Jump to content

27ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Εξέλιξη


Tiessa
 Share

Recommended Posts

Σκούριασες ως ανεβαστής διηγημάτων, τόσον καιρό που το έχεις παρατήσει το άθλημα

 

Σιγά, τι είναι 20 μήνες; :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    37

  • DinoHajiyorgi

    35

  • Tiessa

    81

  • Eugenia Rose

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Μπράβο, ρε Γουρούνη, που τερμάτισες τελικά! Και Μιχαlio, φυσικά. Περιμένουμε νόρθο για ένα γερό φίνις.

 

(Το συνημμένο έχει το κείμενο ακριβώς κάτω από την παίχτρια. Αλήθεια έχω γράψει διήγημα, δεν έβαλα μόνο την φωτό.)

Link to comment
Share on other sites

 

[...] Αλήθεια έχω γράψει διήγημα, δεν έβαλα μόνο την φωτό.

 

Νια, φαίνεται να υπάρχουν και κάτι λέξεις από κάτω...

Αν και, εντάξει. Και η φωτογραφία από μόνη της δείχνει καλό δείγμα Εξέλιξης. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η παράταση λήγει στις μία ή στις δύο; Γιατί ξέρω κάποιον που ξεκίνησε στις 11:40! (Δεν κάνω πλάκα...)

Link to comment
Share on other sites

Σκούριασες ως ανεβαστής διηγημάτων, τόσον καιρό που το έχεις παρατήσει το άθλημα

 

Σιγά, τι είναι 20 μήνες; :rofl:

από όσο έχω καταλάβει από τα δεδομένα mman ένα μικρό διάλειμμα.

Link to comment
Share on other sites

 

Μπράβο, ρε Γουρούνη, που τερμάτισες τελικά! Και Μιχαlio, φυσικά. Περιμένουμε νόρθο για ένα γερό φίνις.

 

(Το συνημμένο έχει το κείμενο ακριβώς κάτω από την παίχτρια. Αλήθεια έχω γράψει διήγημα, δεν έβαλα μόνο την φωτό.)

 

Εμένα πάντως δε μου εμφανίζεται κείμενο και το κατέβασα 3 φορές. Να το βάλεις και ανοιχτό.

Link to comment
Share on other sites

Σκούριασες ως ανεβαστής διηγημάτων, τόσον καιρό που το έχεις παρατήσει το άθλημα

 

Σιγά, τι είναι 20 μήνες; :rofl:

από όσο έχω καταλάβει από τα δεδομένα mman ένα μικρό διάλειμμα.

 

Και δεν ήταν καν 20. Μόλις 15,5... :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η παράταση λήγει στις μία ή στις δύο; Γιατί ξέρω κάποιον που ξεκίνησε στις 11:40! (Δεν κάνω πλάκα...)

 

Μία παράταση μέχρι τις 2 καλή θα ήταν (λέω εγώ τώρα...) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ραντεβού τότε σε δύο ώρες για το άνοιγμα των κλειδωμένων τόπικ (αν δε με προλάβει ο Άγγελος)

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η παράταση λήγει στις μία ή στις δύο; Γιατί ξέρω κάποιον που ξεκίνησε στις 11:40! (Δεν κάνω πλάκα...)

 

Βασικά ο Νόρθος ξέρει πότε λήγει η παράταση.

Τώρα αν κάποιος προλαβαίνει ενδιάμεσα να ανεβάσει διήγημα, δεκτός.

Link to comment
Share on other sites

Ραντεβού τότε σε δύο ώρες για το άνοιγμα των κλειδωμένων τόπικ (αν δε με προλάβει ο Άγγλος)

 

Α, ΟΚ. Τώρα γράφουμε όλοι μαζί.

 

Λοιπόν, ας είναι έτσι.

Στις δυο κάποιος mod ξεκλειδώνει τα τόπικ. Μέχρι τότε, όποιος προλάβει ανεβάζει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΎΡΩ ΤΟ ΔΙΉΓΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ !!! :lol: (Πλάκα κάνω φανταστική διοργανώτρια είπα να αυξήσω το σασπένς) :eat:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστες οι τελευταίες συμμετοχές. :good:

 

Θα 'μαι κι εγώ εδώ μέχρι τη λήξη της διορίας και το άνοιγμα των ιστοριών.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1)Να βάλει κάποιος moderator και τις υπόλοιπες συμμετοχές στο αρχικό ποστ. Ή θα περιμένουμε ως τις 2; Τεσπα.

2)Εγώ επιμένω ότι το συνημμένο αρχείο στο "Μόνα" περιέχει μόνο τη Λιβ Τάιλερ, όσες φορές και αν το κατεβάσω. Το διήγημα-φάντασμα. Το μάτιασα...

Link to comment
Share on other sites

2)Εγώ επιμένω ότι το συνημμένο αρχείο στο "Μόνα" περιέχει μόνο τη Λιβ Τάιλερ, όσες φορές και αν το κατεβάσω. Το διήγημα-φάντασμα. Το μάτιασα...

 

Ίσως φταίει το ότι δεν έχεις word. Αν χρειαστεί μπορώ να ανεβάσω και ένα αρχείο με τη Μόνα μόνη της -χωρίς τη Λιβ. Αλλά θα πρέπει να ξεκλειδωθεί το τόπικ γι' αυτό. Περιμένω οδηγίες από Βάσω και mods.

Link to comment
Share on other sites

2)Εγώ επιμένω ότι το συνημμένο αρχείο στο "Μόνα" περιέχει μόνο τη Λιβ Τάιλερ, όσες φορές και αν το κατεβάσω. Το διήγημα-φάντασμα. Το μάτιασα...

 

Όλα τα διηγήματα κατεβαίνουν και ανοίγουν κανονικά. Εγώ το βλέπω.

 

edit:

 

 

Ίσως φταίει το ότι δεν έχεις word. Αν χρειαστεί μπορώ να ανεβάσω και ένα αρχείο με τη Μόνα μόνη της -χωρίς τη Λιβ. Αλλά θα πρέπει να ξεκλειδωθεί το τόπικ γι' αυτό. Περιμένω οδηγίες από Βάσω και mods.

 

Δεν έχεις word; Δεν μπορεί να φταίει αυτό. Και άλλα διηγήματα έχουν εικόνες, π.χ. του Stanley.

Edited by Tiessa
Link to comment
Share on other sites

Οκ, θα αντέξω μέχρι αύριο. Εδώ συνήλθα από κώμα 3μηνης διάρκειας:devil2:...

 

edit: Οκ, Άγγελε, μη βαράς. Well done. ;-)

 

Δεν έχω word; Πώς φαίνεται αυτό; Πάντως του Stanley δεν έχω δοκιμάσει να το κατεβάσω, μπορεί ούτε αυτό να μη μου εμφανίζεται. Θα δούμε.

Edited by wordsmith
Link to comment
Share on other sites

1)Να βάλει κάποιος moderator και τις υπόλοιπες συμμετοχές στο αρχικό ποστ. Ή θα περιμένουμε ως τις 2; Τεσπα.

Γκρίνια...

Τα 'βαλα. Εντάξει; Χαρούμενη τώρα; :tease:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ και αναμένοντας το 20ο διήγημα θα πρέπει να ευχαριστήσουμε πολύ θερμά τον Mesmer ο οποίος έχει σταθεί ο φύλακας-Άγγελος του διαγωνισμού.

Πόσες φορές έχεις κάνει edit το αρχικό ποστ, Άγγελε; :dazzled:

 

Να ευχαριστήσω επίσης και τον Nihilio, για τα υπόλοιπα κλειδώματα και για τις παρεμβάσεις που χρειάστηκε να γίνουν κάποιες φορές για να διευθετηθούν κάποιες λεπτομέρειες με κλειδώματα και ξεκλειδώματα.

 

 

Επειδή μάλλον δε θα περιμένω να τελειώνει το σασπένς μέχρι τις δυο, οδηγίες για την ψηφοφορία το πρωί.

Δεν πιστεύω να θέλει κανείς να ψηφίσει 2.01 λεπτό, ε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ και αναμένοντας το 20ο διήγημα θα πρέπει να ευχαριστήσουμε πολύ θερμά τον Mesmer ο οποίος έχει σταθεί ο φύλακας-Άγγελος του διαγωνισμού.

Πόσες φορές έχεις κάνει edit το αρχικό ποστ, Άγγελε; :dazzled:

Ευχαρίστησή μου :)

Μπόλικα edit, αλλά έχουν μείνει λίγα ακόμη. :lol:

 

 

Να πω κι εγώ ότι δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την ιστορία του mman. Το αρχείο λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τα 21 διηγήματα του διαγωνισμού είναι ανοιχτά και έτοιμα να δεχτούν καταιγισμό σχολίων.

 

Για κάποιες λεπτομέρειες της ψηφοφορίας θα υπάρξει ενημέρωση από την Tiessa αύριο.

 

Καλή επιτυχία σε όλους!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..