Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Δεν τον αντέχω! ΔΕΝ τον αντέχω! Δεν τον ΑΝΤΕΧΩ!

Πρέπει να είναι ο χειροτερότερος και τρισαθλιωδέστερος ηθοποιός (καταχρηστική χρήση της λέξεως αλλά τέσπα) της γενιάς του. Ούτε "Ηι!" δεν μπορεί να πει πειστικά. Αίσχιστο αίσχος.

Και δεν είναι καν ωραίος. Αλλιώς να τα κάναμε τα στραβά μάτια, αλλά όχι! Χάλι. Μαύρο χάλι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα μπορώ να ψηφίσω Christophe Lambert για Ταρζάν?

 

Και η ταινία ωραία και η σκηνή με τα άλογα και τα ωραία του αλλήθωρα ματάκια και τα γαλλικά του. Μια χαρά!!

Edited by melkiades
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ να ψηφίσω Κριστόφ Λαμπέρ γενικά; :Ρ Απ' τους πιο σέξυ βάλε-με-κάτω-και-δείξε-μου-πώς-το-τρίβουν-το-πιπέρι ηθοποιούς.

 

Και μετά βλέπεις το ατάλαντο νερόπλυμα που ονομάζεται Κιάνου Ρηβς και ξερνάς τ' άντερά σου για να τα κάνεις κοκορέτσι γύρω απ' τον λαιμό του.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω. Απλά είπα να το παίξω λίγο άνετη...αλλά η εικόνα με το κοκορέτσι δεν με αφήνει.

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω τις ταινίες που παίζει (Δράκουλας, Ο δικηγόρος του διαβόλου στάνταρ υπάρχουν κι άλλες), κι επειδή ακριβώς τις λατρεύω προσπαθώ με τα χίλια να αδιαφορώ για την υπαρξή του μέσα τους. Τά άντερα και τα κοκορέτσια δε με εκφράζουν - είμαι κυρία :p :P :p

 

Κατά τα άλλα, χρόνια του πολλά, να είναι καλά το παλικάρι, κι ας μην παίζει στις προτιμήσεις μου please...

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον αντέχω! ΔΕΝ τον αντέχω! Δεν τον ΑΝΤΕΧΩ!

Πρέπει να είναι ο χειροτερότερος και τρισαθλιωδέστερος ηθοποιός (καταχρηστική χρήση της λέξεως αλλά τέσπα) της γενιάς του. Ούτε "Ηι!" δεν μπορεί να πει πειστικά. Αίσχιστο αίσχος.

Και δεν είναι καν ωραίος. Αλλιώς να τα κάναμε τα στραβά μάτια, αλλά όχι! Χάλι. Μαύρο χάλι.

 

Ακομα και στο λατρεμενο Dangerous liaisons πηρε εναν φοβερα αβανταδορικο ρολο και τον εκανε σαν τα μουτρα του....

 

Εγώ μπορώ να ψηφίσω Κριστόφ Λαμπέρ γενικά; :Ρ Απ' τους πιο σέξυ βάλε-με-κάτω-και-δείξε-μου-πώς-το-τρίβουν-το-πιπέρι ηθοποιούς.

 

Και μετά βλέπεις το ατάλαντο νερόπλυμα που ονομάζεται Κιάνου Ρηβς και ξερνάς τ' άντερά σου για να τα κάνεις κοκορέτσι γύρω απ' τον λαιμό του.

 

Σε ενα πραγμα θα διαφωνησω: Στον χαρακτηρισμο του Κριστοφ (προτιμω το να-σε-βαλω-κατω-και-να-σου-επιτρεψω-να-σηκωθεις-το-Πασχα-του-2014: Τοσο καθαροαιμα αρσενικη φατσα ξυπνα την dominatrix μεσα μου...devil2.gif )

Α, και σ' ενα ακομα: Το κοκορετσι θελει αντερακι από αρσενικο ζωο για να φτουρησει...

 

cold.gif

Απίστευτη μοχθηρία και σκληρότητα...

 

 

Η ειμαστε Αρπυιες ή βηχουμεbiggrin.gif

Edited by Dark desire
Link to comment
Share on other sites

john_malkovich_jonah_hex.jpgJohn%20Malkovich.jpgDangerous%20Liaisons%202.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1250533299824Malkovich-John.jpg

 

Καλοι κι αγιοι οι μπρατσωμενοι με τα sixpack, αλλα η σεξουαλικοτητα ειναι κατα βασιν θεμα εγκεφαλου. Και τι καλυτερο για τον εγκεφαλο-και τα ματια-των κυριών του forum από εναν διανοουμενο , ταλαντουχο ηθοποιο, με υπνωτιστικο βλεμμα και δαιμονικη γοητεια....Κυριες και κυριοι, ο John Malkovich...

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕ-ΛΑΙ-ΝΟ-ΜΑΙ για Malkovich! The absolute refined villain! Οι δυο πάνω φωτογραφίες είναι από ταινία;

Link to comment
Share on other sites

Οι δυο πάνω φωτογραφίες είναι από ταινία;

Η μικρή ασπρόμαυρη είναι από το Under Fire (ελληνικός τίτλος, νομίζω: "Νικαράγουα") με Νικ Νόλτε και Τζιν Χάκμαν.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο γαμάτος, τόσο υπεργαμάτος, που, ενώ μοιάζει με παρανοϊκό ήβουλ φίδι, μπορεί να σε κάνει να τον ποθείς ατέλευτα κι ας μισείς τον εαυτό σου γιατί πριν από ένα λεπτό είχες ορκιστεί ότι θα τον μισείς για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η εμφάνισή του που μου αρέσει, αλλά η φωνή του και η ερμηνεία. ΦΟ-ΒΕ-ΡΟΣ ηθοποιός! Έχω δει ταινίες-πατάτες μόνο και μόνο for a glimpse of him...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ο Μπεν!! Ο Michael Emerson έχει σήμερα τα 56α του γενέθλια.

 

post-1004-128384740705_thumb.jpg

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

(Α, οκ, δεν είμαι μόνο εγώ που τον κοίταζα με το ίδιο ύφος που κοιτάζω άτομα που με χαιρετάνε κι εγώ δεν τα θυμάμαι)

Link to comment
Share on other sites

Τσκ τσκ τσκ... Μα, δεν είδατε καθόλου Lost; Μα καθόλου;

 

(Ναι, ΞΕΡΩ Σόνυα! Ούτε ένα! ) :tease:

Edited by Cassandra Gotha
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω δει να παίζει -μάλλον, υποθέτω θα το θυμόμουνα- αλλά θα παίξει όπου να ναι τον Ντρόγκο στο Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου και -κυρίες μου, ταρατατάν!- τον Κόναν... Δε νομίζω πως χρειάζεται άλλες συστάσεις:

Jason Momoa

 

 

momoa.jpg

Link to comment
Share on other sites

και κόντρα δεύτερο γιατί δε με άφηνε να βάλω όλες τις φώτο μαζί:

jason_momoa_04.jpg

 

Jason%20Momoa.jpg

 

2354c9e956c778dbfbb787e77fe2a742.jpg

 

 

SGA-S2-RD-Tower.jpg

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι αυτός, Ντίνο;

:lol:

 

Είναι ο "κακός" του Lost.

 

Ευκαιρία να δηλώσω ότι οι 6 κύκλοι της σειράς Lost, τα έξι δηλαδή κουτιά dvd, θα έπρεπε να υπάρχουν σε όλες τις μερακλίδικες συλλογές, σαν τα πολύτιμα βιβλία. Είναι το όνειρο μου, μόλις δω κανένα φράγκο στη τσέπη, να τα αποκτήσω κι εγώ.

 

Υ.Γ. Σοβαρά, έχετε χάσει έναν εκπληκτικό ηθοποιό και έναν μοναδικό χαρακτήρα, στην ιστορία της τηλεόρασης και του φανταστικού, αν δεν ξέρετε τον Μπεν (Michael Emerson).

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω χρόνο να βλέπω σειρές :( όταν βγω στη σύνταξη...

 

LOL!!! Εγώ αυτή την στιγμή βλέπω ένα επεισόδιο την ημέρα, καθώς τρώω το βράδυ. Μιας που συνήθως το βράδυ τρώω στο δωματιό μου, οπότε βάζω και το επεισοδιάκι μου και βλέπω. Αλλιώς μεταξύ δουλειάς και διαβάσματος δεν προλαβαίνω ούτε εγώ. Τον Αύγουστο που τεμπέλιαζα, είδα μερικά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

άσεμαςμωρέμετονπέντετρίχες γκόμενοdevil2.gif

 

 

Λιγα μαλλια στην κεφαλη, καλα μαντατα.... (θα μας κοψει η λογοκρισια!)

 

Είναι τόσο γαμάτος, τόσο υπεργαμάτος, που, ενώ μοιάζει με παρανοϊκό ήβουλ φίδι, μπορεί να σε κάνει να τον ποθείς ατέλευτα κι ας μισείς τον εαυτό σου γιατί πριν από ένα λεπτό είχες ορκιστεί ότι θα τον μισείς για πάντα.

 

 

Οπως θα'λεγε κι ο ιδιος "It's beyond my control..."

Link to comment
Share on other sites

Λιγα μαλλια στην κεφαλη, καλα μαντατα.... (θα μας κοψει η λογοκρισια!)

 

Στην ψ^!ee!

(Αν ήμαστε λίγο ευρηματικοί η λογοκρισία συγχωρεί... τους μερακλήδες!)

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..