Jump to content

The Write off


northerain
 Share

Recommended Posts

Παμε...αν και αυτες τις μερες ειμαι λιγο απασχολημενος(εξετασεις,μαθητες αρχιζουν σχολεια,κτλ κτλ).Παντως Οκτωβρη θα καθομαι! ;)

Και ειναι μια ευκαιρια να ξεβαρεθω να γραψω. (μα να μην εχει χαμερποεμοτικον?)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • northerain

    28

  • Nihilio

    47

  • Bardoulas©

    21

  • drowvarius

    18

Ωραία, ας γράψει κάποιος κάτι και για μένα (sci-fi κατά προτίμηση) μόλις ευκαιρήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Τι γιουχου ειναι αυτα ρε Ατρελεγκα?Παει...χαλασες κι εσυ....(Μονομαχια ψαχνεις τελικα η προλογο?)

 

Φανταζομαι παλι πολυ δαιμονικη-αιματηρη εισαγωγη θα εχω,με τον Τιποτενιο που εμπλεξα!Εδω ειχε γραψει ο Βαρδος...ο Νιχιλιο δεν θα γραψει που ειναι και το στοιχειο του? :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Καλά μου παιδάκια θα μου κάνετε και μένα ένα;

Που εδώ και 1 με 2 χρόνια μένω με κενά/ατελή ράιτ όφς;

 

Δεν έχω περιορισμούς, ότι θέλετε, εξωγήινους, πειρατές, με το βατικανό, υποβρύχια αλα κουστώ μέχρι και πρεζάκια ...

 

ΑΡΚΕΙ ΝΑ μου δώσετε αφορμή να γράψω...

 

 

Άααααααααααααααααααααααααααργγγγκκκκ !!!

Link to comment
Share on other sites

Να μας γράψει ο θείος/μπαμπάς Διονύσης ένα που ζητάγαμε για sci-fi και πάω και 2ο με τον Ατρελεγγύ; Εγώ σσέλω, άλλωστε!

Link to comment
Share on other sites

Ballidor, θα σε αναλάμβανα εγώ, αλλά χρωστάω ένα και νομίζω είχα υποσχεθεί σε κάποιον ένα δεύτερο. Αν δε βρεθεί όμως κάποιος άλλος ευχαρίστως να συμετάσχω.

Link to comment
Share on other sites

Να μας γράψει ο θείος/μπαμπάς Διονύσης ένα που ζητάγαμε για sci-fi και πάω και 2ο με τον Ατρελεγγύ; Εγώ σσέλω, άλλωστε!

 

ΘΕΙΟΣ/ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΙΟNΥΣΗΣ?????? :o :shuriken: Δε σας γράφω τίποτα, αναιδή έμβρυα! (J/K). ΟΚ. Τι είδους sci-fi θέλετε? :D

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι προφανώς που αναφέρομαι. :tongue: Όσο για το είδος, θα προτιμούσα να επιλέξει ο Balidor, μιας και τον έχω κρατήσει στάσιμο με το άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Δέν με ενδιαφέρει το είδος (αν και θα προτιμούσα κατι μή κλασσικό)...

όσο πιο περίεργο και διεστραμένο σενάριο μπορεί να είναι κάτι τότε θα έχουμε πιο πολλές επιλογές...

Link to comment
Share on other sites

Εχμ, μα είχα μείνει με την εντύπωση ότι είχες ζητήσει sci-fi write-off τότε που μας έγραψε εκείνο το ιδιότυπο ο Κώστας, εκείνο με τους πειρατές;!...

 

I am losing it! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ότι θέλει o Ράσπ Ντέιν, τώρα θα έχω και πιο πολύ ελεύθερο χρόνο..

βάλτε βάλτε...

έχω καιρό να γράψω ... !

Link to comment
Share on other sites

Θαυμάσια. Μόλις τελειώσω την ιστορία που γράφω για το διαγωνισμό θα σας γράψω τον πρόλογο! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Λοιπόν, έχουμε πολύ καιρό να κάνουμε κανένα write-off και πολύ θα το'θελα να κάνω ένα με κάποιον. Θα παρακαλούσα μόνο το θέμα να μην είναι τρόμου ή επιστημονικής φαντασίας και όχι πάαααρα πολλές λέξεις (αλλιώς δε με βλέπω να το τελειώνω ποτέ).

 

Λοιπόν; Κανένας εθελοντής;

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

Deodonus, πάνω στην ώρα που λέγαμε να ξεκινήσουμε πάλι τα write-offs. Θ' ανοίξω νέο τόπικ σε λίγο περι των νέων(και παλιών) κανόνων.

Εν το μεταξύ, αν κάποιος θέλει να αναμετρηθεί με τον Deodonus ας το δηλώσει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ok, μισώ λεπτό να φορέσω την στολή Νίντζα, και μετά να βάλω την πανοπλία των νάνων απο πάνω! (Ninja dwarf!)

Consider your chalenge accepted.

Link to comment
Share on other sites

Για κάτι μικρούλι, όπως αρέσουν στον Deodonus, προσφέρομαι κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τσιπιά, αν έχει ζητήσει το δικαίωμα ο Deodonus να του το πάρει άλλος;

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..