Jump to content

The Write off


northerain
 Share

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • northerain

    28

  • Nihilio

    47

  • Bardoulas©

    21

  • drowvarius

    18

Pano, φτιάξε ένα νέο poll στη Συγγραφή! Είναι καλύτερα να μεταφέρεις την ιστορία σου εκεί (εκεί είναι και όλα τα υπόλοιπα)!

Πας δηλαδή στη Συγγραφή και έχει κουμπάκι πάνω δεξιά New Poll.

Δίνεις τίτλο (Νομίζω Poll: Write-Off#13), τις επιλογές του Poll (Esteldor στη μία γραμμή, Panos απο κάτω) και τα σχετικά και βάζεις εκεί την ιστορία σου αναμένοντας εκείνη του Esteldor.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη τρέχουν να το κάνουν οι mods. Το νέο topic είναι εδώ. Παρακαλώ και όσοι άλλοι θέλουν να κάνουν write-off να πράτους ανάλογα. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :thmbup:

 

Nihilio, ευχαριστώ και σένα. Την άλλη φορά θα το κάνω μόνος μου.

Edited by Panos
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που θα ρίξω spam, αλλά δεν ήξερα ότι η βαριά κριτική δέχεται...κριτική σε αυτό το forum (αναφέρομαι στο write off).

Δέχομαι ότι ο τρόπος μου ίσως να εκνευρίζει κάποιους. Δεν είναι πρόβλημα αυτό. Απλά αγνοήστε ότι σας χαλάει. Δεν είμαι δα και ο Φυτράκης.

 

Αν παλί αυτό δεν είναι αρκετό, οι moderators μπορούν να μου κάνουν παρατήρηση. Ποτέ όμως δεν κάνεις κριτική στην κριτική. Αν μη τι άλλο είναι στείρο.

Link to comment
Share on other sites

Πάνο, κανένα πρόβλημα με τις κριτικές σου. Είναι και αυτές μια άποψη. Καλό είναι βέβαια να είσαι λίγο πιο ευγενικός (και φυσικά να αντέχεις ανάλογου ύφους κριτικές σε δικά σου έργα - το γνωστό do unto others...) και να αιτιολογείς καλύτερα τα όσα λες (για την κριτική που δέχτηκες κριτική τη χρειαζόσουνα με αυτά που είχες γράψει)

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΡΡΡ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ; Come on!

 

Μόλις ο Esteldor ολοκληρώσει την ιστορία του και πέσει η ανάλογη κριτική, είμαι πρόθυμος να αλληλοσκοτωθούμε...Δεν είναι η σειρά μου όμως.

 

Αν δε βρεθεί κάποιος άλλος λοιπόν, έχε με σίγουρο. Για οποιοδήποτε θέμα σου αρέσει.

 

Τώρα που σκέφτομαι κάτι κείμενά σου, θυμάμαι ότι είσαι υπερβολικά περιγραφικός. Εγώ πάλι είμαι "ρηχός". Μ' αρέσει ο διάλογος (μέχρι βλακείας).

 

Περιγραφή vs Διαλόγου???

Link to comment
Share on other sites

Πάνο, κανένα πρόβλημα με τις κριτικές σου. Είναι και αυτές μια άποψη. Καλό είναι βέβαια να είσαι λίγο πιο ευγενικός (και φυσικά να αντέχεις ανάλογου ύφους κριτικές σε δικά σου έργα - το γνωστό do unto others...) και να αιτιολογείς καλύτερα τα όσα λες (για την κριτική που δέχτηκες κριτική τη χρειαζόσουνα με αυτά που είχες γράψει)

 

Αν δεν άντεχα τέτοιου ύφους κριτικές, αλλά παραταύτα τις χρησιμοποιούσα,ε, τότε θα ήμουν ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ καραγκιόζης (τώρα είμαι μικρούλης).

 

Αν σου αρέσει πολύ ένα γραπτό, εξύμνησέ το.

 

Αν δε σου αρέσει ένα γραπτό, γ???σε το.

 

Ακραίο? Φυσικά...Απόλυτο? Όχι

 

Όλα εξαρτόνται από την ιδιοσυγκρασία του καθενός. Και η δικιά μου είναι κάπως...γραφική.

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον θα κολυμπήσω στο αίμα σου!  :diablo:

 

Έτσι, έτσι, κάνε δηλώσεις για να γλυκάνεις την αναπόφεκτη επικράτησή μου.

 

Θα σε λιώσω!

Link to comment
Share on other sites

Μη φας έχει γλαρόσουπα!

 

Πέρα παό την πλάκα, ποιός θα γράψει εισαγωγή;

Link to comment
Share on other sites

Κρύος ιδρώτας κύλισε στο άκουσμα της φωνής από το Υπερπέραν...

Ο συγγραφέας έσφιξε τα δόντια του και θηκάρωσε το πληκτρολόγιό του.

 

 

Kick Ass!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atrelegis, καθώς παρατηρώ ένα ελαφρύ φτύσιμο από τον Esteldor, είμαι έτοιμος να δω πρόλογο. Δεν ξεχνιέμαι...

Link to comment
Share on other sites

Atrelegis, καθώς παρατηρώ ένα ελαφρύ φτύσιμο από τον Esteldor, είμαι έτοιμος να δω πρόλογο. Δεν ξεχνιέμαι...

Με αφορμή το θέμα του Πάνου...

 

Υπάρχουν ήδη πολλά ανοιχτά write-offs και γενικά με λυπεί το γεγονός κάποιος να καλεί μονομαχία και μετά να κάνει πίσω ή κάνει 6 μήνες να απαντήσει. Κατά τη γνώμη μου θα πρέπει να διευθετηθούν πρώτα όσες ανοιχτές μονομαχίες υπάρχουν και μετά να ανοίξουν νέες.

 

Ανοιχτές μονομαχίες:

 

Esteldor vs Panos

Atrelegis vs Asgaroth

Ερωβιάνα vs Ορφέα

 

Προτείνω να ενημερωθούν τα παιδιά που συμμετέχουν στα ανοιχτά write-offs και όσοι αποσύρονται να ενημερώσουν προτού ξεκινήσουν νέες μονομαχίες.

Link to comment
Share on other sites

O Asgaroth είναι σε στρατιωτική ακαδημία. Καλά Χριστούγεννα δηλαδή. Η Eroviana έχει εξεταστική, οπότε από Οκτώβρη μάλλον θα γράψει.

Πάντως ναι, τα write-offs που εκκρεμούν είναι πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να περιμένουμε; Αν ξέραμε ότι σε 15 μέρες θα τελειώσει η μία να τις κάναμε μία μία. Από τη στιγμή που οι περισσότερες παίρνουν παρατάσεις μηνών, για ποιο λόγο να περιμένουν άσκοπα οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το ξέρω ότι έχω αργοπορήσει πολύ αλλά αλήθεια θέλω να πάρω μέρος. Καταρχάς, ζητάω συγγνώμη απ'τον Ορφέα που περιμένει τόσο καιρό αλλά είχα και τεχνικά προβλήματα. Όταν τέθηκε το write-off χάλασε το pc και τώρα που είναι έτοιμο δεν έχω χρόνο. Μέσα στον Οκτώβρη θα'ναι έτοιμο πάντως.

 

Και δε συμφωνώ να περιμένουν όλοι οι υπόλοιποι. Δεν έχει νόημα να υποστούν οι άλλοι τις συνέπειες των υποχρεώσεών μας. Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα. Το κάθε write-off με το χρόνο του.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..