Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Θα προσυπογράψω ως θαυμάστρια του R.S.L., κυρίως επειδή μικροδείχνει, είναι πολύ γλύκας και έχει καστανά μάτια, όλα αντίθετα από τον House, για να χτυπάει η διαφορά. Και επίσης ο χαρακτήρας που παίζει: χαμηλών τόνων και καλό παιδί, αλλά όχι μέχρι χαζομάρας ή αδυναμίας.

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος Λάνιστερ πάντως, που μας ανέβασε η Κέλλυ, καλός είναι, έχει ένα κάτι. Τουλάχιστον μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για τη μύτη του: πάντα μου άρεσαν οι άντρες με μεγάλη μύτη, (χωρίς πλάκα).

Link to comment
Share on other sites

α) Ο Ρόμπερτ Σον Λέοναρντ έχει βλέμμα. Τέλος.

β) Μιας και πιάσαμε τις μύτες, ΑΧ, αυτή η μύτη και ΑΧ, αυτή η κοιλίτσα!

 

gerard_depardieu-b.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσαμε τις μύτες, ΑΧ, αυτή η μύτη και ΑΧ, αυτή η κοιλίτσα!

 

gerard_depardieu-b.jpg

Όντως δε θα τσακωθούμε ποτέ για άντρα... Δηλαδή εσύ, αν ήσουν η Roxeanne στο Cyrano, θα διάλεγες από τον Vincent Perez αυτήν την πατάτα με ανθρώπινη μορφή; Εντάξει, καλός ηθοποιός, αλλάααα... δεν είναι κοιλίτσα αυτή, είναι ενυδρείο για φάλαινες. Εξού και ο Οβελίξ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί μιλάμε για τον Περέζ που είναι μια ακόμα λατρεία. Αλλά θα έμπαινα άσχημα στο δίλημμα. Στο Βιντόκ, φερ' ειπείν, εγώ το βρακί μου το βρέχω ξεδιάντροπα. Και δεν πα να κάνω τραμπολίνο στην κοιλιά και να παίζω ξιφομαχία με τη μύτη, αυτό το βλέμμα, ΑΧ αυτό το βλέμμα. Το οποίο μού θυμίζει...

 

Vincent Perez

 

vincent-perez-autograph.jpg

mags.jpg

40438.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αααααααα τι ωραίο θεματάαακι!

Θα βάλω κι εγώ (δεν ξέρω αν μπήκαν ήδη γιατί πολλές οι σελίδες, μην δω πολλούς μαζεμένους και θολώσει το μάτι μου)

Ναι, ναι δεν είναι ωραίος(είδα τον Ζεράρ παραπάνω και πήρα θάρρος να τον βάλω) αλλά έχει τύπο και βλέμμα που μ΄αρέσει τρελάαααχχχ

jean+reno.jpg

 

Και ένας από τους ελάχιστους φεταρισμένους που μ' αρέσει

 

300.manganiello.joe.tb.lc.061110.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με τις απολογίες μου στη wordsmith, η επιλογή του περιοδικού People για τον Sexiest Man Alive το 2012:

 

Channing Tatum - G.I. Joe: The Rise of the Cobra, The Eagle

 

post-1004-0-54887900-1352961401.jpgpost-1004-0-41066000-1352961408.jpg

post-1004-0-59770300-1352961424_thumb.jpg

post-1004-0-32081900-1352961434.jpg

post-1004-0-10751200-1352961445_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γουάτ;;; ΑΥΤΟ;; Αχ, πάει, έχει καταστραφεί ο κόσμος και ξεχάσανε να μου το πούνε...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Μπλιαχ. Ο κοντοστούπης που έπαιζε μαζί του στο Ήγκλ οφ δε νάινθ ήταν καλύτερος, ναούμ.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω. Εκτός από τους κοιλιακούς, κατά τα άλλα τη φάτσα του την ξεχνάς εύκολα - μοιάζει με ένα κάρο άλλους. Aν δεν ήταν Αμερικάνος, θα σας έλεγα εγώ πού θα βρισκόταν...

Και για να μην ξεχνιόμεθα: αυτήν τη φατσουλα δεν την ξεχνάς εξίσου εύκολα.

 

post-2372-0-77576000-1352990901.jpg post-2372-0-82373400-1352990956.jpg

 

Έστω και λόγω μύτης.

 

post-2372-0-84687300-1352991001.png

 

Ή λόγω του Headhunters.

 

post-2372-0-28090400-1352991369_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ξέρω κάποιον που δε θα μου τον πάρει ποτέ καμιά σας.Μακριά, λυσσάρες!

 

post-532-0-60249200-1353361163_thumb.jpg

 

 

I loooooorve 'im, I sweah I do. :man_in_love: :man_in_love: :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ένα καθωσπρέπει ποστ για το τι ΔΕΝ μου αρέσει σ' αυτόν εδώ (Χατζηγιώργης= :dancing4dh: ):

post-2372-0-49009000-1353959503.png

- :nea: Προφανώς η μύτη του. Πρώτη ξαδέλφη της μύτης του Συρανό. Αλλά δεν τον χαλάει και απορώ γιατί μια σπασμένη μύτη ήταν πρόβλημα στο να παίξει έναν ξιφομάχο.

- :nea:Το περπάτημά του. Σαν να είναι φορτωμένος, για να μην πω τίποτα άλλο με την ίδια κατάληξη. Βέβαια αρκετή ώρα είναι όντως φορτωμένος με την πανοπλία, αλλά και πάλι.

- :nea:Που είναι γαλανά τα μάτια του. Πήξαμε στους γαλανομάτηδες, πρασινομάτηδες, ανοιχτόχρωμους και κρύους. Εγώ προτιμώ τους σκούρους. Και αν συγκρίνετε επεισόδια με συνεντεύξεις στο youtube, θα δείτε ότι κάμποσοι από αυτούς φοράνε φακούς επαφής(σίγουρα η Άρυα και η Ντενέρυς). Λύσσαξε το Χόλιγουντ να τους κάνει όλους άρια φυλή. Οκ, αυτουνού είναι αληθινά, τι να κάνουμε, αλλά τουλάχιστον σκούρα.

- :nea:Το πώς λέει στο σ1ε7 "You have to die". Όοοοχι, αγαπητέ, αυτό σίγουρα μπορούσε να παιχτεί καλύτερα.

 

Και (γκουχ) τι μου αρέσει(Χατζηγιώργης= :death:) :

post-2372-0-75850300-1353956442.jpg

- :wub: Που είναι δίμετρος και ταυτόχρονα λεπτούλης, μινιόν, όχι φουσκωτός-γομάρι σαν τον Khal Drogo.

- :wub: Γλυκά μάτια και χαμόγελο, παρά τα ελαφρώς βαμπιρικά δοντάκια (θα του πήγαινε και για βαμπίρ, τώρα που το σκέφτομαι).

- :wub: Που μικροδείχνει. Προσοχή: φαίνεται μικρός χωρίς να είναι. Γιατί και άλλα μικρά εκεί μέσα μικροδείχνουν (Jack Gleeson, Eugene Simon), αλλά αυτά είναι έτσι κι αλλιώς μικρά και γίνεται υπερβολικό. Ε, είπαμε, αλλά όχι και τόοοσο μισές μερίδες.

- :wub: Λακκάκια! Τα οποία δεν παίζουν στο GoT, γιατί δε χαμογελάει σχεδόν καθόλου.

 

Αλλά, για να σοβαρευτούμε λίγο,

 

 

ενα(μιση)ς είναι ο άντρας:

post-2372-0-35905900-1353958061_thumb.jpg

-Ρομαντικός μέχρι μπατιρίασης.

-Ζωόφιλος μέχρι 38 γάτες και 7 χελώνες.

-Σινεφίλ με ειδίκευση στα πίου-πίου.

-Στρογγυλός-στρογγυλός, τουίτικος και χρησιμεύει και σαν αερόσακlove pillow στην ανάγκη.

 

Υπερτερεί του αποπάνω (ναι, ναι) στα εξής:

-Είναι πιο σκουρος.

-Έχει πολλή πλάκα (όταν δεν αρπάζεται), γι' αυτό και του απενεμήθη ο τίτλος της μασκότ του φόρουμ.

-Αν έπρεπε να σας δώσουν κάποιου το βάρος σε σοκολατάκια, ποιον από τους δύο θα διαλέγατε; :first:

 

ΧΑ-ΤΖΗ-ΓΙΩΡΓΗΗΗΗΣ! (προσκοπική κραυγή, είπαμε)

 

(only half joking, κε Τουίτι μας)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πέρασα τρεις βασανιστικές σεζόν μαζοχισμού βλέποντας το ζηνοειδές και απαράδεκτο για το επίπεδο του BBC Robin Hood, μόνο και μόνο για να βλέπω τον Richard Armitage στον ρόλο του Guy of Gisbourne.

 

O ρόλος του σαν Thorin Oakenshild στο Hobbit του ανοίγει τις πύλες για τις σφφ ορμόνες. Enjoy, ladies... (εγώ τον προτιμώ με το μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, όπως το είχε στην τρίτη σεζόν της απαραδεκτότητας)

 

hobbit-richard-armitage-thorin-interview.jpg?w=630

richard-in-red-magazine-richard-armitage-1376194-600-453.jpeg

Richard+Armitage3.jpg

Richard-richard-armitage-22041061-984-1029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ... Καλούτσικος, αλλά οπωσδήποτε ψηφίζω την εκδοχή Θόριν, παρά την ενισχυμένη μυτόγκα.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, εσύ κι εγώ δεν θα τσακωθούμε. Κράτα τον Δανό κι άσε μου τον Άγγλο να παίξω. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι μουσούδι το μικρό και δείχει σκανταλιάρικο και πικάντικο, αλλά ο Άρμιτατζ έχει μια αρρενωπότητα το κάτι άλλο. Επιπλέον, είναι Άγγλος. Εμένα με πάει αυτή η ράτσα, τι να πω... 8/10 που μου αρέσουν, είναι γεννήματα της Γηραιάς.

Link to comment
Share on other sites

Nαι βρε καλό μου, αλλά μου φαίνεται ότι ο αρρενωπός σου ή δεν έχει στόμα ή του το σβήσανε στο photoshop. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. :tease:

 

Δεν ανησυχώ, ούτε εμείς θα τσακωθούμε (ούτε με την Κέλλυ, βέβαια, σε καμία περίπτωση).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, Μελκιάδη μου, θα συμφωνούσα μαζί σου, καθώς όντως η σχισμή μέσα απ' την οποία βγαίνει αυτή η φωνάρα δεν είναι αντάξιά της. Παραδόξως, όμως, του συγκεκριμένου του πάει. Νομίζω ότι θα έχανε μ' ένα στόμα σαν του Μπραντ Πιττ.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, Κίλι ή Θόριν, ε; Με τις περούκες ή χωρίς; Διότι άνευ μαλλούρας, ο μικρός είναι τρεις φορές καλύτερος από τον μεγάλο. Αλλά με μαλλιά και γένια αλά Θόριν, ο μεγάλος ανεβαίνει πολύ. Αν, πάλι πάρουμε τον Θόριν με τα μαλλιά και τον άλλον χωρίς, χμμμμ, δεν ξέρω. Ίσως αντικειμενικά και πάλι ο μικρός...

 

Μα καλά, είναι δυνατόν να μη σας αρέσει αυτός εδώ;

http://www.myfoxatla...QEuLPw.facebook

 

Γίνεται πιο ωραίο χαμόγελο; :wub: Ή πιο πρωτότυπος συνδυασμός hot'n'cute; :wub: Μην ξεχνάμε και τον cuteness παράγοντα. Εντάξει, σε μερικές φτγρφίες είναι μια δόση κρύος, καθότι και βόρειος και ξασπρουλιάρης, αλλά περισσότερο το έχει ο Αρμιταζ αυτό, άνευ μαλλούρας που θα του έδινε κάποιο χρώμα, τέλος πάντων. Λέτε (και) γι' αυτό οι βίκιγκ να άφηναν γένια; :p

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε με την απόλυτη πεποίθηση ότι ποτέ δεν θα τσακωθούμε για άντρα, μιας και εγώ είμαι τρελή φαν του (προφανώς Άγγλου, τι λες τώρα;) Tom Hiddleston, aka Loki. Για να μην παρεξηγούμεθα, εγώ ξέρω ότι έχω ψυχανώμαλα γούστα κι η αντικειμενικότητα μ' αφήνει παγερά αδιάφορη. :Ρ

 

thor-movie-image-tom-hiddleston-glare-01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε με την απόλυτη πεποίθηση ότι ποτέ δεν θα τσακωθούμε για άντρα, μιας και εγώ είμαι τρελή φαν του (προφανώς Άγγλου, τι λες τώρα;) Tom Hiddleston, aka Loki. Για να μην παρεξηγούμεθα, εγώ ξέρω ότι έχω ψυχανώμαλα γούστα κι η αντικειμενικότητα μ' αφήνει παγερά αδιάφορη. :Ρ

 

Εσύ και όλες οι 16-17 χρονες που έχω στο fb (κυρίως αυτές που ασχολούνται με cosplay) και μερικές μεγαλύτερες. Τελικά η νέα γενιά έχει παράξενα γούστα. :p

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..