Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Καλά, η τρίτη από το τέλος φωτογραφία τα σπάει! Thanx, Ντίνο! Μόλις παω σπίτι θα τις τυπώσω.

Link to comment
Share on other sites

Σα να μου φαίνεται ότι χρειάζεστε έναν Χατζηγιώργη εδώ μέσα να σας οργανώσει λίγο...biggrin.gif

Edited by mman
Link to comment
Share on other sites

. Από τους εν ενεργεία σου-φου ορμόνες ψηφίζω (αχέμ!) James Franco (Spiderman), Johnny Depp (πολλά και μη εξαιρετέα)και Jude Law (Gattaca, Existenz).

 

Α, ρε κοπελια! Με ζεστανες με τον James, με φουντωσες με τον Johnny, κι αντι να πεις τιποτα της προκοπης να γινουμε ολοκαυτωμα, ριχνεις Jude Law και με βαζεις στην βαθια καταψυξη (τι του βρισκουνε του μπουλη?)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγώ προτιμώ τους μελαχρινούς, αλλά ας πούμε ότι, για ξανθός, παίρνει καλό βαθμό. Αλλά η πρώτη εθνική είναι:

 

Σήμερα ο Johnny Depp κλείνει τα 47!... Να δω μέχρι πότε θα τον λένε Johnny αντί John. Από φωτογραφίες ό,τι έχετε ευχαρίστηση οι κομπιουτεράδες...

Link to comment
Share on other sites

Τόσα ποστς κι ούτε μια από τις fantasy ladies δεν έχει αναρτήσει έναν από τους βασικούς λόγους να βλέπεις ταινίες φάντασυ!

 

:wub: :wub: :wub:

 

post-1534-127609558037_thumb.jpg

 

Ο Marc Singer δεν κυκλοφορεί ντυμένος παρά σε ελάχιστες, 'ασήμαντες' στιγμές

 

Και, παρεμπιπτόντως το Beastmaster ήταν και καλή ταινία...

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ ταπεινά, κε Χατζηγιώργη...

 

Ποιος είν' αυτός, ρε Βάσω; Κανένας μελαχρινός δεν παίζει σε φάντασυ; Αχάααα! Να γιατί ως τώρα έπεφτα πάνω σε τέτοιες ταινίες και έκανα ζάπινγκ αμέσως!

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω (σε περίπτωση που δεν έχω βάλει ήδη) εδώ τον Μεξικανό κούκλο Gael Garcia Bernal (Amores perros, Y tu mama tambien, Babel, Motorcycle diaries, La science de rêves)

 

 

post-374-12762421331_thumb.jpg

 

post-374-127624211968_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος.

Για πείτε τώρα πού τις βρίσκετε τις φότοζ και πώς τις ανεβάζετε, παρακαλώ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω (σε περίπτωση που δεν έχω βάλει ήδη) εδώ τον Μεξικανό κούκλο Gael Garcia Bernal (Amores perros, Y tu mama tambien, Babel, Motorcycle diaries, La science de rêves)

 

 

post-374-12762421331_thumb.jpg

 

post-374-127624211968_thumb.jpg

 

Πολύ ωραίος! Όταν τον είχα πρωτοδεί στο Amores perros είχα μείνει! Is he single, ξέρει καμιά;

Link to comment
Share on other sites

Of course he's not! Πέρσι τον Γενάρη έγινε και μπαμπακούλης απ'την κοπελιά του εδώ και εννιά χρόνια (αλλά ουχί σύζυγο) Dolores Fonzi. Υπομονή μέχρι να μεγαλώσει ο γιος, αν μοιάζει του μπαμπά. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ως τότε να έχει χωρίσει ο μπαμπάς, ή να έχει μειωθεί η ηλικία ενηλικίωσης:devil2: (μου βγαίνει λίγο η διακορεύτρια ανηλίκων...:lol: Λέτε γι'αυτό να μου αρέσουν αυτοί που μικροδείχνουν;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ως τότε να έχει χωρίσει ο μπαμπάς, ή να έχει μειωθεί η ηλικία ενηλικίωσηςdevil2.gif (μου βγαίνει λίγο η διακορεύτρια ανηλίκων...laugh.gif Λέτε γι'αυτό να μου αρέσουν αυτοί που μικροδείχνουνwink.gif

 

 

Νομική συμβουλή προς τις απανταχου τεκνατζουδες: Απο δεκαπεντε και πάνω δεν συντρεχει αποπλανηση οποτε χιμάτε αφοβα (εκτος αν υπάρχει οικονομική συναλλαγη ή εξαναγκασμός οπότε κινδυνευετε να φατε φυλακη για ασελγεια με ανηλικο έναντι αμοιβης ή βιασμό με την επιβαρυντική περισταση της ανηλικοτητας του θυματος αντιστοιχα)

Το ίδιο ισχυει για τους κυριους του φορουμ που ελκονται από νεαρες, καθως και για τις (δεν εχω εντοπισει καμια ως τωρα) θιασωτριες της Σαπφους

Προσοχη: Σε περίπτωση που και τα δυο μέλη του ερωτικού ζευγους ειναι αρρενα, το όριο ηλικιας για την αποπλανηση ανεβαινει στα δεκαεπτα (ηλιθιο κι αντισυνταγματικο κατ' εμε, αλλα...περιμενουμε νομοθετικες αλλαγες!)

Προσοχη2: Το γεγονος ότι δεν εμπίπτετε στην αρμοδιοτητα Εισαγγελέα δεν σας γλιτώνει από τυχον επιθεσεις πατρος με χατζαρι ή μητρος με ορεξη για μαλλιοτραβηγμα biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και με δεκαπεντάχρονα ρε συ...

 

Ένα εικοσαράκι να τό 'χουν κλείσει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

(Πάλι ξεφύγαμε... Μάλλον θα βγάλω όνομα ότι όπου πατήσω, γίνεται το τόπικ μπάχαλο)

 

Συμφωνώ, όχι και τόοοσο μικρά. Άντρες που μικροδείχνουν είπαμε, όχι παιδιά που μεγαλοδείχνουν. Υπάρχει διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Νομική συμβουλή προς τις απανταχου τεκνατζουδες: Απο δεκαπεντε και πάνω δεν συντρεχει αποπλανηση οποτε χιμάτε αφοβα (εκτος αν υπάρχει οικονομική συναλλαγη ή εξαναγκασμός οπότε κινδυνευετε να φατε φυλακη για ασελγεια με ανηλικο έναντι αμοιβης ή βιασμό με την επιβαρυντική περισταση της ανηλικοτητας του θυματος αντιστοιχα)

Το ίδιο ισχυει για τους κυριους του φορουμ που ελκονται από νεαρες, καθως και για τις (δεν εχω εντοπισει καμια ως τωρα) θιασωτριες της Σαπφους

...

Προσοχη2: Το γεγονος ότι δεν εμπίπτετε στην αρμοδιοτητα Εισαγγελέα δεν σας γλιτώνει από τυχον επιθεσεις πατρος με χατζαρι ή μητρος με ορεξη για μαλλιοτραβηγμα biggrin.gif

Είναι που άργησες να έρθεις... :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Αντρικό topic: πολλές φωτογραφίες, αρκετά επιφωνήματα, λίγα λόγια

 

Γυναικείο topic: πολλά λόγια, αρκετό κουτσομπολιό, λίγες φωτογραφίες (κι από αυτές πολλές ποσταρισμένες από άντρες).

 

Τα συμπεράσματα δικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Είναι που δεν ξέρω να ανεβάζω ΕΓΩ φωτογραφίες, αλλιώς θα γινόταν εδώ ...του Χατζηγιώργη!(<-άλλος ένας λόγος πλούτου του αντρικού τόπικ). Και χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου, btw.

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι, ας μοιραστεί κάποιος τις απόκρυφες τεχνολογικές του γνώσεις, και θα αυξηθεί το οπτικοακουστικό υλικό. Έχουν μαλλιάσει πια τα πληκτρολόγιά μας να το λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνω εγώ. Κάνω κλικ στο Google-Εικόνες και στο Search Box γράφω το όνομα της ηθοποιού που μ'ενδιαφέρει μέσα σε εισαγωγικά. Καμιά φορά σκέτο το όνομα είναι αρκετό. Άλλες φορές συμπληρώνω το "hot" για τις πιο sexy φωτογραφίες ή τον τίτλο μιας ταινίας για να πετύχω εικόνες από εκεί. Κάνω κλικ στις φωτογραφίες που διαλέγω (και αποφασίζω on the spot πλέον ποιά θα μπει πρώτη και ποια τελευταία) και φτάνοντας στο μέγιστο τους μέγεθος, τις κατεβάζω στον σκληρό μου δίσκο. Συνήθως δεν πάω πάνω από 200 ΚΒ σε μέγεθος φωτογραφίας.

 

Κατόπιν, μπαίνω στο τόπικ και μετά το Reply έρχομαι στον Editor. Πατώ "Αναζήτηση" στο Attachments, βρίσκω μία φωτογραφία στον σκληρό μου, κάνω κλικ στη φωτογραφία, κλικ στο κουμπί "Άνοιγμα" και μετά πατώ το "Attach This File". Μόλις ανεβάσει τη φωτογραφία μου τη δείχνει μικρούλα κάτω από το Attachments. Συνεχίζω την ίδια διαδικασία για την κάθε φωτογραφία. Πρέπει δηλαδή να γίνει όλη η διαδικασία για την κάθε φωτογραφία.

 

Όταν λοιπόν έχω όλες τις φωτογραφίες στη σειρά κάτω από το Attachments, κι επειδή εγώ το βλέπω σαν παρουσίαση και η φωτογραφίες θέλω να μπουν σε κάποια σειρά, πατάω ένα-ένα τα Add to Post που έχουν οι φωτογραφίες, βάζοντας τες την μία κάτω από την άλλη. Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ, αλλά αφού ανεβάσετε τις φωτογραφίες σας, αν πατήσετε κατευθείαν το Add Reply θα δείξει χύμα όλες τις φωτογραφίες που βάλατε. Το Add to Post είναι σημαντικό αν έχετε και συνοδευτικό κείμενο, όπου σε συγκεκριμένη παράγραφο θέλετε συγκεκριμένη εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τις κατεβάζω καθόλου. Τις βρίσκω μέσω του γούγλη και μετά αντιγράφω το λίνκιον, κάνω κλικ στο εικονίδιο με την φωτογραφία (δεύτερη εικόνα δεξιά απ' την χαμογελαστή φατσούλα), κοπιάρω το λίνκιον και βουαλά, ο κούκλος στην οθόνη σας!

Link to comment
Share on other sites

... κοπιάρω το λίνκιον και βουαλά, ο κούκλος στην οθόνη σας!

Για όσο ισχύει το λίνκιον of course.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..