Jump to content

27ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Εξέλιξη


Tiessa
 Share

Recommended Posts

:dazzled: Βάσω, η εξέλιξη στον διαγωνισμό σου έχει ξεφύγει σε άγνωστα μονοπάτια...

 

Ωραία! ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΨΟΓΑ! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    37

  • DinoHajiyorgi

    35

  • Tiessa

    81

  • Eugenia Rose

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest old#2065

Καλά, καλά...Περίμενε να δεις και το δικό μου! Τόσο soft, που κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού. [...]

 

Κατάλαβα, ενα μικρό βήμα για τον τόνο, ένα μεγάλο βήμα για την οικογένεια του σκουμπριού.

 

27Tuna-t_CA0-articleLarge.jpg

"Ο τεράστιος μεταλλικός όγκος, ξεπρόβαλε στην επιφάνεια της θάλασσας, ανάμεσα σε τεράστια άσπρα κύματα.

Οι άνδρες μέσα στα φουσκωτά παρέμειναν ακίνητοι μέχρι να καταλαγιάσει η θάλασσα.

Το χλωμό φως του φεγγαριού λαμπύρισε πάνω στην μεταλλική επιφάνεια. Ήταν ένα τεράστιο υποβρύχιο, στο σχήμα ενος σκουμπριού.

Ο νεαρός καταδρομέας, που έδειχνε να είναι αρχηγός της αποστολής, έκανε νεύμα στους υπόλοιπους και γκάζωσαν τις εξωλέμβιες.

-Επίθεση! φώναξε ο Στάνλευ, ανεμίζοντας την καρδιά μαρουλιού που κρατούσε στο χέρι του. Οι σύντροφοί του τον μιμήθηκαν..." tease.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ααααα!!!! Και το αποπάνω poster μ' αρέσει...

 

Ωχ, τώρα που το σκέφτομαι, αυτά έλεγα και για την Ευγενία και διέγραψε την ιστορία της.

 

Ίσως πρέπει να περιορίσω τα καλά μου λόγια, γκούχ!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς δεν ήσουν εσύ ο γρουσούζης. Ήταν Τρίτη και 13 (αλήθεια!). :catmad:

Βάσσω στην σελίδα 17 φλασοδιηγηματάκι από τον Νpaps ποιος στην χάρη σου. Μέχρι την 20 θα έχουμε γυρίσει και ταινιάκι μικρού μήκους:tease:

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά... με το δεξί, με λίγα σκόρδα κλπ. κλπ.

 

Σύντομα κοντά σας

MR.MIME

 

Deep_Sea_Mermaid_by_psychohazard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τζιν τα ποστεράκια σου έχουν κερδίσει τις εντυπώσεις απο τα αποδυτήρια!good.gif

Φρόντισε η ιστορία να είναι ανάλογη!

Link to comment
Share on other sites

Ότι μπορώ κάνω guys μην με αγχώνετε περισσότεροοοοοο, μετά την πανωλεθρία μουυυυ :book: γράφω γράφω γράφω...

Link to comment
Share on other sites

NETHUNIA

 

 

 

underwater%20life_4b4f6426e7938.jpg

 

 

 

Η Ιστορία επαναλαμβάνεται...

 

 

Κύκλος... αυτή είναι η εξέλιξη του ανθρώπου. Δημιουργεί κύκλους μέσα στην ιστορία. Ξαναρχίζει από το μηδέν με άλλα δεδομένα, με άλλους χαρακτήρες, σε άλλες εποχές...

 

 

 

ΣΥΝΤΟΜΑ...

Edited by niceguy0973
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ όπου να 'ναι τελειώνω και μάλλον προς το τέλος θα παραδώσω. Ας ελπίσουμε να φύγει αυτή η ρουτήνα της τελευταίας θέσης. :chinese:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς αποσύρομαι απ' το διαγωνιστικό κομμάτι... :( Δε μου βγαίνει η ιστορία στα όρια του διαγωνισμού με καμία λογική επεξεργασία και δε θέλω να την "σφάξω", τη λυπάμαι! Οπότε θα σας παρακολουθήσω σαν απλός αναγνώστης, με μεγάλο ενδιαφέρον!:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς αποσύρομαι απ' το διαγωνιστικό κομμάτι... :( Δε μου βγαίνει η ιστορία στα όρια του διαγωνισμού με καμία λογική επεξεργασία και δε θέλω να την "σφάξω", τη λυπάμαι! Οπότε θα σας παρακολουθήσω σαν απλός αναγνώστης, με μεγάλο ενδιαφέρον!:)

 

Ω, κρίμα, Γιώργο. :(

Να ελπίζουμε ότι θα την ολοκληρώσεις και θα τη δούμε κάποια στιγμή έστω και εκτός διαγωνισμού;

Link to comment
Share on other sites

tiessa υπάρχει περίπτωση για παράταση??

 

Υπάρχουν και άλλοι που θα ήθελαν παράταση;

Μια που όντως, έχω ήδη δώσει μια μέρα, ας το ξαναδούμε αύριο μαζί με όλα τα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εγώ την έχω τελειώσει την ιστορία μου, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου τελευταία ότι ο διαγωνισμός είναι ΕΦ, κι εγώ είχα γράψει mainstream. Τώρα τι να την κάνω; devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εγώ την έχω τελειώσει την ιστορία μου, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου τελευταία ότι ο διαγωνισμός είναι ΕΦ, κι εγώ είχα γράψει mainstream. Τώρα τι να την κάνω; devil2.gif

Να τη φας. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εγώ την έχω τελειώσει την ιστορία μου, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου τελευταία ότι ο διαγωνισμός είναι ΕΦ, κι εγώ είχα γράψει mainstream. Τώρα τι να την κάνω;

 

Όταν έρθει η ώρα να την ανεβάσεις, αντί για upload, κάνε τη beam up.:starfleet:

Edited by odesseo
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εγώ την έχω τελειώσει την ιστορία μου, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου τελευταία ότι ο διαγωνισμός είναι ΕΦ, κι εγώ είχα γράψει mainstream. Τώρα τι να την κάνω; devil2.gif

 

 

Θα κάνουμε και διαγωνισμό mainstream βρε Σταν. Τι το πέρασες το ΣΦΦ;;; Παραλογοτεχνία;;; :) :)

Coming Soon: 1ος Mainstream και 1os Pulp διαγωνισμός :) :) :)

 

ΥΓ: Meating #2 πότε θα κάνουμε; Πείνασα :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κανείς δε φάνηκε να το πρόσεξε, δεν ήταν φοβερή η ιδέα μου να καλοπιάσω τη διοργανώτρια βάζοντας φωτογραφία από το Άστραντ; :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..