Jump to content

Γιατί δεν έχουμε πια μεγάλους Έλληνες συγγραφείς


Guest melissoula
 Share

Recommended Posts

Guest melissoula

Ε, δεν νομίζω να έπαιρνε κάτω από 20% στον Λιβάνη.

 

Απότι ξέρω τα πρακτορεία διανομής και οι μεσάζοντες απόρροφούν το 50%. Οπότε η Δημουλίδου έφυγε απο το Λιβάνη με το σίγουρο κατ'εσέ 20 για να πάει ας πόύμε στο Ψυχογιό με 30%; Και ο Ψυχογιός τι έβγαλε; Πλήρωσε την έκδοση πλήρωσε τη δημουλίδου πλήρωσε τους μεσάζοντες, έβαλε κι από τη τσέπη του;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    39

  • DinoHajiyorgi

    23

  • Blondbrained

    38

  • Martin Ocelotl

    24

Απότι ξέρω τα πρακτορεία διανομής και οι μεσάζοντες απόρροφούν το 50%.

 

πως το ξέρεις? γιατι μου φενεται απιστευτα μεγαλο ποσοστο, ασε που οι περισοτεροι οικοι εχουν δικη τους διανομη ( ειδηκα δε ο Λιβανης )

Link to comment
Share on other sites

Guest melissoula

πως το ξέρεις? γιατι μου φενεται απιστευτα μεγαλο ποσοστο, ασε που οι περισοτεροι οικοι εχουν δικη τους διανομη ( ειδηκα δε ο Λιβανης )

 

Ενας εκδότης μου το είπε, όχι μικρός εκδότης

Link to comment
Share on other sites

Ενας εκδότης μου το είπε, όχι μικρός εκδότης

melissoula, υποπίπτεις στο ίδιο σφάλμα που κατηγορείς.

 

Αφού όμως μετά από τόσα πόστ δεν έχουμε ΚΑΜΙΑ πληροφορία συγκεκριμένη [...]

Ή πες μας τι σου είπε ακριβώς και ποιος εκδότης ή μη λες τίποτα. Αλλά αυτά τα "μου το είπε κάποιος αλλά δεν μπορώ να το πω" μάλλον υποβιβάζουν την αξιοπιστία της πληροφορίας.

 

Όμως το θέμα έχει και πάλι ξεφύγει. Αν αυτό που θέλετε να συζητήσετε είναι οι αμοιβές των συγγραφέων, μπορείτε να το κάνετε σε άλλα topic που είναι πιο σχετικά.

 

Αυτό το thread θα κλείσει για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..