Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Έρχεσαι στα λόγια μου.

Θα έλεγα ακριβώς το αντίθετο, αλλά σταματάω εδώ γιατί θα πέσουν τίποτα μπούφλες από τους/τις On Topic.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hold that thought. Το Νοέμβριο, μετά το εργαστήρι, θα πάμε για μπύρες και θα το συζητήσουμε, γιατί νομίζω ότι αυτώνουμε τα αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιαβάζω τα χθεσινά και αναρωτιέμαι... Μήπως αντί για "σου φου φου ορμόνες από την ανάποδη" το διάβασα "οι σου φου φου ορμόνες πήραν ανάποδη"; Δεν εξηγείται αλλιώς! :p

 

Σχετικά με το θέμα/παράγοντα τύχη θεωρώ ότι παίζει αρκετά σημαντικό ρόλο στη ζωή μας. Ίσως όχι πρωτεύων, αλλά σίγουρα παίζει κάποιο ρόλο. Κι αν η "τύχη" ή η "ατυχία" είναι υποκειμενικές ως έννοιες, τότε απλά πείτε την τύχη "συγκυρίες". Δεν μπορούμε να ελέγχουμε τα πάντα στη ζωή μας.

 

Και για να μείνω on topic, ένα κολάζ από τον αγαπημένο Heath Ledger!

 

post-2500-0-64095400-1312638428_thumb.jpgpost-2500-0-40365500-1312638491_thumb.jpgpost-2500-0-73739400-1312638438_thumb.jpgpost-2500-0-10233600-1312638446_thumb.jpgpost-2500-0-73596900-1312638453_thumb.jpg

By the way, καλά τον θυμόμουν τον γιο του npaps! :p

Link to comment
Share on other sites

Και για να μείνω on topic, ένα κολάζ από τον αγαπημένο Heath Ledger!

 

Κάτω τα χέρια σας από τον Χ.Λ. όλοι!!! Και μη δω και ξαναναφερθεί σε αυτό το τόπικ γιατί θα γίνει χαμός!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Και για να μείνω on topic, ένα κολάζ από τον αγαπημένο Heath Ledger!

 

Κάτω τα χέρια σας από τον Χ.Λ. όλοι!!! Και μη δω και ξαναναφερθεί σε αυτό το τόπικ γιατί θα γίνει χαμός!!! :huh:

 

Sorry, αλλά σε πρόλαβε άλλος! :tease: Όσο για το δεύτερο, δεν μπορεί να λείπει ο Heath Ledger από τις σου φου φου ορμόνες!!

 

Και, βρε θαλασσίτσα, πολύ κόντρα δε μου πας τελευταία...; :8):

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά σε πρόλαβε άλλος! :tease: Όσο για το δεύτερο, δεν μπορεί να λείπει ο Heath Ledger από τις σου φου φου ορμόνες!!

 

Και, βρε θαλασσίτσα, πολύ κόντρα δε μου πας τελευταία...; :8):

 

 

Πρώτον, τι εννοείς με πρόλαβε άλλος;;

Δεύτερον, μια χαρά μπορεί να λείπει. Δεν είναι για αυτό το τόπικ!!!

Τρίτον, όχι δεν νομίζω, τουλάχιστον όχι εσκεμμένα.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο τόπικ ειναι? :huh:

 

 

Για κανένα! Δεν είναι προς συζήτηση το αν είναι ωραίος, αν έχει ωραία γράμμωση κτλ. Είναι θέμα σεβασμού.

Link to comment
Share on other sites

Σάντυ, απλά νεκρός είναι. Όπως και πολύς άλλος κόσμος, ανάμεσά τους πολύ ωραίοι άντρες και πολύ ωραίες γυναίκες που πέθαναν νέοι. Απ' αυτό το τόπικ έχουν παρελάσει και ο Heath και ο River Phoenix και πολλοί άλλοι που δεν ζουν πια. Δεν σημαίνει ότι δεν τους σεβόμαστε επειδή εκτιμούμε την ομορφιά που είχαν όταν ζούσαν. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα και ο Μάρλον Μπράντο έχει πεθάνει, ο Τειμς Ντιν από τροχαίο, ο Κομπείν αυτοκτόνησε, ο Ριβερ Φινιξ πέθανε σε ένα πεζοδρόμιο απο υπερβολική δόση και τόσοι άλλοι. Και τόσους που έχουμε ανεβάσει εδώ καποιοι μπορεί να έχουνε πεθάνει ήδη ή να πεθάνουν στο μέλλον με φριχτούς τρόπους άρα ποιον να ανεβάσουμε.? Αυτό που θέλω να πω είναι πως η Έλενα δεν έκανε κανένα άσχημο/λιγούρικο σχόλιο ή τίποτα ανάλογο. Ίσα ίσα ήταν αξιοπρεπεστατη. Δηλαδή σε αυτούς που έχουνε πεθάνει δεν λέμε πόσο ωραίοι ήταν?

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα και ο Μάρλον Μπράντο έχει πεθάνει, ο Τειμς Ντιν από τροχαίο, ο Κομπείν αυτοκτόνησε, ο Ριβερ Φινιξ πέθανε σε ένα πεζοδρόμιο απο υπερβολική δόση και τόσοι άλλοι. Και τόσους που έχουμε ανεβάσει εδώ καποιοι μπορεί να έχουνε πεθάνει ήδη ή να πεθάνουν στο μέλλον με φριχτούς τρόπους άρα ποιον να ανεβάσουμε.? Αυτό που θέλω να πω είναι πως η Έλενα δεν έκανε κανένα άσχημο/λιγούρικο σχόλιο ή τίποτα ανάλογο. Ίσα ίσα ήταν αξιοπρεπεστατη. Δηλαδή σε αυτούς που έχουνε πεθάνει δεν λέμε πόσο ωραίοι ήταν?

 

Δεν είπα ότι η Νίνα έκανε λιγούρικο σχόλιο! Και προσωπικά, όχι δε θα ανέβαζα κανέναν νεκρό εδώ διότι και μόνο αν διαβάσεις το αρχικό τόπικ φαίνεται ασέβεια να τους βάλεις μέσα σε όλη αυτή την ελαφρότητα όπου υποτίθεται πως συζητάμε για "καμιά ωραία γράμμωση" κτλ. Άποψη μου και συγγνώμη αν ήμουν απότομη, απλά ο συγκεκριμένος είναι σημαντικός για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το αρχικό σχόλιο δεν αντιπροσωπεύει το κάθε ποστάρισμα εδω μέσα. Πχ. για άλλο λόγο μπορεί να μου αρέσει εμένα ένας ηθοποιός για άλλο λόγο σε κάποιον άλλον. Όπως και εσέν ο συγκεκριμένος δεν νομίζω πως σου αρέσει από την γράμμωση. Και όπως σου είπα δεν μπορεις να ελέγξεις ποιος θα πεθάνει και πόσοι πεθαναν μετά το ποστάρισμά τους εδώ μέσα. Ίσως μετά από 20 χρόνια σε κάποιο μπλόκ ένα 16 χρονο κοριτσι να ανεβάσει τον Χιθ σαν τον αγαπημένο της ηθοποιό που έμαθε από την μαμά της. Και τότε νεκρός θα είναι αλλά θα είναι καλα να τον θυμούνται. ;-)

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Σάντυ, ήμουν ερωτευμένη με τον River Phoenix από τα οχτώ μου έτη, έχω γράμμα γραμμένο απ' το χέρι του για μένα, η μάνα μου ακόμα ισχυρίζεται ότι τον έκλαψα περισσότερο απ' τη μάνα του και τον έχω βάλει στις ορμόνες. Δεν είναι κακό, δεν είναι έλλειψη σεβασμού. Μην παίρνεις κάποια πράγματα σοβαρότερα απ' όσο είναι.

 

Ας επιστρέψουμε στο θέμα μας.

 

Ο Μύθος του Χαϊλάντερ. Δεν μπορώ να τον πω αντικειμενικά ωραίο, αλλά μπορώ να τον πω πιο σέξι κι απ' τον διάολο.

 

Peter Wingfield

AllAboutAdam.jpg

Edited by Sonya
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, τι εννοείς με πρόλαβε άλλος;;

Δεύτερον, μια χαρά μπορεί να λείπει. Δεν είναι για αυτό το τόπικ!!!

Τρίτον, όχι δεν νομίζω, τουλάχιστον όχι εσκεμμένα.

 

1) Μας πρόλαβε άλλος... Αυτό που είπαν και τα κορίτσια, αν και εγώ θα το έλεγα λίγο πιο ανατριχιαστικά. Ο Χάρος μας πρόλαβε, κοινώς.

2) Αν το λες για το λόγο που είπαν τα κορίτσια, δεν ανέβασα τις φωτογραφίες του για να πέφτουν τα σάλια της καθεμιάς προφανώς. Αξιοπρεπείς είμαστε όλες οι σουφουφίτισσες, νομίζω. Αν είναι κάποιος άλλος ο λόγος, όμως, περιμένω να μου τον εξηγήσεις.

3) OK, then. Peace.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μα τι ωραιο topic ειναι αυτο...!!!Να μη το ξερω τοσο καιρο! Ειδοποιηστε βρε κοριτσια!

Καααατι πηρε το ματι μου για τον αγιατρευτο ερωτα μου, τον Jason Statham...αλλα ας προσθεσω και εγω κατι ...

 

2dbti5s.jpg

worshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gifworshippy.gif

Edited by BlackCatGirl
Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε... Πάρτε κι έναν κούκλο Steven Seagal, αφού μου θέλετε μελαχρινούς! ;-)

 

vito.jpg

 

 

 

Ε όχι και Steven Seagal! Οκ δεν λέω εξωτερικά στα νιάτα του καλός ήταν αλλα πολύ καουμποιλίκι και βλαχιά βρε παιδί μου και σε ξενερώνει. Είναι επομενος στην λίστα για ανέκδοτα μετά τον Τσακ Νόρις :8):

 

Στηθος μαρμαρο, IQ τζατζικιου....ΧΑΛΙΑΣ εντελως (αμα δε σε "παιζει" και λιγο εγκεφαλικα, δε λεει...Τι να την κανεις τη γραμμωση, αμα αμολαει τουβλα!)

 

Oberon, ποτέ δεν έχω συμφωνήσει με κάποιον τόσο απόλυτα όσο συμφωνώ μαζί σου αυτή την στιγμή!!! :friends:

 

 

Μe too! Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χαλιομαστε με τετοια, κι αυτα τα χαζογυναικουλιστικα ειναι για χοντρη μπουφλα ....

(Κατι τετοια πεταω και στους φιλους του δικου μου και με βλεπουν πλεον ως one of the guys...)

 

Ναι, ΑΥΤΟΣ είναι ένας ωραίος άντρας και αξιαγάμ αξιαγάπητο πλάσμα. Τέσσερα στα πέντε αστεράκια, αλλά μόνο με το αξύριστο στυλ.

 

Ψηφος κι απο μενα (ψιλομοιαζει και στον ηρωα που με επεισε να απαρνηθω τον εργενικο βιο...)

 

εντάξει ίσως να είναι λίγο βρωμιαρούλης... Αλλά είναι τρομερά σέξι ο τύπος!!!

Μπορείς βέβαια να βάλεις ένα μανταλάκι στη μύτη, χωρίς όμως την αναγκαία αναπνοή από τα ρουθούνια, λίγα πράγματα μπορείς να κάνεις στα απαιτητικά. :thumbdown:

 

Αυτο στην ψυχολογια το λένε "Συνδρομο της Πενταμορφης" :Παιρνεις εναν τυπο ελαφρως λετσο, ελαφρως ζαμανφου και πολυ κ@@οπαιδο, και ευελπιστεις οτι με την αγαπη και τις φροντιδες και την κατανοηση σου θα τον κανεις πριγκιπα (Ασ'το, ντιπ πεταμενα λεφτα...)

Link to comment
Share on other sites

Κέλλυ, είσαι πολύ λάθος. Για μένα η μαλακία έγκειται στις γυναίκες πολύ περισσότερο απ' ότι στους άντρες. Γιατί κάθονται και προσπαθούν να γίνουν κάτι που δεν είναι, στοκάρουν τη μάπα τους λες κι είναι πρόσοψη πολυκατοικίας, ξέρω 'γω, βάζουν 666 διαφορετικές κρέμες γιατί αν φανεί μια ρυτίδα ή κυταρρίτιδα θα έρθει και το τέλος της σεξουαλικής τους ζωής, αντί να αποδεχτούν τον εαυτό τους όπως είναι απ' έξω (όπως κάνουν κι οι περισσότεροι άντρες και γι αυτό είναι κουλ και στα @@ τους) και να νοιαστούν λίγο περισσότερο για το από μέσα τους (ναι, πάνε αντριστρόφως ανάλογα-δυστυχώς). Η αυτοπεποίθηση πηγάζει από μέσα, όχι απ' έξω. Ναι, έχω δει μπάζα τρισμέγιστα να κυκλοφορούν κάτι δίμετρες θεές (κυρίως γιατί έχουν λεφτά αισθήματα), αλλά έχω δει και κάτι πατσαβούρες να τυλίγουν κάτι άντρακλες στα δαχτυλάκια τους. Και τα δύο αυτά πιθανά ζεύγη μου είναι εξίσου εμετικά, προφανώς.

 

Επιπλέον, το τι κοιτάει ο καθένας, τι αρέσει στον καθένα, τι ζητάει ο καθένας, είναι ένα τόσο μπλεγμένο ζήτημα που οι τραβηγμένες γενικεύσεις γίνονται ανέκδοτα.

 

Κι εγώ έπρεπε να είχα γεννηθεί άντρας. Σοβαρά, νομίζω ότι θα έριχνα πολλές γκόμενες αν είχα γεννηθεί με Γιαννούκο ανάμεσα στα σκέλια. Θα πήδαγα κατά μέσο όρο δυο την εβδομάδα. Γιατί είμαστε πολύ ηλίθιες σαν είδος και νομίζουμε ότι η προσωπικότητά μας κρέμεται απ' το μπραζίλιαν μπικίνι μας.

 

 

Χριστινα εχεις απόλυτο δικιο. Ως φυλο μας εχει δειρει η μ@@ακια σε βαθμο προκλησης βαριας εγκεφαλικης βλαβης.Δε φταιει κανεις αλλος, αυτη η ηλιθια νοοτροπια που (προσπαθουν να) μας εμφυτευουν εξ απαλων ονυχων. Το κοριτσακι πρεπει να ειναι κοκετικο, γλυκομιλητο, να φτιασιδωνεται από μωρο (ειδα της προαλλες στη βαφτιση του ανιψιου μου το μωρο μιας χωριανης,5 μηνων και γλομπακι παρακαλω, με κοκαλακι στις 2 τριχες του κεφαλιου του και παστωμενο στην κολωνια!), να μιλαει με τσακισματα και νιαουρισματα, να το παιζει απροστατευτο κλπ. Αμα μεγαλωσει λιγο πρεπει ο,τιδηποτε σε -ιδα (κυτταριτιδα) να του προκαλει υστερια, να διαβαζει περιοδικα μοδας και κοσμοπολιταν αντι για κανενα βιβλιο, να ξεχασει απλες απολαυσεις της ζωης (γηπεδο, μπυροκατανυξη, ενισχυμενο πιτογυρο με θανατερο τζατζικι) γιατι "δεν ειναι γυναικεια", να το παιζει χαζη, να κοιταξει να "τυλιξει κανενα καλο γαμπρο γιατι τα χρονια περνανε", γενικα να βαλει την προσωπικοτητα της στην βαθια καταψυξη και το μυαλο της στη μηχανη του κιμα

Χριστινακι αν ημουν αντρας θα ετρωγες τρελο κυνηγι...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έπρεπε να είχα γεννηθεί άντρας. Σοβαρά, νομίζω ότι θα έριχνα πολλές γκόμενες αν είχα γεννηθεί με Γιαννούκο ανάμεσα στα σκέλια. Θα πήδαγα κατά μέσο όρο δυο την εβδομάδα.

Χριστινακι αν ημουν αντρας θα ετρωγες τρελο κυνηγι...

 

 

Άλλος ένας απολαυστικός διάλογος εδώ! :coffee-reading:

 

(Στο συγκεκριμένο θέμα, παρακολουθείτε το τοπ ζευγάρι! Μπάρτσα - Ρεάλ ένα πράμα...) :eat:

 

Αυτό είναι τόπικ!

 

Όχι σαν το... άλλο που οι διάλογοι περιορίζονται στο "πω πω τι μπαλκόνια!"...:D

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, αυτό είναι σοβαρό.

Το είδα με τα μάτια μου.

 

Υπάρχουν στ' αλήθεια βαμπίρια!

 

 

(Και το θύμα είναι μέλος του φόρουμ.)

 

 

post-1396-0-52807400-1313780618_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο στην ψυχολογια το λένε "Συνδρομο της Πενταμορφης" :Παιρνεις εναν τυπο ελαφρως λετσο, ελαφρως ζαμανφου και πολυ κ@@οπαιδο, και ευελπιστεις οτι με την αγαπη και τις φροντιδες και την κατανοηση σου θα τον κανεις πριγκιπα (Ασ'το, ντιπ πεταμενα λεφτα...)

 

Αυτο ξαναπες το, Dark desire! :good: :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει το σεντόνι μου πέρσι τέτοια μέρα, όταν θα έκλεινε τα σαράντα... Αν, λοιπόν, εκείνο το καταραμένο βράδυ Halloween της 31ης Οκτωβρίου 1993 δεν είχε σνιφάρει αυτό το σκατόπραμα, σήμερα θα έκλεινε τα σαρανταένα.

 

I'm never forgetting my River of tears...

 

River Phoenix, 23/08/1970 - 31/10/1993

 

3077404_ori.jpg

river42.jpg

river-phoenix-man-punk.jpg

river_phoenix_03.jpg

River-river-phoenix-391934_309_412.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, αυτό είναι σοβαρό.

Το είδα με τα μάτια μου.

 

Υπάρχουν στ' αλήθεια βαμπίρια!

 

 

(Και το θύμα είναι μέλος του φόρουμ.)

 

 

post-1396-0-52807400-1313780618_thumb.jpg

 

 

 

Οχι ρε γμτ....ξεκινησαν το συμποσιο χωρις εμενα!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, αυτό είναι σοβαρό.

Το είδα με τα μάτια μου.

 

Υπάρχουν στ' αλήθεια βαμπίρια!

 

 

(Και το θύμα είναι μέλος του φόρουμ.)

 

 

post-1396-0-52807400-1313780618_thumb.jpg

 

 

 

Οχι ρε γμτ....ξεκινησαν το συμποσιο χωρις εμενα!

 

I see your point...:devil2:

Link to comment
Share on other sites

Ok, το ξέρω ότι ετοιμάζονται οι λεμονόκουπες, αλλά εγώ τον αγαπώ, το βλέμμα του (και η φωνή του, γιαμ γιαμ) σαν Thomas Cromwell στο Tudors μου προκαλούσε διάφορες ορμονικές εκκρίσεις και πιάνομαι απ' το True Blood και το TRON: Legacy για να τον βάλω στις δικές μου προσωπικές σουφουφορμόνες.

 

Ladies, please welcome Mr James Frain.

 

james-frain.jpg?d=600

james-frain.jpg?d=600

james-frain.jpg?d=600

james-frain.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι αφού σήμερα έχω χρόνο και διάθεση, θα προσφέρω πολλές ορμόνες για τις κυρίες του φόρουμ. :)

 

Χρησιμοποιώ την μπούρδα που άκουγε στο όνομα Percy Jackson and the Olympians, για να φέρω αυτόν που στην πραγματικότητα γνωρίσαμε κι αγαπήσαμε σαν Lucius Vorenus στο Rome.

 

Kevin McKidd

 

Kevin_McKidd_0003.jpg

kevin-mckidd1.jpg

kevin-mckidd.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..