Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

... κοπιάρω το λίνκιον και βουαλά, ο κούκλος στην οθόνη σας!

Για όσο ισχύει το λίνκιον of course.

 

από την άλλη υπάρχει και ο φωτοκουβάς όπου κάνεις ένα λογαριασμό (δωρεάν) ανεβάζεις εκεί τις φωτογραφίες που θες και μετά ακολούθεις την τακτική της Sonyaς. Έτσι

  • δεν σε νοιάζει αν θα σβήσουν την φωτογραφία από το site που την βρήκες
  • έχεις όλες τις φωτογραφίες μαζεμένες για όπου τις ξαναχρειαστείς
  • δεν τρως bandwidth από το forum

 

Link to comment
Share on other sites

(Πάλι ξεφύγαμε... Μάλλον θα βγάλω όνομα ότι όπου πατήσω, γίνεται το τόπικ μπάχαλο)

 

Συμφωνώ, όχι και τόοοσο μικρά. Άντρες που μικροδείχνουν είπαμε, όχι παιδιά που μεγαλοδείχνουν. Υπάρχει διαφορά.

 

 

Κελλυ μου δε φταις εσυ.Απλα ανοιξες θεμα που εμπίπτει στην αρμοδιοτητα μου κι ειπα να παρασχω καμια συμβουλη.

Εγω παλι, τον αντρα και το κρασι ωριμασμενα...(Καλο αυτο, γλιτωνουμε και το catfight)

Link to comment
Share on other sites

michael_chall_141271.jpg

 

 

michael-c-hall-reflection.JPG

 

Michael C Hall (Dexter, 6 Feet Under, Gamer): Η μονη μου απιστια στους μελαχρινους! Κομματι για συλλεκτριες: Σωμα για αμαρτιες, διαστροφικο βλεμμα, μυστηριωδες χαμογελο (δεν ξερεις αν προμηνυει νυχτες πάθους ή ενα συντομο πλην φλογερο ρομαντζο με ενα κουζινομαχαιρο..) μια real life περιπετεια με τον καρκινο που ξυπναει την ευαισθητη-μαμα-προστατιδα ακομη και σε σκληροκαρδες κυνικες...Να συνεχισω?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι, δηλωμένη πιπινολάγνα. Δώσ' το μου μικρό, άβγαλτο κι αυθάδικο παλιόμουτρο, εκκολαπτόμενο καθαρματάκι, να στον κάνω μεσιέ σ'ιλ βου πλε.

 

Αλεξάνδρα, για τον συγκεκριμένο κύριο δεν θα τσακωθούμε. Δεν προκαλεί την παραμικρή έκκριση στα οιστρογόνα μου. Αν δεν έχει το μάτι το γατίσιο, να σε κοιτά σαν αίλουρος, δεν ανεβαίνει το θερμόμετρο.

 

Πάρε μάτι...

 

river_phoenix_012.jpg

 

και μάτι...

 

joaquin_phoenix.jpg

 

και μάτι...

 

383525774_b282fa8bfb.jpg

 

 

και δώσε μου το χάος!

 

Μπάι δε γουέι, ο πάνω πάνω κύριος είναι η δική μου μοναδική απιστία στους μελαχροινούς και ο μοναδικός κινηματογραφικός έρωτας. Aχ, River, Rio μου, αγάπη μου μεγάλη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας κι ο κ. Χατζηγιώργης έχει αναλάβει τις ωραίες κορασίδες, ας αναλάβω εγώ τα ωραία αρσενικά και τα γενέθλιά τους. :Ρ

 

Χθες είχαμε δυο γενεθλιάζοντες.

 

Scent of a Woman, The three Musketeers, Batman and Robin και πολλά άλλα

 

Chris O' Donnell (40)

 

00bd725a3b7c6073627f74b247e0387d8.jpg

 

chris-o-donnell-20050622-48849.jpg

 

11034490_gal.jpg

 

Περισσότερο γνωστός για το μοναδικό κι ανεπανάληπτο χιτάκι "Wicked Game", αλλά πρωταγωνιστής στο Little Buddha και σε μικρούς ρόλους εδώ κι εκεί, πολλά αρσενικά λαχτάρισαν την Helena Christensen στο βιντεοκλίπ του...

 

Chris Isaak (54)

 

isaak06-726896.jpg

 

90-chrisisaakwickedgame.jpg

 

liel_chris_isaak.jpg

 

 

Και περνάμε στα σημερινά γενέθλια...

 

Προσωπικά, τον βρίσκω τόσο ωραίο/σεξουαλικό κλπ όσο και ένα κομμάτι βρεγμένο φελιζόλ, αλλά επειδή περί ορέξεως μπουγάτσα, σας τον παραδίδω.

 

Γνωστός απ' την ενσάρκωση του Spiderman στο πλευρό της (θεάς και πανέμορφης και αυτή είναι μια αξιολογότατη ορμόνη, αλλά ανήκει σε άλλο τόπικ) Kirsten Dunst, o Tobey Maguire σήμερα κλείνει τα 35

 

0695b76196de82557842058fe19e8df97.jpg

 

tobey-maguire.jpg

 

tobey-maguire-spider-man.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Αφού δήλωσε ότι της αρέσουν οι μικροδείχνοντες (μόνο να μην επεκταθεί στον Διγέλαδο...:tongue:). Εγώ διαφωνώ καθέτως κυρίως ως προς τον Joaquin Phoenix. Τον θεωρώ για πέταμα. Το Τόμπι Μαγκουάιρ σέξι δεν τον λες, αλλά είναι γλυκό παιδάκι-μουρίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Η Σόνυα βρίσκει συμπαθέστατο τον Chris O' Donnell, παρά το γεγονός ότι δεν την τραβάει ερωτικώς. Τουλάχιστον, είναι όμορφο παλικάρι.

 

Επίσης, έχω δηλώσει ότι δεν μ' αρέσουν αυτοί που μικροδείχουν, μ' αρέσουν οι μικροί. :Ρ Επίσης, μ' αρέσουν οι πικάντικοι κι όχι οι γλυκούληδες.

Link to comment
Share on other sites

Ο Chris εχει πολυ ομορφα ματια αλλα κατα τα αλλα πολυ clean cut για τα γουστα μου

Ο Tobey εντελως μπουλης...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το 1958 (τω καιρώ εκείνω), υποδύθηκε τον Ρωμαίο στο πλευρό της τότε δεκαεπτάχρονης Olivia Hussey (και μάλιστα πολύ καλά). Έκτοτε ούτε σπουδαία καριέρα έκανε, ούτε ακούστηκε ιδιαιτέρως το όνομά του. Σήμερα όμως κλείνει τα δεύτερα -ήντα και του ευχόμαστε χρόνια καλά, γιατί σαν δεκαοχτάρης Ρωμαίος είχε μια γοητεία...

 

Leonard Whiting (60)

 

3353181784_f45732fb9c.jpg

 

lw01.JPG

 

romeoDM1801_468x672.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφιερωμένο εξαιρετικά στη Sonya...

 

Ένα ματσάκι Heathcliff για σένα.

 

1939 - Laurence Olivier

 

post-1004-127792747304_thumb.jpg

post-1004-127792748777_thumb.jpg

 

1967 - Ian McShane

 

post-1004-127792754853_thumb.jpg

post-1004-127792755747_thumb.jpg

 

1970 - Timothy Dalton

 

post-1004-127792761749_thumb.jpg

post-1004-127792762718_thumb.jpg

 

1988 - Yusaku Matsuda

 

post-1004-127792780724_thumb.jpg

post-1004-127792781791_thumb.jpg

 

1992 - Ralph Fiennes

 

post-1004-127792770199_thumb.jpg

post-1004-127792771347_thumb.jpg

 

2009 - Tom Hardy

 

post-1004-127792789364_thumb.jpg

post-1004-12779279046_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Που τον βρήκες αυτόν τον πουθενά!laugh.gif

 

 

Άνοιξα το χρονοντούλαπο της ιστορίας και πετάχτηκε έξω. :Ρ

 

κ. Χατζηγιώργη, χίλια ευχαριστώ για τους Χήθκλιφ όλου του κόσμου, αλλά στην καρδούλα μου έχω μόνο τον Ρέιφ γι αυτόν τον ρόλο, άσχετα που ο εγκληματίας σεναριογράφος κι η τραγικά ακατάλληλη Ζυλιέτ μου κόψανε τη μαγιονέζα...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε γενεθλιάζοντες από προχθές!

 

Τρίβω με χαρά τα χέρια και παρουσιάζω τον έναν εκ των Blues Brothers, τον κυνηγό φαντασμάτων, των εραστή σέξι εξωγήινων, τον υπέροχο, μοναδικό και ανεπανάληπτο Dan Aykroyd, που την πρώτη του μηνού έκλεισε τα 58! Δεν φημίζεται ως "γόης", αλλά εμένα μ' έχει κατακτήσει με την εξυπνάδα και το χιούμορ του και καρδουλιάζω για πάρτη του! Χρόνια του καλά!

 

dan-aykroyd-and-john-belushi-of-the-blues-brothers.jpg

 

danaykroyd3.jpg

 

dan92.jpg

 

Σήμερα, πάλι, γενεθλιάζει ένας κατ' εξοχήν γόης του Χόλιγουντ, τον οποίο επίσης βρίσκω τόσο σέξι όσο μια καβουρδισμένη παντόφλα. Αλλά, τι να κάνω, τον παραδίδω σε όσες την βρίσκουν. Ταινίες πολλές, από Top Gun μέχρι Mission Impossible, Mr Tom Cruise, πλέον ετών 48. Άντε, χρόνια καλά.

 

top_gun_maverick_tom_cruise_suited.jpg

 

tom-cruise-as-lestat.jpg

 

tom-cruise-principal1.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Προσωπικά, τον βρίσκω τόσο ωραίο/σεξουαλικό κλπ όσο και ένα κομμάτι βρεγμένο φελιζόλ, αλλά επειδή περί ορέξεως μπουγάτσα, σας τον παραδίδω.

Tobey is so hot in my book ;)!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, πάλι, γενεθλιάζει ένας κατ' εξοχήν γόης του Χόλιγουντ, τον οποίο επίσης βρίσκω τόσο σέξι όσο μια καβουρδισμένη παντόφλα. Αλλά, τι να κάνω, τον παραδίδω σε όσες την βρίσκουν. Ταινίες πολλές, από Top Gun μέχρι Mission Impossible, Mr Tom Cruise, πλέον ετών 48.

 

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Laurence Olivier δαγκωτό!

Συμφωνω και επαυξανω, με δευτερο τον Timothy (που ψωνισες βλεμμα βρε πουλακι μου?)

 

Σήμερα, πάλι, γενεθλιάζει ένας κατ' εξοχήν γόης του Χόλιγουντ, τον οποίο επίσης βρίσκω τόσο σέξι όσο μια καβουρδισμένη παντόφλα. Αλλά, τι να κάνω, τον παραδίδω σε όσες την βρίσκουν. Ταινίες πολλές, από Top Gun μέχρι Mission Impossible, Mr Tom Cruise, πλέον ετών 48.

 

Αν εξαιρεσεις τη Συνεντευξη με εναν Βρικολακα (εκει ηταν τοσο σεξι που γινοταν οδυνηρο) συμφωνω με την προλαλησασα. Κι οσο γερναει τοσο πιο χαλια γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ νομίζω πως μάλλον καλύτερος είναι τώρα που μεγάλωσε λιγάκι και ψιλοέμαθε να παίζει :p

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω. Ως ηθοποιός έχει γίνει πολύ καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ νομίζω πως μάλλον καλύτερος είναι τώρα που μεγάλωσε λιγάκι και ψιλοέμαθε να παίζει :p

 

 

Με τι μυαλο καμαρι μου?....Του το πήρε η Σαιεντολογια....

Link to comment
Share on other sites

:wub:Ας ποστάρω και εγώ λοιπόν my dream man!

 

 

 

Ο μόνος άντρας που έχει πουλί με επώνυμο!laugh.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος άντρας που έχει πουλί με επώνυμο!laugh.gif

 

 

 

:huh:Τι; Για πες...

 

εδιτ:Βασικά ότι και να έχει, εγώ τον βλέπω και κάτι παθαίνω…:wub::wub:

Edited by Kelley
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..