Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Το περιοδικό People καθιέρωσε από το 1985 να ανακοινώνει τον Sexiest Man Alive. Αυτή είναι η λίστα:

 

1985 Mel Gibson

1986 Mark Harmon

1987 Harry Hamlin

1988 John F. Kennedy, Jr.

1989 Sean Connery

1990 Tom Cruise

1991 Patrick Swayze

1992 Nick Nolte

 

1993 Richard Gere Cindy Crawford (Αυτή τη χρονιά πρωτοτύπισε με το sexiest couple.)

 

1995 Brad Pitt

1996 Denzel Washington

1997 George Clooney

1998 Harrison Ford

1999 Richard Gere

2000 Brad Pitt

2001 Pierce Brosnan

2002 Ben Affleck

2003 Johnny Depp

2004 Jude Law

2005 Matthew McConaughey

2006 George Clooney

2007 Matt Damon

2008 Hugh Jackman

2009 Johnny Depp

2010 Ryan Reynolds

post-1004-0-35479800-1314473674_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1992 Nick Nolte

Για κάποιο λόγο τον οποίο αδυνατώ να τον καταλάβω -δηλαδή, οκ, είναι ξανθός για το όνομα της Μύστρα...- μου αρέσει πάαααρα πολύ αυτός ο άντρας!

 

519031807.jpg

 

nick_nolte1.jpg

 

%21B0qnqKwEGk%7E$%28KGrHqZ,%21jQE%29pqshS3NBMbTfft%28Pw%7E%7E_3.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο Phantom of the Opera του 1990. Δεν ξέρω αν θεωρήθηκε πατάτα (εξάλλου από σπόντα το είδα), αλλά ήταν, αν μη τι άλλο, ενδιαφέρουσα προσέγγιση :Ρ

Πρεπει να ειναι η μονη βερσιον που το Φανττασμα κι η Κριστιν....γκουχ γκουχ, πνιγουν τον κολιο στον μουσκιο....

Αν και απεχθανομαι τους ξανθους, εχει κατι ο κυριος Σαντς (με θυμαμαι πιτσιρικα στο warlock να χειροκροταω οταν εκανε τη γλωσσα του γκει ομελετα...)

 

Το περιοδικό People καθιέρωσε από το 1985 να ανακοινώνει τον Sexiest Man Alive. Αυτή είναι η λίστα:

 

2010 Ryan Reynolds

post-1004-0-35479800-1314473674_thumb.jpg

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ???????????????????????????????????????????

 

Οχι και σεξι το κολεγιοπαιδο!

Link to comment
Share on other sites

Με τόση δουλειά που έχει κάνει στην τηλεόραση (και κάτι λίγα στον κινηματογράφο) αποκλείεται να μην υπάρχει κάτι σφφ στο ενεργητικό του!

 

Όχι, δεν είναι ωραίος, ούτε νέος. Είναι μία κυνική σκατόφατσα, τυπική αγγλόφατσα, αλλά είναι επίσης ο λατρεμένος μου Dr House και μερικές φορές τον βρίσκω ακαταμάχητα σέξι! Κι αυτό που τον κάνει ακόμα καλύτερο, είναι ότι είναι πανέξυπνος, χιουμορίστας κάφρος και στην πραγματικότητα! Επίσης, είναι απ' τους ηθοποιούς που παίζουν με το βλέμμα κι αυτό είναι κάτι αφροδισιακό από μόνο του.

 

Hugh Laurie

 

celebrity-pictures-hugh-laurie-swooning-women.jpg

hughlaurie.jpg

6058_hugh-laurie.jpg

 

εδίτιον το συμπληρωματικόν: ο εν λόγω κύριος είναι ΚΑΙ συγγραφέας και μάλιστα τρομολάγνος. Νομίζω ότι αυτό από μόνο του τον κάνει άξιο μέλος των ορμονών του σφφ. :Ρ

Edited by Sonya
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι ωραίος, ούτε νέος. Είναι μία κυνική σκατόφατσα, τυπική αγγλόφατσα, αλλά είναι επίσης ο λατρεμένος μου Dr House και μερικές φορές τον βρίσκω ακαταμάχητα σέξι! Κι αυτό που τον κάνει ακόμα καλύτερο, είναι ότι είναι πανέξυπνος, χιουμορίστας κάφρος και στην πραγματικότητα! Επίσης, είναι απ' τους ηθοποιούς που παίζουν με το βλέμμα κι αυτό είναι κάτι αφροδισιακό από μόνο του.

 

Hugh Laurie

 

Μόνο όμως ως House κέρδισε την όποια αρρενωπότητα του. Τον έβλεπα στις ταινίες Stuart Little και δεν μπορούσα να τον φανταστώ να κάνει σεξ με την "σύζυγο" του στην ταινία, Geena Davis. Ήταν τόσο μπλιάχ Disneyικά "ουδέτερος" που το ένα παιδί που είχαν στο έργο ήταν σχεδόν αδικαιολόγητο! Στα δε "Jeeves and Wooster" και "The Black Adder" που τον γνώρισα, η αναβράζουσα Βρετανίλα του μόνο "κομμώτρια" έφερνε στον νου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον είχα αγαπήσει στο Sense and Sensibility σαν τον κλασικό ευγενή Άγγλο κάφρο, αλλά και στο Black Adder τον έβρισκα σέξι. Ίσως να φταίει ότι με φτιάχνει η βρεττανική προφορά κι αυτή η έμφυτη ειρωνεία, δεν ξέρω... :Ρ

Link to comment
Share on other sites

τυπική αγγλόφατσα,

Σκοτσέζος είναι ο άνθρωπος μεγαλωμένος στα lowlands της Αγγλίας.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι ωραίος, ούτε νέος. Είναι μία κυνική σκατόφατσα, τυπική αγγλόφατσα, αλλά είναι επίσης ο λατρεμένος μου Dr House και μερικές φορές τον βρίσκω ακαταμάχητα σέξι! Κι αυτό που τον κάνει ακόμα καλύτερο, είναι ότι είναι πανέξυπνος, χιουμορίστας κάφρος και στην πραγματικότητα! Επίσης, είναι απ' τους ηθοποιούς που παίζουν με το βλέμμα κι αυτό είναι κάτι αφροδισιακό από μόνο του.

 

Hugh Laurie

 

Τον έβλεπα στις ταινίες Stuart Little και δεν μπορούσα να τον φανταστώ να κάνει σεξ με την "σύζυγο" του στην ταινία, Geena Davis. Ήταν τόσο μπλιάχ Disneyικά "ουδέτερος" που το ένα παιδί που είχαν στο έργο ήταν σχεδόν αδικαιολόγητο!

 

 

Το επεβαλε ο ρολος και το σταιλινγκ του (μαλλι λες και τον εγλυψε γελαδι, γιαλουμπα, φλωρικο ντυσιμο). Στο House κατι κανει...Ειναι ο τυπος του αντρα που θες να του χωσεις μπουνια στα μουτρα, να τον ριξεις τ' ανασκελα κι υστερα να τον καβαλησεις. Επικινδυνο αρσενικο, πρεπει να του επιβαλεις νωρις το ρυθμο σου για να μη χασεις τη μπαλα

Link to comment
Share on other sites

Eric Northman, από το True Blood, ή κατά κόσμον Alexander Skarsgard:

 

post-46-0-73180300-1314786670_thumb.jpg

 

Καλέ, αυτός είναι γειτονάκι μου. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Eric Northman, από το True Blood, ή κατά κόσμον Alexander Skarsgard:

 

post-46-0-73180300-1314786670_thumb.jpg

 

Καλέ, αυτός είναι γειτονάκι μου. :Ρ

 

Και δεν τον έχεις ρίξει κάτω ακόμα να βγάλετε τα μάτια σας; :p

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνω κουραστική, το ξέρω, αλλά δε μ' αρέσουν οι ξανθοί και πολύ λιγότερο οι τόσο σφίχτες.

 

(Όχι πως θα το 'διωχνα το παιδί, όχι και να του πληγώσουμε τα αισθήματα, δεν κάνει, αλλά δεν θα το ρίξω κάτω από μόνη μου :Ρ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kαλέ! Κορασίδες, γυμνάστε τους σιελογόνους αδένες σας, γιατί σήμερα γενεθλιάζει ο αδαμαντένιος Γούλβεριν, ο βαμπιροσκοτώστρας Βαν Χέλσιν, ο απόλυτα σέξι Hugh Jackman! Κλείνει τα 43 και συνεχίζει να μας κολάζει...

 

hugh-jackman5.jpg

jackman-1.jpg

wolverine.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

31 Οκτωβρίου, Halloween day, the day of the dead. 31 Οκτωβρίου 1993 έφυγε. Μου φαίνεται σα χθες, μα έχουν περάσει 18 ολόκληρα χρόνια απ' το θάνατο του River Phoenix.

 

Ευγενία, φέρε τα χαρτομάντηλα...

 

26v4btc04y9ect4v.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ευχαριστω τον Μεσμερ που με κατατοπησε για το ενδιαφερον τοπικ!!!

 

 

Α και δεν εχετε βαλει τον Σουπερμαν τον παλιο δεν θυμαμαι το ονομα του... (και αυτο ωραιο αγορι) και παρακαλω πολυ πολυ βαλτε τον Κολιν Φερθ! Τον Νταρσι απο το περηφανια και προκαταληψη του ΒΒC αχ βαχ!

Α και εχετε ξεχασει επισης τον Χαιλαντερ τη σειρας ομως τον μελαχροινο Ντανκαν μακ κλαουντ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγνώμη, συγνώμη, θα τον βάλω και εδώ:

 

18η θέση :wub:

18.jpg

 

Δεν θα τον ξεπεράσω ποτέ... το ξέρω... Είναι ο μοναδικός για τον οποίο δεν άλλαξα ποτέ γνώμη, και την πρώτη φορά που είδα το όσα παίρνει ο άνεμος παίζει να ήμουνα 10... ααααχχχ

(η γιαγιά μου κάποια στιγμή μου είχε πει πως έτρωγε σκελήδες σκόρδο -έτσι ωμές- στα γυρίσματα και καμιά από τις συμπρωταγωνίστριές του, δεν ήθελε να τον φιλάει :p ... χμμμ... δεν με νοιάζει... τον αγαπώ)

 

 

Επίσης, συμφωνώ πολύ στην πρώτη τριάδα αλλά είναι δυνατόν στο 3 να έχουν οποιονδήποτε άλλον φωτογραφία εκτός από τον Σον Κόνερι (που φαντάζομαι ότι ήταν και ο λόγος που ψηφίστηκε ο ρόλος τόσο ψηλά)???

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφ...ό,τι να 'ναι είναι αυτή η λίστα.......angry.gif

Edited by BlackCatGirl
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..