Jump to content

28ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρόμος, Θέμα: Μεταμορφώσεις... Παραμορφώσεις


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Guest SorrowfullDarkness

Ψήφισα! Δε θα μπορέσω να σχολιάσω άλλες ιστορίες γιατί ίντερνετ και υπολογιστής ήταν δανεικά και αύριο φεύγω οπότε δε θα έχω :( Μου άρεσαν πάντως σχεδόν όλες οι ιστορίες και καθεμιά ήταν τρομακτική με τον τρόπο της... Απόλαυσα το διαγωνισμό πάρα πολύ κι ευχαριστώ όσους έγραψαν σε αυτόν!

 

Θα τα ξαναπούμε σύντομα. Μέχρι τότε...

 

Peace :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinMacXanthi

    39

  • Mindtwisted

    26

  • Stanley

    29

  • Eugenia Rose

    30

Ως πότε ψηφίζουμε;

 

υγ Χρωστάω αρκετά σχόλια επίσης τα οποία πιστεύω να ανεβάσω μέσα στην εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ως πότε ψηφίζουμε;

 

υγ Χρωστάω αρκετά σχόλια επίσης τα οποία πιστεύω να ανεβάσω μέσα στην εβδομάδα.

 

Ως την ερχόμενη Παρασκευή, 6 του μήνα.

 

Εγώ ψήφισα. Καλή επιτυχία μας, ήταν ένας διαγωνισμός με καλό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Πότε λήγει η ψηφοφορία;;;

 

8 Γενάρη, Σάντυ.

 

Νομίζω ο Ντίνος έχει πει 6, τελικά, μιας και είναι το πρωτοχρονιάτικο μυτίγκιο την επομένη.

Link to comment
Share on other sites

Το συμπλήρωσα στο αρχικό τόπικ. Έξι Ιανουαρίου μέχρι το βράδυ της Παρασκευής κοινώς, ώστε να υπάρχει το απαραίτητο μπιζμπιζέ για τα αποτελέσματα στο μεγάλο πρωτοχρονιάτικο μύτινγκ.

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ότι θα κάνεις κάτι ή το κάνεις ή αν δεν μπορείς εξηγείς γιατί δεν το κάνεις και ζητάς συγγνώμη.

Έτσι κι εγώ λοιπόν ζητώ συγγνώμη από όλους τους ενδιαφερόμενους, αλλά τα πράγματα από πλευράς προγράμματος μου ήρθαν τελείως ανάποδα και, αν προλάβω να διαβάσω κάτι, θα είναι απλώς "κάτι". Σε καμία περίπτωση όλα, και σε καμία περίπτωση προσεκτικά.

Γι' αυτό, λοιπόν, ξαναζητώ συγγνώμη, αλλά για μία ακόμα φορά δεν θα μπορέσω να ασχοληθώ με τον διαγωνισμό.

 

(Και φυσικά κάνω την εξής σκέψη: πάντα μου φαινόταν αλλόκοτο/παλαβό/άσκοπο/άλλο να δίνεται προσθεσμία για να γράψουν κάποιοι κάτι. Τώρα που διαπιστώνω ότι η προθεσμία δεν φτάνει ούτε για ανάγνωση η παραπάνω σκέψη δυναμώνει ακόμα περισσότερο.)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ξέρεις τι πρέπει να κάνεις για να εξιλεωθείς (hint: meeting έρχεται...):devil2:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα υπολογίσει το μέχρι τις 8 γιατί είχα διάφορες υποχρεώσεις για τη σχολή κι έχω μείνει πίσω στην ανάγνωση... οπότε δε νομίζω να προλάβω ούτε εγώ. Αλλά δεν το αποκλείω, θα προσπαθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Αφού λέτε τον πόνο σας οι αναγνώστες ας πω και γω σαν συμμετέχων πως έννοιωσα σε αυτόν τον διαγωνισμό.

Λοιπόν έννοιωσα σαν ένα ταχυδρομικό δέμα που ετοίμασαν κάποιοι με προσοχή και στο τέλος ήρθε η Βοριοτέρα, κόλλησε τα γραμματόσημα και εστάλθην στη Γη του Πυρός.:tease:

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως ουτε για μενα ειναι ευκολο να ψηφισω... εχω διαβασει ολες τις ιστοριες και εχω σχολιασει κιολας αλλα εχω προβλημα με την ψηφοφορια... δεν μπορω ν' αποφασισω ...και οι μερες περνανε...

Δεχομαι ... και τσεκ παντως για οποιους ενδιαφερονται να με βοηθησουν!:p

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα και εγώ. Ήταν ένας καλός διαγωνισμός, με πολλές καλές ιστορίες, πράγμα που δεν έκανε εύκολη απόφαση την κατάταξη. Συνέχεια άλλαζα θέσεις, ειδικά τις πρώτες πρώτες… Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους!

Edited by anysias
Link to comment
Share on other sites

Κανα στατιστικό αποτελεσμάτων μέχρι στγμής δεν θα παίξει;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα αρκετά σοβαρό δείγμα ψήφων, αλλά με αρκετές -συγγραφικές και ουχί μονό- να υπολείπονται ακόμα, το Πάρτυ στην κορυφή συνεχίζεται.

Τελείως Game of Thrones η φάση.

Η πρώτη ιστορία για την οποία ομιλούσε η όμορφη βοηθός

 

 

joffrey_502.jpg

 

 

 

 

 

εκθρονίστηκε,

 

 

qqvol0.jpg

 

 

 

Μάχες σώμα με σώμα λαμβάνουν τόπο κάθε φορά που σκάει ψήφος...

 

 

GOT_DanyDory_1.jpg

 

 

 

 

 

Οι υπόλοιποι υποψήφιοι της 6άδας ποδοπατάνε ο ένας τον άλλον καθώς προσπαθούν να σκαρφαλώσουν στο θρόνο. Μια έχει καταφέρει να σταθεί εκεί

 

 

 

game-of-thrones.jpg

 

 

 

Αλλά πολλά γίνονται σε μια μέρα.

 

 

0ac1b_fMAVp.gif

 

 

Και κάθε ψήφος μπερδεύει ευχάριστα όλο και παραπάνω την κατάσταση, in a very interesting way.

 

 

ty2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Έχετε άλλη 1 μέρα και κάτι (34 ώρες) ακόμη για να πάρετε μέρος. Σας περιμένουμε!

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα

 

λογικά θα μπορέσω κι εγώ να ψηφίσω.Λίγες μου μένουν ακόμα..

Edited by Asgaroth
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα αρκετά σοβαρό δείγμα ψήφων, αλλά με αρκετές -συγγραφικές και ουχί μονό- να υπολείπονται ακόμα, το Πάρτυ στην κορυφή συνεχίζεται.

Τελείως Game of Thrones η φάση.

Η πρώτη ιστορία για την οποία ομιλούσε η όμορφη βοηθός

 

 

joffrey_502.jpg

 

 

 

 

 

εκθρονίστηκε,

 

 

qqvol0.jpg

 

 

 

Μάχες σώμα με σώμα λαμβάνουν τόπο κάθε φορά που σκάει ψήφος...

 

 

GOT_DanyDory_1.jpg

 

 

 

 

 

Οι υπόλοιποι υποψήφιοι της 6άδας ποδοπατάνε ο ένας τον άλλον καθώς προσπαθούν να σκαρφαλώσουν στο θρόνο. Μια έχει καταφέρει να σταθεί εκεί

 

 

 

game-of-thrones.jpg

 

 

 

Αλλά πολλά γίνονται σε μια μέρα.

 

 

0ac1b_fMAVp.gif

 

 

Και κάθε ψήφος μπερδεύει ευχάριστα όλο και παραπάνω την κατάσταση, in a very interesting way.

 

 

ty2.jpg

 

 

 

Έχετε άλλη 1 μέρα και κάτι (34 ώρες) ακόμη για να πάρετε μέρος. Σας περιμένουμε!

 

 

http://www.google.gr/imgres?q=yao+ming+meme&um=1&hl=el&sa=N&rlz=1C1SVED_enGR430GR430&biw=1366&bih=600&tbm=isch&tbnid=SeBn_Gq22mGfyM:&imgrefurl=http://es.memegenerator.net/instance/9449898&docid=Wn84JRXxtV3D9M&imgurl=http://es.memegenerator.net/cache/instances/250x250/9/9515/9744267.jpg&w=250&h=250&ei=a5kFT8aYOMyAhQeGnfCsAQ&zoom=1&iact=rc&dur=364&sig=116078540931017309587&page=5&tbnh=115&tbnw=115&start=106&ndsp=27&ved=1t:429,r:4,s:106&tx=70&ty=64

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το σημείο να προσθέσω πως έξι ακόμα συγγραφείς δεν έχουν ψηφίσει και οι διοργανωτές τους υπενθυμίζουν πως οι ώρες που τους απομένουν είναι μόλις 32.

 

Επίσης, παρακλούνται τα μέλη που έχουν ψηφίσει, να περάσουν απ' τις ιστορίες και ν' αφήσουν ένα σχόλιο, βρε παιδί μου, έτσι για το καλό. Να ξέρουν κι οι συγγραφείς ότι τους διαβάσανε. :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα ψηφίσω μάλλον το βράδυ ή στην χειρότερη νωρίς το πρωί αύριο γιατί μου έχει μείνει να διαβάσω μία ιστορία ακόμη και θα κάνω τα σχόλια μου αύριο όλα μαζί.

Απλά νομίζω πως πρέπει να ζητήσω ένα συγγνώμη από όλους γιάτι καθυστέρησα πάρα πολύ στην ανάγνωση!

Πάντως, οι εντυπώσεις μου για τις ιστορίες είναι θετικές αν και σε μερικές ιστορίες είμαι μες την απορία :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ζορίζομαι ΠΑΡΑ πολύ να ψηφίσω... Πέρα από τις 4 πρώτες, ακολουθούν πολλές ιστορίες που είναι στα μάτια μου ισοδύναμες (και πάρα πολύ καλές). Έτσι βλέπω ότι ενώ μια ιστορία μου άρεσε αρκετά, την βάζω 12η-13η ξερωγω και στεναχωριέμαι γιατί η διαφορά της από την 6η είναι στην πραγματικοτητα ελάχιστη... Γενικά, ήταν πολύ καλός διαγωνισμός αυτός!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ζορίζομαι ΠΑΡΑ πολύ να ψηφίσω... Πέρα από τις 4 πρώτες, ακολουθούν πολλές ιστορίες που είναι στα μάτια μου ισοδύναμες (και πάρα πολύ καλές). Έτσι βλέπω ότι ενώ μια ιστορία μου άρεσε αρκετά, την βάζω 12η-13η ξερωγω και στεναχωριέμαι γιατί η διαφορά της από την 6η είναι στην πραγματικοτητα ελάχιστη... Γενικά, ήταν πολύ καλός διαγωνισμός αυτός!

 

Ακριβώς τα ίδια και από δω...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα αρκετά σοβαρό δείγμα ψήφων, αλλά με αρκετές -συγγραφικές και ουχί μονό- να υπολείπονται ακόμα, το Πάρτυ στην κορυφή συνεχίζεται.

Τελείως Game of Thrones η φάση.

Η πρώτη ιστορία για την οποία ομιλούσε η όμορφη βοηθός

 

 

joffrey_502.jpg

 

 

 

 

 

εκθρονίστηκε,

 

 

qqvol0.jpg

 

 

 

Μάχες σώμα με σώμα λαμβάνουν τόπο κάθε φορά που σκάει ψήφος...

 

 

GOT_DanyDory_1.jpg

 

 

 

 

 

Οι υπόλοιποι υποψήφιοι της 6άδας ποδοπατάνε ο ένας τον άλλον καθώς προσπαθούν να σκαρφαλώσουν στο θρόνο. Μια έχει καταφέρει να σταθεί εκεί

 

 

 

game-of-thrones.jpg

 

 

 

Αλλά πολλά γίνονται σε μια μέρα.

 

 

0ac1b_fMAVp.gif

 

 

Και κάθε ψήφος μπερδεύει ευχάριστα όλο και παραπάνω την κατάσταση, in a very interesting way.

 

 

ty2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Έχετε άλλη 1 μέρα και κάτι (34 ώρες) ακόμη για να πάρετε μέρος. Σας περιμένουμε!

 

Αυτά τα spoiler... !!! Πολύ σαδιστικό ποστ... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..