Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Εγώ :)

Κι έχω και την υποψία πως θα γράψουμε και για τον ίδιο διαγωνισμό :p όχι???

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να σου φέρω γούρι! Στις 2 και κάτι θα είμαι εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Sorry... Θα αποχωρίσω λίγο νωρίτερα. Δε βγαίνει και κουράστηκα. Πάω να πιω ένα ποτάκι. Ελπίζω να έχεις καλύτερη τύχη από μένα, κύριος :)

 

(Μετάφραση: 1.125 που δε διαβάζονται με την καμία)

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε μου βγαίνει ούτε μένα απόψε. Με το ζόρι 966. Την επόμενη φορά θα είμαστε καλύτεροι! Ευχαριστώ για την παρέα.good.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς για ένα μεσημεριανό τρεξιματάκι; 3 - 5 ας πούμε, να ξορκίσουμε τη ζέστη.

(γράφω για πλοία και θάλασσες οπότε πιάνει! )

Link to comment
Share on other sites

Χίλιες και μια ( όπως και οι νύχτες του αραβικού παραμυθιού) και μια συνέχεια σχεδόν έτοιμη.

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ που δεν απάντησα αλλά κάτι μου έτυχε. Ούτε 500 για μένα... φαίνεται το έκαψα χτες που ξεπέρασα τις 3000

Link to comment
Share on other sites

Της βραδινές ώρες νοερά συντροφεύω και εγώ την παρέα σας διορθώνοντας ρήματα. Για αυτό τον λόγο και δεν συμμετέχω στους συγγραφικούς αγώνες δρόμου, γιατί ο ένας θα γράψει 1000 λέξεις , ο άλλος 500 και εγώ τη να γράψω, ότι έκανα βόλτα 78 ρήματα :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάω για περίπατο (γιατί να τρέχουμε πάντα; ) σε λίγο. Λέω να το κρατήσω κάνα δίωρο, 3-5. Όποιος θέλει να μου κάνει παρέα, ξεκινάμε σε δέκα λεπτά!

Link to comment
Share on other sites

Πάω για περίπατο (γιατί να τρέχουμε πάντα; ) σε λίγο. Λέω να το κρατήσω κάνα δίωρο, 3-5. Όποιος θέλει να μου κάνει παρέα, ξεκινάμε σε δέκα λεπτά!

 

Άμα είναι για περίπατο, έρχομαι.

Έχω ένα παλιό κείμενο που θέλω να του κάνω κάμποσες διορθώσεις και πολύ κόψε-ράψε, οπότε το μέτρημα των λέξεων δεν έχει και πολύ νόημα. Καλή ιδέα να το ξεκινήσω σήμερα το απομεσήμερο με παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τον περίπατο, Βάσω.

Με αρκετές διορθώσεις στα χθεσινά και 1.175 ολοκαίνουργιες λέξεις, νομίζω πως τα πήγα πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλες πολλή δουλειά.

Το δικό μου καθαρό κέρδος σε λέξεις είναι μόνο 110, μετά την αναδιάρθρωση δυο παραγράφων, αλλά το καλό είναι ότι στρώθηκα επιτέλους και μπήκαν τα πράγματα σε μια σειρά.

Ευχαριστώ για την παρέα, Άννα.:)

Link to comment
Share on other sites

Καμια παρέα για οποιοδήποτε διάστημα από τώρα μέχρι τα μεσάνυχτα;

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα για ραντεβού μετά τις 10:30 αν και μάλλον θα διορθώνω εκείνη την ώρα και δε θα γράφω

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα για ραντεβού μετά τις 10:30 αν και μάλλον θα διορθώνω εκείνη την ώρα και δε θα γράφω

 

No problem. Κι εγώ διορθώσεις κάνω (εδώ και πολύυυυ καιρό).

Αν έχεις διάθεση, τα λέμε τότε.

Link to comment
Share on other sites

Άργησα (αν έχεις άλλους στο σπίτι σε καθυστερούν) αλλά ξεκινάω τώρα διορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

(αν έχεις άλλους στο σπίτι σε καθυστερούν)

 

 

Πολυυυυυυ μεγάλη αλήθεια!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα διορθώσεις μεν, αλλά έγραψα ένα φλασάκι 427 λέξεων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα πολλές διορθώσεις -κι έχω κι ένα κέρδος περίπου 200 λέξεων την τελευταία μιάμιση ώρα- αλλά μάλλον έχω αφήσει το κείμενο σε πιο χαοτική κάτασταση απ' ότι το ξεκίνησα. Ελπίζω να καταφέρω να το στρώσω πραγματικά αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα κάτι λίγες διορθώσεις σε ένα κείμενό μου κι έγραψα 200 λέξεις παραπάνω από το αρχικό. Αλλά θέλει ακόμα αρκετή δουλειά για να γίνει καλό:unsure:. Θα το ξαναδώ λοιπόν και αύριο (και κάτι μου λέει πως θα πάω στο "έγραψα -... λέξεις"):wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..