Jump to content

The Write off


northerain
 Share

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • northerain

    28

  • Nihilio

    47

  • RaspK

    18

  • Bardoulas©

    21

drowvarius, "Θέλω μία παράταση πέντε ημερών καθώς ο υπολογιστής μου δεν έχει ελληνικό office και δεν μπορεί να γράψει ελληνικούς χαρακτήρες. Είναι εύκολο?"

 

ok από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα προσφερθώ για write off. Αν και δε θέλω να πέσω πάνω στο Nanowrimo. Αλλά θέτω σαν σοβαρό όρο, την εισαγωγή να ΜΗΝ τη γράψει ο Nihilio

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μη τη γραψει η μανα;

Ρε,την κολοκυθια θα παιξουμε;Νιχιλιο,στο λεει χυμα οτι δε γουσταρει τους προλογους σου.

(Βαρδουλας +1,Νιχιλιο -2)

:p

Γιατι;Δε γραφει προλογο κανεις αλλος εκτος απο εσας τους δυο;

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, πλάκα κάνω. Απλά ο Nihilio έχει καταντήσει intro-master. Κανένας άλλο δηλαδή δεν μπορεί να γράψει; Μήπως Nihilio και Βαρδος είναι ενάντια του sci-fi; Γράφουν φάντασυ εισαγωγές για να μη γράφει ο κόσμος sci-fi. ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ

Edited by Bardoulas©
Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!! Σόρυ coach!!!! Εε...θα στο στείλω μέχρι τις 20 του μηνού σίγουρα. Τελευταία προθεσμία! WORD! ΠΛΙΖ ΝΤΟΝΤ ΚΙΛΛ ΜΙ!

Link to comment
Share on other sites

Aug 4 2004, 10:22 PM

 

eimai ego kai o Bardoulas.Basika nomizo oti 8eloume kai oi dyo mia epimikhnsh diorias kana 2 meres, meta to ouranokatebato kai ksafniko intro.An kai prepei na diamartyrh8o gia tin ilarothta tou olou 8ematos, mias kai to intro einai PALI fantasy.

 

Ουδέν σχόλιο από πλευράς μου

http://community.sff.gr/index.php?showtop...95&hl=write-off

Link to comment
Share on other sites

Re ama grapso ego write-off me ayto to intro, na mou kopoun ta xeria kai ta podia kai t aytia. To write off 8a ginei, meta apo symfonia metaksy emou kai tou Bardoula. Eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω κι εγώ μία μονομαχία .... ;;;;

Όποιος γουστάρει ας σφυρίξει έναν ύμνο κλέφτικο !!!

 

Φυσικά όταν τελειώσουν οι υπόλοιποι "κακοί" κύριοι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω κι εγώ μία μονομαχία .... ;;;;

Όποιος γουστάρει ας σφυρίξει έναν ύμνο κλέφτικο !!!

 

Φυσικά όταν τελειώσουν οι υπόλοιποι "κακοί" κύριοι !!!!

Δε θα με χάλαγε. :diablo:
Link to comment
Share on other sites

Οπότε να ξύσω το μολύβι μου ..... :mf_bookread:

Οπότε περιμένουμε να μας ρίξουν το Initiative ... !!!!!

:icon_yea: ειναι η πρώτη μου μονομαχία !!! :icon_yea:

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να σας γράψω intro; :o Ακούω τώρα Running Wild και έχω κάτι πειρατικό κατά νου. Ποιος γουστάρει;

Link to comment
Share on other sites

Σοφέ Κένταυρε, αν και άργησα να σε δω, νομίζω πως πρέπει να αναθεωρήσεις!!!! για κοίτα καλύτερα!

 

Θα σου στείλω τη συνέχεια πμ σε ανυποψιάστο χρόνο να μαθεις...μουχαχαχα

 

 

 

Atre, το πληκτρολόγιο μου είναι καλοακονισμένο και το ποντίκι μου μοβόρικο, αν και έχασα ήδη 4 μέρες! Σήμερα τον είδα τον πρόλογο, πάω να τον διαβάσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όπως ήδη είπα, πρακτικά ζητάς να γράψουμε διήγημα μ' έναν τόσο «μικρό» πρόλογο... Ξέρεις, πολλές σελίδες; Αν από ένα κείμενο 3 σελίδων σε write-off οι 2 είναι ο πρόλογος, ζήτω που καήκαμε, βρε συ!

Edited by RaspK FOG
Link to comment
Share on other sites

Μπα, μην κωλώνεις. Αγνόησε το γεγονός ότι ο πρόλογος είναι μεγάλος. Απλά δεν μπορούσα να τον γράψω με λιγότερες λέξεις. Εσείς γράψτε όσες λέξεις θέλετε. Μπορεί αυτό που θα γράψετε να μην είναι μεγαλύτερο από τον πρόλογο (ο οποίος είναι 1.150 λέξεις). Δεν πειράζει καθόλου, όμως. Γράψτε κανονικά ό,τι έχετε να γράψετε, και όσο σας βγει, βρε αδελφέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

αντε ανυπομονώ.. ακόμα ρε Ρασπκ Φόγκ ;;;;

 

τώρα που έχω και χρόνο και όρεξη θέλει κανείς άλλος ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..