Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Στο κανάλι Star το The Mentalist μόλις μπήκε στον τρίτο του κύκλο (Στην Αμερική διανύει επιτυχώς τον τέταρτο.) Αφιερωμένο ειδικά στη Lady Nina, που λιώνει (λιώωωωνει!) για τον...

 

Simon Baker. Red Planet - The Ring Two - Land of the Dead.

 

post-1004-0-73357700-1328717210_thumb.jpg

post-1004-0-05739400-1328717222_thumb.jpg

post-1004-0-79854800-1328717233_thumb.jpg

post-1004-0-28386800-1328717244_thumb.jpg

post-1004-0-85755900-1328717254_thumb.jpg

post-1004-0-65837400-1328717269_thumb.jpg

post-1004-0-52794200-1328717283_thumb.jpg

post-1004-0-24162700-1328717301_thumb.png

post-1004-0-07950800-1328717325_thumb.jpg

post-1004-0-01402100-1328717336_thumb.jpg

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Στο κανάλι Star το The Mentalist μόλις μπήκε στον τρίτο του κύκλο (Στην Αμερική διανύει επιτυχώς τον τέταρτο.) Αφιερωμένο ειδικά στη Lady Nina, που λιώνει (λιώωωωνει!) για τον...

Ααααααχ! wub.gif Μα δεν είναι τέλειος;;

Σ'ευχαριστώ πολύ, Ντίνο!! flowers.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, συγνώμη, θα τον βάλω και εδώ:

 

18η θέση :wub:

18.jpg

 

Δεν θα τον ξεπεράσω ποτέ... το ξέρω... Είναι ο μοναδικός για τον οποίο δεν άλλαξα ποτέ γνώμη, και την πρώτη φορά που είδα το όσα παίρνει ο άνεμος παίζει να ήμουνα 10... ααααχχχ

(η γιαγιά μου κάποια στιγμή μου είχε πει πως έτρωγε σκελήδες σκόρδο -έτσι ωμές- στα γυρίσματα και καμιά από τις συμπρωταγωνίστριές του, δεν ήθελε να τον φιλάει :p ... χμμμ... δεν με νοιάζει... τον αγαπώ)

 

 

Επίσης, συμφωνώ πολύ στην πρώτη τριάδα αλλά είναι δυνατόν στο 3 να έχουν οποιονδήποτε άλλον φωτογραφία εκτός από τον Σον Κόνερι (που φαντάζομαι ότι ήταν και ο λόγος που ψηφίστηκε ο ρόλος τόσο ψηλά)???

 

Αμα δε σ' εχει φιλησει αντρας μετα από σκορδο δεν καταλαβαινεις φιλι.....

Κοπελια αμα τυχει κανας τετοιος στο δρομο μου σου κανονιζω menage a trois...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Okay, αφού χθες περιέλαβα τις κυρίες, δεν μπορώ παρά να κάνω το ίδιο και για τους κυρίους. ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ότι εδώ βρίσκονται ΟΛΟΙ οι βασικοί (και μερικοί δευτερεύοντες, γιατί έτσι μου αρέσει) χαρακτήρες, ανεξαρτήτως της ηλικίας ή της εμφάνισής τους. Μιλημένα-ξηγημένα :Ρ

 

Ε, μπάλα θα παίξουμε πρώτα

me Cylons και μάλιστα κατ' αριθμητική σειρά.

 

 

Dean Stockwell aka

Number one, Brother Cavil / John, ο γνωστός και ως "κυνικό και σκατόψυχο κάθαρμα", "the one you love to hate", "ψόφα, αλλά πέτα δυο-τρεις ατάκες ακόμα πριν το κάνεις" κλπ

 

 

psychoutmonth-15.png

films1.jpg

343px-Pensieve_One.jpg

Link to comment
Share on other sites

Callum Keith Rennie, aka

Number Two, Leoben Conoy, Starbuck addict (και δεν μπορώ να τον κατηγορήσω στο ελάχιστο) και προσωπικός αγαπημένος Cylon

 

 

callum_keith_rennie04.jpg

callum_keith_rennie_03.jpg

009BGP_Callum_Keith_Rennie_003.jpg

 

Rick Worthy, aka

number Four, Simon

 

 

rick_worthy_05.jpg

The_Warrior.jpg

Rick_Worthy_0006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Matthew Bennett aka

number Five, Aaron Doral, παίζει να είναι το πιο άχρηστο και αδιάφορο cylon model. Και ορμονικά να το πάρεις, δηλαδή...Μέχρι κι ο παπούς πηδάει κι αυτός ούτε κατούρημα.

 

 

23792_matthew-bennett.jpg

matthew_bennett_04.jpg

009BGP_Matthew_Bennett_001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπόν, δεν γίνεται να μην υπάρχει ένα πόστ για τον αγαπημένο μου Jeremy Irons.

Έχει παίξει μεταξύ άλλων και στα The colour of magic, Time Machine, Eragon για να μην είμαι και εκτός θέματος.

post-1059-0-48493700-1332337400_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Όχι, δεν είναι μπέμπης. Τελεία. Είπαμε ότι έχει μια κάφρικη γοητεία, όχι ότι τον κάνεις και για σχολιαρόπαιδο! :Ρ

 

 

Και επανέρχομαι, μετά από δύο χρόνια σχεδόν, για να υποστηρίξω την άποψή μου έναντι Sonyaς με άλλη μία φωτογραφία:

 

post-2372-0-51099400-1345288674_thumb.jpg

 

Εδώ μη μου πεις ότι δεν είναι μωρουδίστικος. Δε σου έρχεται να του αλλάξεις πάνες ένα πράγμα; :rofl2: :baby:

 

Και μερικές ακόμα για τον House, στου οποίου τον αστερισμό ακόμα βρίσκομαι.

 

post-2372-0-84632100-1345289277.jpg post-2372-0-77017200-1345289327_thumb.jpg

 

(Μεγάλε Hugh Laurie! Αξεπέραστε! :worshippy: )

 

post-2372-0-36989900-1345289439.jpg post-2372-0-12728700-1345289465_thumb.jpg

 

Δε θα τον έλεγα ακριβώς sexy, είναι μάλλον μεγάλος. Αλλά σίγουρα πολύ γοητευτικός σε αρκετά πλάνα και αυτό το μάτι που γυαλίζει, το βλέμμα του τρελού, δεν παίζεται. :clap: ^_^

Link to comment
Share on other sites

Στο κανάλι Star το The Mentalist μόλις μπήκε στον τρίτο του κύκλο (Στην Αμερική διανύει επιτυχώς τον τέταρτο.) Αφιερωμένο ειδικά στη Lady Nina, που λιώνει (λιώωωωνει!) για τον...

 

Ααααααχ! wub.gif Μα δεν είναι τέλειος;;

Δεν ξέρω, είναι λίγο χαμηλοστήθης... :animal_rooster:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σίγουρα πολύ γοητευτικός σε αρκετά πλάνα και αυτό το μάτι που γυαλίζει, το βλέμμα του τρελού, δεν παίζεται. :clap: ^_^

To πιάσαμε: Αποστεωμένος, κρυόπλαστος και καθίκι. Το όνειρο κάθε γυναίκας που της αρέσει να κλαίγεται μετά. (Όχι ότι εσύ θα κλαίγεσαι μετά. Είστε το τέλειο ζευγάρι.)

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι μπέμπης. Τελεία. Είπαμε ότι έχει μια κάφρικη γοητεία, όχι ότι τον κάνεις και για σχολιαρόπαιδο! :Ρ

 

 

Και επανέρχομαι, μετά από δύο χρόνια σχεδόν, για να υποστηρίξω την άποψή μου έναντι Sonyaς με άλλη μία φωτογραφία:

 

post-2372-0-51099400-1345288674_thumb.jpg

 

Εδώ μη μου πεις ότι δεν είναι μωρουδίστικος. Δε σου έρχεται να του αλλάξεις πάνες ένα πράγμα; :rofl2: :baby:

 

Και μερικές ακόμα για τον House, στου οποίου τον αστερισμό ακόμα βρίσκομαι.

 

post-2372-0-84632100-1345289277.jpg post-2372-0-77017200-1345289327_thumb.jpg

 

(Μεγάλε Hugh Laurie! Αξεπέραστε! :worshippy: )

 

post-2372-0-36989900-1345289439.jpg post-2372-0-12728700-1345289465_thumb.jpg

 

Δε θα τον έλεγα ακριβώς sexy, είναι μάλλον μεγάλος. Αλλά σίγουρα πολύ γοητευτικός σε αρκετά πλάνα και αυτό το μάτι που γυαλίζει, το βλέμμα του τρελού, δεν παίζεται. :clap: ^_^

You looked the Chace type.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα άνω των 20 και με τριψήφιο IQ που να παρατηρεί ότι υπάρχει κι ο Chase (ή οποιοδήποτε άλλο αρσενικό) σ' αυτή τη σειρά... :Ρ

 

But maybe it's just me...

Link to comment
Share on other sites

You looked the Chace type.

 

Ναι, δίκιο έχεις, είπαμε ότι μου αρέσουν αυτοί που μικροδείχνουν, αλλά αυτός παραείναι κλωσσόπουλο-style ξανθούλης.

 

post-2372-0-26061100-1345294737.jpg

 

Δε νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα άνω των 20 και με τριψήφιο IQ που να παρατηρεί ότι υπάρχει κι ο Chase (ή οποιοδήποτε άλλο αρσενικό) σ' αυτή τη σειρά... :Ρ

 

But maybe it's just me...

 

...αλλά για οριζοντίωμα εννοείται ότι θα προτιμούσα αυτόν από τον House - μερικά πράγματα δε γίνονται μόνο με το μυαλό, αγαπητή. Και περί mman δε μου απάντησες αν σε έπεισα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σίγουρα πολύ γοητευτικός σε αρκετά πλάνα και αυτό το μάτι που γυαλίζει, το βλέμμα του τρελού, δεν παίζεται. :clap: ^_^

To πιάσαμε: Αποστεωμένος, κρυόπλαστος και καθίκι. Το όνειρο κάθε γυναίκας που της αρέσει να κλαίγεται μετά. (Όχι ότι εσύ θα κλαίγεσαι μετά. Είστε το τέλειο ζευγάρι.)

 

Ωωωωω! Είμαι το τέλειο ζευγάρι με τον House; Με κακομαθαίνεις! :wub: Αλλά είπα όχι, δεν τον βρίσκω sexy, τον προτιμώ with his clothes on και με τις ατάκες-πολυβόλο στο στόμα.

 

Και "αποστεωμένος" σημαίνει "πολύ αδύνατος". Εεε... σίγουρα αυτό εννοούσες;

Link to comment
Share on other sites

...αλλά για οριζοντίωμα εννοείται ότι θα προτιμούσα αυτόν από τον House -

 

:eek: Ουάου... όταν η Κέλλυ μιλάει βρώμικα... τα δίνει όλα. Με κάτι τέτοια μου ρίχνει στάχτη στα μάτια και με ξεγελάει... (πριν την τρικλοποδιά)

Link to comment
Share on other sites

α) για μένα το μυαλό του House είναι πολύ πιο αφροδισιακό απ' το σώμα του Chase. Όχι πως ο Αυστραλός είναι άσχημο παιδί, αλλά αν μ' έβαζες να διαλέξω με ποιον να βγάλω τα μάτια μου το Σαββατόβραδο, θα κερνούσα Vicodin. Τα ΠΑΝΤΑ γίνονται με το μυαλό. Εκεί λαμβάνουν χώρα όλες οι συνάψεις κλπ. Το σώμα απλά ακολουθεί.

β) όχι, δε με έπεισες. Συνεχίζω να μην μπορώ να εντοπίσω πού και πώς ακριβώς αντιλαμβάνεσαι τη μπεμπεκίλα.

Link to comment
Share on other sites

Giati re Kelli? O House den exei anapiria ston %*&$# sto podi exei o anthrwpas. Mporei na einai kai kaluteros apo ton Chase ;)

Link to comment
Share on other sites

...αλλά για οριζοντίωμα εννοείται ότι θα προτιμούσα αυτόν από τον House -

 

:eek: Ουάου... όταν η Κέλλυ μιλάει βρώμικα... τα δίνει όλα. Με κάτι τέτοια μου ρίχνει στάχτη στα μάτια και με ξεγελάει... (πριν την τρικλοποδιά)

 

:shock: To "οριζοντίωμα" το θεωρείς "βρώμικη" λέξη;;; Αν δεν αστειεύεσαι, μάλλον παραείσαι χωμένος στη Mary Poppins εποχή.

 

α) για μένα το μυαλό του House είναι πολύ πιο αφροδισιακό απ' το σώμα του Chase. Όχι πως ο Αυστραλός είναι άσχημο παιδί, αλλά αν μ' έβαζες να διαλέξω με ποιον να βγάλω τα μάτια μου το Σαββατόβραδο, θα κερνούσα Vicodin. Τα ΠΑΝΤΑ γίνονται με το μυαλό. Εκεί λαμβάνουν χώρα όλες οι συνάψεις κλπ. Το σώμα απλά ακολουθεί.

β) όχι, δε με έπεισες. Συνεχίζω να μην μπορώ να εντοπίσω πού και πώς ακριβώς αντιλαμβάνεσαι τη μπεμπεκίλα.

 

α)με αυτή τη λογική και ο Stephen Hawkin υπερτερεί σε μυαλό, αλλά το σώμα του δεν είναι καθόλου up to it... Ο House είναι αρκετά ωραίος, τουλάχιστον, απλά δεν θα τσίριζα μπροστά του σε στυλ συναυλίας Ρουβά.

β) μα δεν είναι γλύκας the baby way; Καλά, δεν επιμένω αν δεν το πιάνεις, γούστα είναι αυτά.

 

Giati re Kelli? O House den exei anapiria ston %*&$# sto podi exei o anthrwpas. Mporei na einai kai kaluteros apo ton Chase ;)

 

Δε λέω ότι δε μπορεί. Αλλά είναι κάπως πολύ "φθαρμένος" για να τον δω έτσι. Θα προτιμούσα να έλειπε ακόμα και εκείνη η μικροσκοπική σκηνή σεξ ανάμεσα στην αστραφτερή και υπέρκομψη Sela Ward και αυτόν τον αιωνίως αξύριστο, αχτένιστο, ζαρωμένο, ατσούμπαλο και τρελό τύπο. Δε μου ανοίγει ακριβώς την όρεξη...

Link to comment
Share on other sites

...αλλά για οριζοντίωμα εννοείται ότι θα προτιμούσα αυτόν από τον House -

 

:eek: Ουάου... όταν η Κέλλυ μιλάει βρώμικα... τα δίνει όλα. Με κάτι τέτοια μου ρίχνει στάχτη στα μάτια και με ξεγελάει... (πριν την τρικλοποδιά)

 

:shock: To "οριζοντίωμα" το θεωρείς "βρώμικη" λέξη;;; Αν δεν αστειεύεσαι, μάλλον παραείσαι χωμένος στη Mary Poppins εποχή.

 

Χριστέ κι Απόστολοι, θέλει κι αυτό ανάλυση; Είσαι ντιπ για ντιπ... ντιπ;! Κάνω χιούμορ, και σε διπλό επίπεδο. Λέω ότι το "οριζοντίωμα" είναι βρώμικη λέξη για την subzero - βιβλιοθηκάριο - τραπεζίτη - γεροντοκόρη wordsmith. Το κατάλαβες ή να το πω με πιο απλά, εύκολα λόγια.

 

Όσο για την χιλιοειπωμένη κουραστική μπηχτή σου για την Mary Poppins, θα σου πω αυτό: Δεν ψαρώνω. Ναι είμαι ακόμα παιδί και δεν θα οριμάσω όχι για σένα, αλλά και για καμία άλλη. Γιατί ξέρω ακριβώς πότε θα έχω την έγκριση σου ως ώριμος άντρας. Όταν και τα δύο μου πόδια είναι σε ένα παπούτσι, και το υποζύγιο δεμένο γερά στον σβέρκο, και είμαι έτοιμος να γίνω κουβαλητής για όλες σας τις ανάγκες μέχρι τη μέρα που θα πάω στον τάφο. Βρε ούστ και συ και όλες.

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Βρε ούστ και συ και όλες.

Εγώ τι σου φταίω τώρα; Δεν ξέρω για την Κέλλυ, εγώ είμαι γαμώ τα παιδιά, για συγκρατήσου με τις γενικεύσεις!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα άνω των 20 και με τριψήφιο IQ που να παρατηρεί ότι υπάρχει κι ο Chase (ή οποιοδήποτε άλλο αρσενικό) σ' αυτή τη σειρά... :Ρ

 

But maybe it's just me...

Το αντίστοιχο στα αρσενικά συμβαίνει με την Dr Cuddy :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πώωωως! :shok: Δεν υπάρχει σε αυτό το τόπικ αυτός; Απαράδεκτον! Ιδού:

post-2372-0-66911700-1349002433_thumb.jpg

 

Μα κοιτάξτε τι κουκλάκια βγάζει η Σκανδιναβική χερσόνησος... :wub: Και δεν είναι και ξανθοψειρέ-ξεπλυμενέ όπως συνηθίζεται εκεί απάνω.

 

post-2372-0-32796200-1349002445.jpg

 

(Παιδί μου! )

Link to comment
Share on other sites

Πω, ρε Κελλυ, τα γούστα σου... Δεν πρόκειται να τσακωθούμε ΠΟΤΕ για άντρα. Ποτέ, όμως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα γιατί είχα χάσει τη συζήτηση για το House, αλλά θέλω να σας θυμίσω ότι σε αυτή τη σειρά εκτός απ' τον αξιαγάπητο γρουσούζη και το πιτσιρίκι παίζει κι ο κύριος Λέοναρντ, ο οποίος μπορεί να είναι έτσι:post-302-0-96754700-1349009777.jpg

Αλλά μπορεί να είναι κι έτσι:post-302-0-14031300-1349009708.jpg

κι εγώ αφενός - εκτός από τις κοιλίτσες - τρελαίνομαι για τα γυαλάκια και σίγουρα πολύ περισσότερο για τους έξυπνους άντρες που δεν είναι τίγκα στα κόμπλεξ! Αχά! Τώρα λες εγώ να το έχω το πρόβλημα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..