Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Στην αρχή περίπου 400. Μετά τις έσβησα, και κατάφερα 360. Βγήκε όμως η *#$%#@$ σκηνή.

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ παιδιά, αλλά δε μπορούσα ούτε το ντοκιμαντέρ μου να αποτελειώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχει κανείς ξύπνιος κι ορεξάτος για word war; Το χρειάζομαι απεγνωσμένα. 10 με 12; Κάποιος; Κανείς; :help:

Link to comment
Share on other sites

Α, όχι. :Ρ Εγώ με το Νεκτάριο δεν παίζω, κομπλάρω και μόνο που το σκέφτομαι. :Ρ

 

(Κι επειδή μου μουρμούρισε η μαθήτριά μου να πάω να τη βοηθήσω σε λίγο με μια άσκηση, θα σας αφήσω να παίξετε τα δυο σας :Ρ)

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ ρε παιδιά, αλλά μόλις σας παρακάλεσα, μου πετάξανε στα μούτρα τα Καλύβια Θορικού, από παραλία έως τον κόμβο Αθηνών-Σουνίου. 90 λέξεις πρόφτασα. :crybaby:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να φτάσω για πρώτη φορά τις 5000 σε μια μέρα. Πέρσι, μετά το πρώτο 15ήμερο, χτύπησα δυο-τρία κάπου στις 4,5-4,7 λέξεις, αλλά το 5κ μου έμεινε άχτι.

 

 

Dagoncult, πότε θες να το παίξουμε οι δυο μας αυτό; Εγώ λέω αύριο να το προσπαθήσω πάντως.

 

Για σήμερα κάηκε νωρίς. Ψήνεσαι να πάμε αύριο το ολοήμερο;

 

Επίσης, λέω να βαρέσω ένα 17.00-19..00 σε καμιά ώρα. Να βγάλω χίλιες ρε γμτ γιατί μου'χει γίνει βραχνάς.

Link to comment
Share on other sites

@dagoncult

Αύριο σε πάω στοίχημα για τις 5000, ναι. Κι εγώ σήμερα δεν.

 

@all

Απόψε λέω να τρέξω από τις 20:00 ως τις 23:00. Όποιος θέλει ένα τριωράκι, ας έρθει να μου κάνει παρέα.

Link to comment
Share on other sites

@dagoncult

Αύριο σε πάω στοίχημα για τις 5000, ναι. Κι εγώ σήμερα δεν.

 

Αμάν, ζόρικα τα πράγματα. 1000 σε δυο ώρες. Με τέτοιο ρυθμό το πεντάρι αύριο θα είναι άθλος που δεν βλέπω να καταφέρνω με τίποτα. Αλλά δε γ...έται, πάμε κι όπου βγει. 09.30 έναρξη για μένα.

ΥΓ: Άμα δεν πιάσω το όριο μπορείς να λες dragoncult για τρεις μέρες laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

:devil2: Μέσα.

 

Λοιπόν, εγώ σε λίγο ξεκινάω για το τριωράκι μου. See you later.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σάββατο μεσημέρι, ψήνεται κανείς για ένα δίωρο γραψιματάκι; 3-5 ας πούμε (και αν το δείτε και αργότερα, δεν πειράζει, χωθείτε!)

Ευκαιρία για να ξεκινήσετε/συνεχίσετε/τελειώσετε την ιστορία που έχετε στα σκαριά. Διαγωνισμός τρέχει, (λες και δεν το ξέρατε devil2.gif) ορίστε λοιπόν η ευκαιρία να γράψετε παρέα με το φόρουμ! drinks.gif

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Τέλος με 1900 λέξεις και παρέα, εντέλει, από το fb. Καλά ήταν.

 

Όπως και να 'χει, εθελοντίστε είναι μεταδοτικό! drinks.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τελευταία στιγμή το λέω, αλλά είναι κανείς για μια-δυο ώρες τρέξιμο σήμερα; Έχω κολλήσει και λέω να το δοκιμάσω μήπως και δουλέψει.

Ό,τι ώρα βολεύει, αλλά το αργότερο μέχρι τις 4-5μμ. ώρα Ελλάδας, γιατί μετά κοιμάμαι. chinese.gif

Link to comment
Share on other sites

Ayu, πάμε μία ωρίτσα, 4-5; Και όποιος θέλει, φυσικά, εγώ σε λίγο ξεκινάω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ayu, πάμε μία ωρίτσα, 4-5; Και όποιος θέλει, φυσικά, εγώ σε λίγο ξεκινάω πάντως.

 

Χμ, σόρρυ κορίτσι, είμαι στα όριά μου μάλλον γι' απόψε. Καλό γράψιμο σε σένα και σ' όποιον άλλον ακολουθήσει!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ νόμιζα ότι σε προλάβαινα.

 

Λίγα πράγματα, μόλις 400-κάτι λέξεις, αλλά θα συνεχίσω. Γενικά θα ζητάω παρέα συχνά τώρα, συνήθως απογεύματα, οπότε όποιος είναι από τις 5 και μετά κάθε μέρα ας ρίχνει ένα σήμα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ! εγώ !

5-6(άντε μέχρι και μισί) λέω να γράψω

 

 

edit:

άκυρον , μόλις είδα ότι έχω εξεταζόμενο εργαστήριο για την Πέμπτη(κανονικά ήταν για τις 19)

λυπάμαι :(

Edited by joidv
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ξεκινάω τώρα, μέχρι τις 6. Και αύριο εδώ θα είμαι, μην στεναχωριέσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..