Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Λιγα μαλλια στην κεφαλη, καλα μαντατα.... (θα μας κοψει η λογοκρισια!)

 

Στην ψ^!ee!

(Αν ήμαστε λίγο ευρηματικοί η λογοκρισία συγχωρεί... τους μερακλήδες!)

 

 

Να μου ζησεις Νωντα με τα ευρηματα σου...(από τα γελια θα μεινω χωρις συκωτι!)

Link to comment
Share on other sites

Το παιδί από το The Eyes of Laura Mars κλείνει τα 64. Χρόνια Πολλά στον Tommy Lee Jones.

 

post-1004-128453456872_thumb.gif

post-1004-128453458163_thumb.jpg

post-1004-128453459182_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zach Galifanakis. Hot Κρητικό κοπέλι. Διαφωείτε κυρίες μου;

Έπαιζε στην μεταφυσική τηλεοπτική σειρά Tru Calling, και στην ταινία Below.

 

post-1004-128895575385_thumb.jpg

post-1004-128895577025_thumb.jpg

 

Εδώ ο Zach με babe magnet,

λες και το είχε ανάγη.

post-1004-128895578147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι να απορεί κανείς πώς ο αρκούδος Γαλυφιανάκης και ο hot πιτσιρικάς Ορφέας Αυγουστίδης έχουν κοινά τα κρητικά γονίδια...tease.gifhuh.gif tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Management

[...]Απ' ότι ξέρωbag.gif, ο από πάνω κύριος whistling.gif έχει πρωταγωνιστήσει μόνο σε δυο παιδικές εκπομπές του '80 και σε μια ενημερωτική της Μπήλιως Τσουκαλά το '05. Τίποτις sff!cardR.gif

 

OMG (έστω και ετεροχρονισμένα) :lol:.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι να απορεί κανείς πώς ο αρκούδος Γαλυφιανάκης και ο hot πιτσιρικάς Ορφέας Αυγουστίδης έχουν κοινά τα κρητικά γονίδια...tease.gifhuh.gif tongue.gif

 

 

Απο τον μπεμπη (μεγαλωνοντας θα στρωσει, κρινοντας από τους γεννητορες του κι ιδιως από την θεα μαμα του) προτιμω τον αρκουδο (επιασε και ψυχρα, ειναι πρακτικος για αγκαλιτσες τα βραδια)

Link to comment
Share on other sites

προτιμω τον αρκουδο

 

 

Ίιιιιιιιιχ!!!

 

 

Τι τα θες Μπαμπη μου...Στις ταινιες και στα αρσενικα παντα καμενα ηταν τα γουστα μου...

Link to comment
Share on other sites

Τι τα θες Μπαμπη μου...Στις ταινιες και στα αρσενικα παντα καμενα ηταν τα γουστα μου...

Ενώ τα γούστα του Μπάμπη, φυσάνε.

Link to comment
Share on other sites

Άααα καλέ!!! Τι φταίω γω αν ο Conan είναι ταινιάρα ενώ το Dirty Dancing... αχεμ... δεν είναι;

 

Όσο δε για το δεύτερο σκέλος: Από τη στιγμή που εμφανίστηκε ο Άντυ Γουίτφιλντ ως Σπάρτακος, το απόλυτο αντικείμενο του drooling, έχω κλείσει ως τηλεθεάτρια.

 

Η σειρά που δίνει νέα βάθη στην έννοια "μπανιστίρ ντουλάπ".

 

(Σόρρυ, δε βρίσκω φωτο της προκοπής)

Link to comment
Share on other sites

Άααα καλέ!!! Τι φταίω γω αν ο Conan είναι ταινιάρα ενώ το Dirty Dancing... αχεμ... δεν είναι;

 

Όσο δε για το δεύτερο σκέλος: Από τη στιγμή που εμφανίστηκε ο Άντυ Γουίτφιλντ ως Σπάρτακος, το απόλυτο αντικείμενο του drooling, έχω κλείσει ως τηλεθεάτρια.

 

Η σειρά που δίνει νέα βάθη στην έννοια "μπανιστίρ ντουλάπ".

 

(Σόρρυ, δε βρίσκω φωτο της προκοπής)

 

Τότε να δώ την σειρά... επειδή το σκεπτόμουνα αν είναι της προκοπής. Αλλά αφού έχει μπανιστίρ, τότε οπωσδήποτε θα την δω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ας συμβάλλω και εγώ στο τόπικ κατ'αρχάς με τον ERIC SCHWEIG, 'ή αλλιώς τον UNCAS απο τον τελευταίο τον Μοικανών (αυτός που κυριολεκτικά γκρεμοτσακίζεται στο τέλος της ταινίας). Για μία πρώτη γνωριμία με το γούστο μου :thmbup: Ινδιάνικο, εξωτικό και πολιτικοποιημένο και με σκοτεινό παρελθόν μωρο! (μα μπορεί να τα έχει όλα ενας αντρας?)992LMC_Eric_Schweig_003.jpg

 

hsergfb29hbzgrbh.jpg27094_1275760767725_1041143550_30663724_1269521_n.jpg

26539_1271772828029_1041143550_30656414_5533186_n.jpg πέρα της ηθοποιίας φτιάχνει μάσκες Ινουίτ (αυτή είναι η καταγωγή του) παίζει drums και ηλεκτρική κιθάρα σε συγκρότημα και πρόσφατα πήρε μέρος σε μίνι επεισόδια στο ARBOR LIVE TV ένα χιουμοριστικό μουσικό show.:thmbup:

n704340340_4410934_8646.jpgn22358744354_710824_6344.jpg

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Ας συμβάλλω και εγώ στο τόπικ κατ'αρχάς με τον ERIC SCHWEIG, 'ή αλλιώς τον UNCAS απο τον τελευταίο τον Μοικανών

 

Εύγε νέα μου! Αυτά είναι!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Όχι, δεν είναι ο Μπαρδέμ.

 

Είναι ο Jeffrey Dean Morgan.

 

post-1004-0-06746100-1295898779_thumb.jpg

 

Ήταν ο πάτερ φαμίλιας, John Winchester στο Supernatural.

 

post-1004-0-73788200-1295898850_thumb.jpg

 

Ήταν ο Comedian του κινηματογραφικού Watchmen.

 

post-1004-0-24944500-1295898908_thumb.jpg

 

Και κλάααμα και χαρτομάντιλα, εμείς οι πιστοί του Grey's Anatomy, για τον γλυκήτατο Denny Duquette της Izzy.

 

post-1004-0-63204700-1295899025_thumb.jpg

 

Είχε τον πρωταγωνιστικό ρόλο και στην καλή περιπέτεια, μεταφορά κι αυτή από κόμικ, The Losers, και συμμετέχει στο επερχόμενο remake, Red Dawn.

 

post-1004-0-99876100-1295899182_thumb.jpg

post-1004-0-55793500-1295899195_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρίτσαρντ.

 

post-2190-0-42858200-1295945375_thumb.jpg

 

 

(προφανώς έχει και κάποιο όνομα ο άνθρωπος, αλλά 'νταξ...)

 

 

Το ότι το μήκος έχει σημασία για μένα, αυτό είναι από εξαπανέκαθεν διαπιστωμένο. Δυο-τρία εκατοστά αρκούν για να μετατρέψουν ένα μάλλον αδιάφορο φλωροειδές σε ενδιαφέρον άι-κάντυ.

Σαφής βελτίωση η β' σαιζόν.

 

post-2190-0-26128400-1295945321_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρίτσαρντ.

 

Σαφής βελτίωση η β' σαιζόν.

Εμ, υποθέτεις ότι καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάς. Δεν έχω ιδέα ποιος είναι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Craig Horner. Όχι, δεν είναι του γούστου μου, πολύ ξανθουλό και γλυκούλι, εγώ το θέλω μελαχρινό και πικάντικο (εξαιρείται ο Ρίβερ).

 

Αυτό το Ινδιάνο που έβαλε η Νίνα πάνω, πολύ το λιμπίστικα. Έτσι, αυτά μ' αρέσουν. Που 'ναι μελανούρια κι έχουν τα ψηλά ζυγωματικά και τη μαλλούρα για χαρτί υγείας.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρίτσαρντ.

...

 

Το ότι το μήκος έχει σημασία για μένα, αυτό είναι από εξαπανέκαθεν διαπιστωμένο. Δυο-τρία εκατοστά αρκούν για να μετατρέψουν ένα μάλλον αδιάφορο φλωροειδές σε ενδιαφέρον άι-κάντυ.

 

 

Εχμ.. Εσύ πως επιβεβαίωσες πως διαθέτει αυτές τις χάρες; Εκτός αν έχει ευρεία γκάμα ρόλων.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Ντίνο τί μας θυμίζεις, ο ωραιότερος καρδιοπαθής της τηλεόρασης ever. Βέβαια Bardem δεν είναι...Για του λόγου το αληθές voila

bardem.bmp

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρίτσαρντ.

...

 

Το ότι το μήκος έχει σημασία για μένα, αυτό είναι από εξαπανέκαθεν διαπιστωμένο. Δυο-τρία εκατοστά αρκούν για να μετατρέψουν ένα μάλλον αδιάφορο φλωροειδές σε ενδιαφέρον άι-κάντυ.

 

 

Εχμ.. Εσύ πως επιβεβαίωσες πως διαθέτει αυτές τις χάρες; Εκτός αν έχει ευρεία γκάμα ρόλων.

 

To μήκος ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ. Για να είμαστε απολύτως σαφείς. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρίτσαρντ.

...

 

Το ότι το μήκος έχει σημασία για μένα, αυτό είναι από εξαπανέκαθεν διαπιστωμένο. Δυο-τρία εκατοστά αρκούν για να μετατρέψουν ένα μάλλον αδιάφορο φλωροειδές σε ενδιαφέρον άι-κάντυ.

 

 

Εχμ.. Εσύ πως επιβεβαίωσες πως διαθέτει αυτές τις χάρες; Εκτός αν έχει ευρεία γκάμα ρόλων.

 

To μήκος ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ. Για να είμαστε απολύτως σαφείς. :Ρ

 

Μα ΠΟΥ πήγε το μυαλό σου, Σιλέοντα;

Link to comment
Share on other sites

rhys ifans (βασικα και οι 3 στην φωτο ειναι...ενας κ ενας)

 

tumblr_l0vya0ePrD1qby3b0o1_400.jpg

 

 

 

Joseph Fiennes

flashf.jpg

 

joseph-fiennes-shakespeare+in+live.jpg

 

Toshiro Mifune - ο πιο μαγνητικος αντρας του σινεμα.

 

mifune_toshiro.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Craig Horner. Όχι, δεν είναι του γούστου μου, πολύ ξανθουλό και γλυκούλι, εγώ το θέλω μελαχρινό και πικάντικο (εξαιρείται ο Ρίβερ).

 

Αυτό το Ινδιάνο που έβαλε η Νίνα πάνω, πολύ το λιμπίστικα. Έτσι, αυτά μ' αρέσουν. Που 'ναι μελανούρια κι έχουν τα ψηλά ζυγωματικά και τη μαλλούρα για χαρτί υγείας.

 

 

Me too!!!!!!!!Τι σας λεω τοσο καιρο βρε? Τον αντρα και τον καφε σκουρο και μερακλιδικο (κι αν εχει και γκριζα και παρανοικο βλεμμα ακομα καλυτερο!)

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..