Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Γεια σου, ρε Απόστολε, άρχοντα! Σάπισα στα γέλια. :Ρ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Ρόμπερτ-έχουμε γεννηθεί και την ίδια μέρα, οπότε έχουμε έναν λόγο περισσότερο!:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Ρόμπερτ-έχουμε γεννηθεί και την ίδια μέρα, οπότε έχουμε έναν λόγο περισσότερο!:)

 

 

 

^_^

post-2258-127843777836_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω! Ειδικά στο Σέρλοκ ήταν για φάγωμα. Αλλά μου φαίνεται είναι γκέι (εδώ πάσα στον Drake για σχολιασμό-κακίες:lol:)...

Link to comment
Share on other sites

Xmmm…wordsmith θα σε απογοητεύσω. Είναι παντρεμένος 2η φορά και έχει ένα γιό από προηγούμενο γάμο. Ιδού και οι φωτογραφίες….

 

Βασικά, είναι ίσως ένα από τα πολύ κακά παιδιά του Χόλυγουντ, ένας από τo original Brad Pack, κοινώς, κάθε άλλο παρά αυτό που λες. :lol:

 

 

 

 

post-2258-127847838424_thumb.jpg

post-2258-127847839731_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα οτι ο Σιδηρόπουλος ήταν το "εργαλείο" αυτού του κυρίου:

 

robocop-792844bmp.jpg

Edited by Sileon
Link to comment
Share on other sites

Αυτός μας άφησε χρόνους!

Ούτε ο Βερχόφεν τον θυμάται πλέον.biggrin.gif

Ασε που του Iron Dick του πάει καλύτερα. Είναι και ακριβής μετάφραση.wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, είναι ίσως ένα από τα πολύ κακά παιδιά του Χόλυγουντ, ένας από τo original Brad Pack, κοινώς, κάθε άλλο παρά αυτό που λες.

 

post-1004-127848990317_thumb.jpgpost-1004-1278489919_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Go on Drake! όσο εσύ ποστάρεις, τόσο εγώ Εμπνέομαι!:devil2:

 

Α! Αυτό είναι για την wordsmith...:thmbup:

post-2258-127849014591_thumb.jpg

 

Και η επόμενη φωτό για όλες μας! :wub:

 

post-2258-127849020035_thumb.gif

 

Βασικά, είναι ίσως ένα από τα πολύ κακά παιδιά του Χόλυγουντ, ένας από τo original Brad Pack, κοινώς, κάθε άλλο παρά αυτό που λες.

 

post-1004-127848990317_thumb.jpgpost-1004-1278489919_thumb.jpg

 

:thmbup::lol:Σωστός Ντίνο, με επιβεβαιώνεις! Ξέρω να διαλέγω άντρες εγώ, τι να λέει τώρα! :devil2:

εδιτ: Ο άντρας ο σωστός από το ποινικό του μητρώο φαίνεται!;)

Edited by Kelley
Link to comment
Share on other sites

Go on Drake! όσο εσύ ποστάρεις, τόσο εγώ Εμπνέομαι!:devil2:

 

 

 

Πας καλά;huh.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Υ.Γ Όποιος δεν έπιασε το αστείο να σηκώσει το χέρι του. Δίδονται εξηγήσεις σε ξανθιές αλλά και μελαχρινές...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, Μαρία μου, αλλά θα σε απογοητεύσω κι εγώ: ο γάμος δεν είναι απόδειξη ότι είναι straight! (δυστυχώς) Το είχα ακούσει ότι είναι παντρεμένος, αλλά πολλοί το ανακαλύπτουν μετά το πρώτο παιδί/διαζύγιο.

(Ότι και καλά εμάς μόνο το ότι είναι γκέι μας εμποδίζει να είμαστε μαζί του - κατά τα άλλα γείτονα στη διπλανή πόρτα τον έχουμε!:lol: :lol: :lol:)

 

Ο Κρίστιαν Μπέιλ (αυτός δεν είναι στην άλλη φωτογραφία;) δε μου αρέσει καθόλου!

 

Εγώ δεν το έπιασα το αστείο, Drake! Και πρόσεχε τι θα πεις, γιατί ακόμα δε σε έχω συγχωρήσει εντελώς για το χώσιμο που μου έριξες στην "Παρτίδα 18"...:badmood::mf_swordfight::whip: (εντάξει, έβαλα ό,τι μαχητικό emoticon βρήκα μπροστά μου - σαν πολλά δεν υπάρχουν από τα πολεμοχαρή, btw; Αυτά να τα βλέπουν οι Moderators που παραπονιούνται ότι τσακωνόμαστε)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγώ δεν το έπιασα το αστείο, Drake! Και πρόσεχε τι θα πεις, γιατί ακόμα δε σε έχω συγχωρήσει εντελώς για το χώσιμο που μου έριξες στην "Παρτίδα 18"...:badmood::mf_swordfight::whip: (εντάξει, έβαλα ό,τι μαχητικό emoticon βρήκα μπροστά μου - σαν πολλά δεν υπάρχουν από τα πολεμοχαρή, btw; Αυτά να τα βλέπουν οι Moderators που παραπονιούνται ότι τσακωνόμαστε)

 

Οκ ...να το εξηγήσω λοιπόν.

 

Robert Downey: ηθοποιός

Τελευταία του ταινία: Iron man

Μετάφραση: Σιδερένιος άνδρας

 

Ο σιδερένιος άνδρας έχει σιδερένια χέρια, σιδερένια πόδια, σιδερένιο κορμί ...και γενικώς σιδερένια stuff.

Αρα έχει και σιδερένιο πουλί μεταξύ άλλων. Τον σιδερένιο πούλο ή αλλιώς Σιδηρόπουλο.

 

Έναυσμα για το σχόλιο: Η φώτο απο την ταινία με το σιδερένιο χέρι του σιδερένιου άνδρα.

 

...όταν εξηγούνται αυτά τα λογοπαίγνια όμως χάνουν τόσο πολύ!sad.gif

Υ.Γ Για το χώσιμο που λες, θα σου πω όταν βρεθούμε απο κοντά. Φιλαράκια είμαστε και κανείς δεν παραπονιέται για τσακωμούς. Don't worrywink.gif

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το κατάλαβα. Νόμιζα ότι υπήρχε και κάτι άλλο που μου ξέφυγε. Οκ, never mind.

(άσχετο: καλά, όλοι τέτοια ώρα ξύπνιοι είσαστε; Αύριο δε δουλεύετε; Εγώ έχω απεργία. )

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγώ δεν το έπιασα το αστείο, Drake! Και πρόσεχε τι θα πεις, γιατί ακόμα δε σε έχω συγχωρήσει εντελώς για το χώσιμο που μου έριξες στην "Παρτίδα 18"...:badmood::mf_swordfight::whip: (εντάξει, έβαλα ό,τι μαχητικό emoticon βρήκα μπροστά μου - σαν πολλά δεν υπάρχουν από τα πολεμοχαρή, btw; Αυτά να τα βλέπουν οι Moderators που παραπονιούνται ότι τσακωνόμαστε)

 

Οκ ...να το εξηγήσω λοιπόν.

 

Robert Downey: ηθοποιός

Τελευταία του ταινία: Iron man

Μετάφραση: Σιδερένιος άνδρας

 

Ο σιδερένιος άνδρας έχει σιδερένια χέρια, σιδερένια πόδια, σιδερένιο κορμί ...και γενικώς σιδερένια stuff.

Αρα έχει και σιδερένιο πουλί μεταξύ άλλων. Τον σιδερένιο πούλο ή αλλιώς Σιδηρόπουλο.

 

Έναυσμα για το σχόλιο: Η φώτο απο την ταινία με το σιδερένιο χέρι του σιδερένιου άνδρα.

 

...όταν εξηγούνται αυτά τα λογοπαίγνια όμως χάνουν τόσο πολύ!sad.gif

Υ.Γ Για το χώσιμο που λες, θα σου πω όταν βρεθούμε απο κοντά. Φιλαράκια είμαστε και κανείς δεν παραπονιέται για τσακωμούς. Don't worrywink.gif

Μην ξεχνάς και την συμπρωταγωνίστριά του, Πορφύρα Ιωναθοπούλου που παίζει την πράκτορα της Α.Σ.Π.Ι.Σ. Αναστασία Ρωμανοπούλου, με κωδικό όνομα Μαύρη Χήρα...

Link to comment
Share on other sites

Go on Drake! όσο εσύ ποστάρεις, τόσο εγώ Εμπνέομαι!:devil2:

 

 

 

Πας καλά;huh.gif

:lol::lol::lol:

 

Υ.Γ Όποιος δεν έπιασε το αστείο να σηκώσει το χέρι του. Δίδονται εξηγήσεις σε ξανθιές αλλά και μελαχρινές...

 

 

 

 

Τελικά πρέπει να τρομάζω τον κόσμο και να τον παραπλανώ. :tease:

 

Εσύ κατάλαβες ότι παρεξηγήθηκα με κάτι;;;; Κατάλαβες ότι δεν έπιασα το αστείο; Ήταν τόσο δύσκολο λες να γίνει κατανοητό;:lol:

 

Επίσης, μάλλον το χιούμορ μου είναι χάλια και δεν το πιάνει κανείς….Τι μοναξιά Θεέ μου….:rolleyes:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρωταγωνιστής, δεν είναι ωραίος, δεν είμαστε συνήθως με το μέρος του στις ταινίες, αλλά είναι ένας από τους πιο γνωστούς refined villains του Χόλιγουντ: Σήμερα κλείνει τα 52 ο Κέβιν Μπέικον. Sleepers, Hollow Man, Apollo 13 και όχι μόνο.

 

post-2372-127859391264_thumb.jpg

Edited by wordsmith
Link to comment
Share on other sites

MV5BMTk0MjY3NzM1Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwODM3NDgwMw@@._V1._SX640_SY601_.jpg

 

edit: Ναι, έμαθα επιτέλους να ανεβάζω φωτογραφίες! Τώρρρρα θα γίνει του Χατζηγιώργη από έκταση σε αυτό το τόπικ! Τρέμετε!:tease::lol:

Εγώ γιατί δεν την βλέπω; (Την φωτό; ) :tongue:

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

(Μας δουλεύετε, κε Ντίνο μας;:tongue:) Εγώ γιατί την βλέπω; Να πας σε οφθαλμίατρο.

Link to comment
Share on other sites

Ουάου. Οφείλω να ομολογήσω πως ο αόρατος άντρας είναι πολύ χοτ!

Link to comment
Share on other sites

Απλά μερικές φωτογραφίες αργούν να φορτώσουν. Οπότε πρέπει να περιμένετε λίγο για να φορτώσει.

Edited by Darkchilde
Link to comment
Share on other sites

MV5BMTk0MjY3NzM1Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwODM3NDgwMw@@._V1._SX640_SY601_.jpg

 

edit: Ναι, έμαθα επιτέλους να ανεβάζω φωτογραφίες! Τώρρρρα θα γίνει του Χατζηγιώργη από έκταση σε αυτό το τόπικ! Τρέμετε!:tease::lol:

Εγώ γιατί δεν την βλέπω; (Την φωτό; ) :tongue:

 

Η αλήθεια είναι ότι ούτε στον δικό μου υπολογιστη φαίνεται. Παρότι το link είναι valid.

Ίσως τελικά το topic αυτό να είναι όντως για γυναίκες!!

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..