Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

τρέχει κανείς;

 

Ίσως εγώ, αλλά σε κανα μισάωρο. Πάω να κάνω μπανάκι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαα τελείωσα την ιστορία και ψάχνεις άλλους να με αντικαταστήσεις? Καλα λοιπόν. :tease:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαα τελείωσα την ιστορία και ψάχνεις άλλους να με αντικαταστήσεις? Καλα λοιπόν. :tease:

 

Σσσσς! Θα σε ακούσει ο νορθ! :p

 

Μπορείς πάντως, αν θέλεις, να τρέξεις μαζί μας διορθώνοντας!

 

Ξεκινάω σε λίγο, όποιος θέλει!

Link to comment
Share on other sites

Τι διάλειμμα που εγώ μετά από μία παράγραφο αναγκάστηκα να σταματήσω... Πέσανε δουλειές μαζεμένες! Καλή συνέχεια σου εύχομαι! :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρααα,

έχει κανείς όρεξη για λίγο γράψιμο 5-6.30 ή 6-7.30; drinks.gif

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Οκ, ξεκινάμε σε 1 λεπτό, αλλά εγώ σκοπεύω να το κάνω το τρέξιμο, μαραθώνιο, και θα το πάω ως τις 7μιση. Όσοι πιστοί, χωθείτε! Μιλάμε στις 7μιση! friends.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας είδα στις 18:15 και άρπαξα την ευκαιρία. Απολογισμός 2000 λέξεις από το χαρτί στο word (αντιγραφή και ψιλο-διόρθωση) ευχαριστώ! drinks.gif

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα πολύ δουλειά στο πρώτο μισάωρο, αλλά έκανε μια μπυροκοιλιά ΝΑ το 2μισάωρο ελέω επισκεπτών. Το τελευταίο τέταρτο συνέχισα από εκεί που σταμάτησα. Επιστρέφω στο word για ευελπιστώ ένα δίωρο ακόμα, ευχαριστώ Βασίλη και καλωσόρισες και στο φόρουμ! good.gif Κώστα, μια χαρά ακούγεται, το ξανακάνουμε chinese.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έγραψα πολύ λίγο, επειδή αντί να συνεχίσω κάποια από τα διηγήματα που έχω στη μέση σκέφτηκα μία ιδέα για ένα καινούργιο και έγραψα την περίληψη. Όπως και να 'χει σε καλό βγήκε.

 

ευχαριστώ Βασίλη και καλωσόρισες και στο φόρουμ!

Ευχαριστώ. Πάντως αυτή είναι πολύ καλή ιδέα με βοήθησε αρκετά στο να κάτσω να γράψω. Συνήθως περιμένω να έρθει η ησυχία για να έχω και τη διάθεση. Τώρα όμως απομονώθηκα και δημιούργησα.:good: Το καλό είναι ότι το μοιράζεσε και δίνουμε ο ένας δύναμη στον άλλον, σαν τους ανώνυμους αλκοολικούς.

Link to comment
Share on other sites

OK, απολογισμός της πρώτης για μένα εφαρμογής αυτής της ιδέας:

 

90 λεπτά οδήγηση. 57,5 χιλιόμετρα. 38 χλμ/ώρα μέση ωριαία. Πάνω από δέκα αντι-προσπεράσματα (κάνω στη άκρη να περάσουν επειδή δεν θέλω να τρέχω). Μαρούσι - Κηφισιά - Εκάλη - 'Αγιος Στέφανος - Φράγμα Μαραθώνα - Μαραθώνας - Καλέτζι και υποχρεωτική αναστροφή λόγω πανηγυριού σε ένα χωρίο που δεν πρόσεξα πώς λέγεται.

 

O.T.

Τρεις προτάσεις (32 λέξεις) στο μπλοκάκι. Ίσως έχω μια νέα πλοκή.

 

Συνολικά, αρκετά επιτυχημένη βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε τι έχεις επιλέξει να ονομάσεις Off-topic devil2.gif . Κάτι έκανα κι εγώ... αύριο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι γουστάρουν, ψήστε το για μεσημεριανό τρέξιμο, τεσσεράμιση μ' έξι. Επιστρέφω λίγο πριν το έναυσμα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκινάω σε 5 λεπτά. Θα το πάω ως τις 7μιση. Αν έχει κανείς όρεξη, σας περιμένω wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάω κι εγώ από τώρα μέχρι τις επτά και μισή. Και θα ρίξω κι ένα μεταμεσονύκτιο, 00:30 - 02:00 για όποιον θέλει. Έπεσε πολλή δουλειά ξαφνικά!

Link to comment
Share on other sites

Ααα, αργήσατε ρε μάγκες, ευχαρίστως να συμμετείχα αλλά την έκανα τη δουλειά για σήμερα. Πριν δυο λεπτά έκλεισα δίωρο, δυστυχώς, και 1400 λέξεις διορθωμένου κειμένου.

Another time!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις τώρα σταμάτησα. 1500 και κάτι, κάποιες από αυτές καλές wink.gif Till next time drinks.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..