Jump to content

The Write off


northerain
 Share

Recommended Posts

Φίλτατε Northerain, αν θυμάσαι, το πρώτο write off ήταν μεταξύ μας, και δεν έχει τελειώσει. Για την ακρίβεια δεν ξεκίνησε ποτέ, λόγω της εισαγωγής του Riko. Δο νοτ φοργετ δεαρ Northe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • northerain

    28

  • Nihilio

    47

  • Bardoulas©

    21

  • drowvarius

    18

Πολύ ωραία λοιπόν. Τσίμπησα. Ως "ψάρακας" θα διαλέξω εγώ πως θα γίνει. Και θα γίνει στο γήπεδο της Nienna. Διάλεξε εσύ έτσι ώστε να έχουμε τουλάχιστον ένα στα δύο. Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι μπορώ να τα βγάλω πέρα μαζί σας από την πρώτη φορά!!! Θα με κολάκευες άδικα.

 

Να τελειώσει όμως το προηγούμενο write-off. Θέλω κι εγώ να κριτικάρω (χε,χε,χε).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επειδή το προηγούμενο write off έχει μέινει στάσιμο, καλύτερα τα write offs να γίνονται είτεπ αράλληλα είτε ανεξάρτητα το ένα από το άλλο. Όσοι ενδιαφέρονται ή/και έχουν κανονήσει για write offfs ας απαντήσουν από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Χμ...δε θα'λεγα όχι σε μία συγγραφική μονομαχία! :lolipop:

Edited by Isis
Link to comment
Share on other sites

Challenge accepted Riko!

Ερώτηση: θα δημιουργηθεί ξεχωριστό topic για τις ιστορίες ή θα τις κάνουμε post εδώ; (write-off rookie speaking)

Edited by Isis
Link to comment
Share on other sites

Isis, θα γίνει σε νέο topic. Αποδέχεστε και οι δύο την παραπάνω εισαγωγή ή να κάτσω να γράψω εγώ τίποτα. Στη δεύτερη περίπτωση απλά αποφασίστε τι είδος θέλετε να γράψετε και σε τι έκταση κειμένου, καθώς και το χρόνο της διορίας για να το γράψετε (συνήθως είναι 2000 λέξεις και 15 μέρες).

 

Edit: H εισαγωγή μεταφέρθηκε στο σχετικό θέμα

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

Sign me up for the next duel. Εφόσον γίνονται και ξεχωριστά, ενδιαφέρεται κανείς να μονομαχήσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...

 

Εάν δε σας τρομάζει η απειρία μου, Ερωβιάνα, ευχαρίστως προσφέρομαι!

(not too sci-fi, though, pls.!) [j/k]

 

 

Αναμένω νέα σας,

Ορφέας.

 

 

Κι οι Μούσες μαζί μας!

Link to comment
Share on other sites

Nihilio, εγώ μέσα!

 

 

Οι Μούσες μαζί μας,

-Ορφέας

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα'πρεπε να σ'αγνοήσω γιατί είσαι έφηβος :p , αποδέχομαι την πρόκληση. Μόνο μη γράψεις ποίημα!!!

 

Nihilio, αν δε βαριέσαι εγώ συμφωνώ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θα μπορουσα κι εγω να προσπαθησω... Ναι τωρα που το σκευτομαι θα ηταν μια καλη ιδεα: να εχω εναν λογο να ξαναρχισω να γραφω

 

Τωρα θα μου πειτε πως δεν εχω γραψει οτε ενα πεζο, ουτε ενα κειμενο και να το εχω βαλει εδω... Στην πραγματικοτητα δεν ειχα λογο. Στην πραγματικοτητα, δεν εχω ξαναγραψει τιποτε λογοτεχνικο, αλλα (εχωντας επιρεαστει απο τους κυριους που γραφουν εδω) θα ηθελα εστο να δοκιμασω... Can I?

Link to comment
Share on other sites

Elminister, είτε βρες αντίπαλο είτε, αν θες απλά να γράψεις κάτι, πάρε κάποιον από τους έτοιμους προλόγους και ξεκίνα να γράφεις.

Ένα write-off για κάποιον που πρωτογράφει μπορεί να αποδειχτεί πολύ δύσκολο. Αν βέβαια υπάρχει και κάποιος με μικρή εμπειρία στη συγγραφή που θέλει να δοκιμάσει, θα μπορούσατε να διαγωνιστείτε.

Link to comment
Share on other sites

:juggle: Θα ήθελα να συμμετέχω σε ένα ακόμη Write-Off...είναι κανείς μέσα;
Link to comment
Share on other sites

I accept your challenge noble Sir.

Για πρώτη μου φορά θα πάρω μέρος σε write off(βρήκα και άτομο να συναγωνιστώ τρομάρα μου).Κανόνισε τα Atrelegis και πες μου.

Link to comment
Share on other sites

:paladin:

 

Περιμένω κάποιον να δεχτεί την πρόκλησή μου για write-off!!

Link to comment
Share on other sites

King, θα έλεγα εγώ ναι, αλλά δε θα είμαι πολύ καιρό Αθήνα και δε ξέρω αν στο χωριό θα έχω internet. Ο Elminster σου κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Rikochet, θα δώσω το σήμα όταν θα επιστρέψει ο Υπολογιστής μου από το συνεργείο...

:beerchug:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρίκο αν θες άρχισε να γράφεις την εισαγωγή για το write-off.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο Ελμίνστερ δεν δείχνει σημάδια ζωής σε αυτό το τόπικ... Ίσις, ετοιμάσου! :paladin:

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..