Jump to content

28ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρόμος, Θέμα: Μεταμορφώσεις... Παραμορφώσεις


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Ανεβάζει teasers και ΑΦΟΥ έχει ανεβάσει την ιστορία; Ε αυτό είναι αθέμιτος ανταγωνισμός κύριε! :tease:

 

Υ.Γ. Πάω να την διαβασω. :book:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinMacXanthi

    39

  • Mindtwisted

    26

  • Stanley

    29

  • Eugenia Rose

    30

Guest old#2065

Ανεβάζει teasers και ΑΦΟΥ έχει ανεβάσει την ιστορία; Ε αυτό είναι αθέμιτος ανταγωνισμός κύριε! :tease:

 

Υ.Γ. Πάω να την διαβασω. :book:

Νομίζω ότι δεν είναι, μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού. Αν πάλι είναι να το κατεβάσω (και απο τα δεκάδες άλλα τόπικ ):p

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι θα διαβάσουμε πολλές ιστορίες μαζεμένες...

Αυτό δεν κάνουμε πάντα;

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι θα διαβάσουμε πολλές ιστορίες μαζεμένες...

Αυτό δεν κάνουμε πάντα;

 

Πάντα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι θα διαβάσουμε πολλές ιστορίες μαζεμένες...

Αυτό δεν κάνουμε πάντα;

 

Πάντα όμως.

 

Εεεεεεε. Όχι. Σε άλλους διαγωνισμούς, στο τέλος της 2ης εβδομάδας, έχουν ανέβει καμιά δεκαριά ιστορίες. Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ - και σίγουρα κι άλλοι- τις διαβάζω μόλις ανεβαίνουν ή και λίγο μετά, να είμαι άνετος.

Edited by Stanley
Link to comment
Share on other sites

Σταν, είπες ότι η ιστορία σου είναι έτοιμη. Γιατί δεν την ανεβάζεις;

Ε, για τον ίδιο λόγο και όλοι οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Σταν, είπες ότι η ιστορία σου είναι έτοιμη. Γιατί δεν την ανεβάζεις;

Ε, για τον ίδιο λόγο και όλοι οι υπόλοιποι.

 

Γιατί της έχω αλλάξει 4 φινάλε.

 

Και δεν χτύπησα κάνα μαστίγιο, απλώς το ανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά κάνεις. Θεωρώ πως με το να προσέχεις την ιστορία σου και να τη δουλέψεις σε τέτοιο βαθμό χωρίς να βιαστείς, σέβεσαι και τον εαυτό σου, και αυτούς που θα δώσουν χρόνο να σε διαβάσουν, και την ίδια την ιστορία φυσικά.

Με βάση αυτό το σκεπτικό, προσωπικά δεν με πειράζει. Ας εμφανιστούν προς το τέλος οι ιστορίες. Υπέρ της ποιότητας του διαγωνισμού είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Θεωρώ πως με το να προσέχεις την ιστορία σου και να τη δουλέψεις σε τέτοιο βαθμό χωρίς να βιαστείς, σέβεσαι και τον εαυτό σου, και αυτούς που θα δώσουν χρόνο να σε διαβάσουν, και την ίδια την ιστορία φυσικά.

Τώρα αυτό σημαίνει " όχι σαν κάποιους που βιάζονται και ανεβάζουν ότι μαλ α τους κατέβει, χωρίς να τη δουλέψουνε, βιάζονται, και άρα δεν σέβονται ούτε τον εαυτό τους και πολύ περισσότερο αυτούς που θα δώσουν χρόνο να τους διαβάσουν" ;

Αν λοιπόν σημαίνει αυτό, θα απαντήσω με μια παροιμία "Μην ξύνεσται στην γκλίτσα του τσομπάνη":devil2:

Εκτός και αν είναι τρυκ για να ανέβει η δημοτικότητα του διαγωνισμού.:hmm:

Edited by npaps
Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω με το εξής, Νίκο, για να σταματήσεις να βλέπεις σε ό,τι γράφω φαντάσματα. Στον πρώτο διαγωνισμό που πήρα μέρος, ανέβασα ιστορία 2 μέρες αφότου δηλώθηκε το θέμα. Τέτοιες μέρες πριν 3 χρόνια.

Εκτός αν θεωρείς το παραπάνω σκεπτικό λάθος. Δεν σημαίνει πως ισχύει 100% για όλους. Καλά έκανες και την ανέβασες όποτε ήθελες.

Όπως και να 'χει, ξεκόλλα τέλος πάντων.

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να δηλώσω ότι, αν την ανεβάσω τώρα την ιστορία, θα έχει πολύ περισσότερα προβλήματα απ' όσα θα έχει ούτως ή άλλως την επόμενη εβδομάδα. Οπότε, δουλειά δουλειά προς το παρόν (αν και μου φαίνεται ότι I will edit the thing to death -- no pun intended).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, παρακαλώ να μην ξεκινήσουν προσωπικοί καβγάδες εδώ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Ποιοί καβγάδες; έχουμε να χωρίσουμε τίποτε;

Απλά έκανα μια επισήμανση για την etiquette. (Για την οποία ευχαρίστως δέχθηκα τις υποδείξεις και την αφαίρεση που μου έγινε πρόσφατα)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό είπα να μην ξεκινήσουν. Το ένα φέρνει το άλλο... ξέρουμε πώς γίνονται αυτά :)

 

Και για να 'μαστε και λίγο επί του τόπικ. Η δική μου ιστορία κολλαρίζεται και σενιαρίζεται. Προς το τέλος της διορίας θα είναι πανέτοιμη!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τα κατάφερα κι επιτέλους ξύπνησε λίγο το τόπικdevil2.gif

Τώρα περιμένεις μπράβο;

 

Τέλος πάντων, το πιο συνηθισμένο είναι το 50% των συμμετοχών να πέφτουν τελευταία στιγμή. Ο καθένας με τους ρυθμούς του κι ανάλογα με τις υποχρεώσεις και τις ιδέες του.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τα κατάφερα κι επιτέλους ξύπνησε λίγο το τόπικdevil2.gif

Τώρα περιμένεις μπράβο;

 

 

Όχι, περιμένω καραμελίτσα. Δεν ξαναποστάρω εδώ μέχρι να ανεβάσω την ιστορία μου. Σερβίρετε το τσαγάκι σας εσείς και μην κοιμηθείτε μετά τις 10, θα σας ανέβει η πίεση και το απαγορεύει ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην τελευταία φάση με την ιστορία μου.

 

Τη ντύνω, τη χτενίζω, της βάζω cherry lipgloss και σκιά και θα την ανεβάσω την Τετάρτη κατά τις 2:00 το βράδυ, Πέμπτη δηλαδή. (Υπάρχει λόγος:8):)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην τελευταία φάση με την ιστορία μου.

 

Τη ντύνω, τη χτενίζω, της βάζω cherry lipgloss και σκιά και θα την ανεβάσω την Τετάρτη κατά τις 2:00 το βράδυ, Πέμπτη δηλαδή. (Υπάρχει λόγος:8):)

 

Ε ναι! Αφού κάθε τετάρτη.... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, δεν ξέρω αν το πήρε το αυτί σας, αλλά νομίζω πως πρέπει να έχει ανεβάσει μια ιστορία και ο npaps, να δεις πώς την έλεγαν... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..