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή στα παιδιά που συναγωνιστήκαμε. Ρε παιδιά, πόσο δύσκολο είναι να διαβάσετε το write off topic?Οι κανόνες είναι αυτοί και σε κάθε διαγωνισμό από εδώ και πέρα να τους διαβάζετε.

 

Το καλό είναι πως βγήκαν 3 ιστορίες. Τώρα το πόσο καλές είναι σαν ιστορίες μάλλον θα το μαρτυρούσε η παρακάτω κατάταξη...

 

1.Stanley

2.Tattoman

3.AftPeakTank

 

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά με λυπεί το πως εξελίχθηκε η όλη διαδικασία...

 

Συγχαρητήρια και στα παιδιά από εμένα...

Προσωπικά ψήφισα την ιστορία σου γιατί μου άρεσε περισσότερο από όλες, ασχέτως της εισαγωγής.

Μη σε παίρνει από κάτω, έχει ακόμα πολλά να γράψεις και περιθώριο βελτίωσης.

 

Ναι και με μενα ετσι έγινε. Την ψήφισα γιατι με τράβηξε περισσότερο το στόρι σαν στόρι.

Link to comment
Share on other sites

συγχαριτήρια και από εμένα στα παιδιά και στον aft για την νίκη του...νομίζω πως όλοι μας βγήκαμε κερδησμένοι από αυτό το writte off και πως έχουμε ακόμα μέλλον...biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Aft, θεωρώ ότι πολύ κακώς αισθάνεσαι έτσι. Ένα παιχνίδι είναι το write off. Τίποτα άλλο. Πες ότι έπαιζες Τζένγκα με τα παιδιά κι έπρεπε να τραβήξεις το τουβλάκι σου χωρίς να ρίξεις τα άλλα. Κι εσύ το κατάφερνες. Ε, θα σε πείραζε που κέρδισες? Τι λέμε τώρα?

 

Ούτε έκδοση κερδίζεις, ούτε δημοσίευση, ούτε καν ένα συμβολικό δωράκι. Είναι απλά ένα παιχνίδι που το παίζεις για να περάσεις καλά μαζί με άλλους, και το οποίο το κέρδισες και έχεις τα συγχαρητήριά μου για αυτό, όπως εξάλλου και τα άλλα δύο παιδιά που έγραψαν όμορφες ιστορίες. Αυτό είναι όλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #53 (AftPeakTank vs Tattoman vs Stanley)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..