Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Δηλαδή, όλες οι κοπέλες που τόσα χρόνια μου λένε ότι με εκτιμούν για το χαρακτήρα μου, θέλουν από μένα κάτι άλλο; Oh mon Dieu! :o

 

 

Ειδικα απο σενα τα τσακιρικα ματακια σου και το γλυκο σου χαμογελο κανουν δουλεια.... (οχι, δεν στην πεφτω!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το Σάββατο ήμουν με έναν πολύ κακό άνθρωπο, που ενώ ο ίδιος ήταν απόλυτα κύριος στη συμπεριφορά του, προσπάθησε με φοβερή επιτυχία να με στείλει στον Τάρταρο της ακολασίας... Μιλάω για το πολωνικό Witcher, με πρωταγωνιστή τον Μichal Zebrowski. Γιατί κακέ άνθρωπε, έριξες στο δρόμο μου ετούτο το πλάσμα;

post-532-1207554668_thumb.jpg

 

Βάλε και καμιά άλλη, ντε! :tongue:

post-1837-1249839208_thumb.jpg

post-1837-1249839419_thumb.jpg

post-1837-1249840069_thumb.jpg

post-1837-1249840188_thumb.jpg

post-1837-1249840269_thumb.jpg

post-1837-1249840943_thumb.jpg

Edited by Cassandra Gotha
Link to comment
Share on other sites

Καλά ξεχάσαμε τον Καπετάνιο?

 

Για να προσθέσουμε λίγο υλικό εδώ :whistling:

O Nathan Fillion (Firefly, Serenity, Slither, Waitress, Outing Reilly, Drive, Castle)

 

post-1450-1249881150_thumb.jpg

 

post-1450-1249881223_thumb.jpg

 

post-1450-1249881254_thumb.jpg

 

post-1450-1249881269_thumb.jpg

 

post-1450-1249881380_thumb.jpg

 

post-1450-1249881419_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σου φου φιτισες!??????

 

 

Διακρίνω μια έλλειψη ενδιαφέροντος ή μου φαίνεται?

 

Hello?

 

Αν δεν αντιδρούμε στο ποστ Nathan Fillion τότε που θα αντιδράσουμε?

 

Hello?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά αν ήθελα άντρα που μοιάζει στον Χάρυ Κλιν, υπάρχει κι ο Ρουβάς... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κασσάνδρα, ειδικά η φωτό με το ξυριμένο κεφάλι και την καραμουστάκα την πολωνέζικη (χάιντε και ναζντρόβιε, Λεχ) δε με φτιάχνει καθόλου... Πιο πολύ μου πορκαλεί την ανάγκη να του σερβίρω πατσά κι ό,τι περίσεψε από χτες το βράδυ -βλέπε κρύο κατσίκι φούρνου και λασπωμένα ζυμαρικά.

 

Για τον Νέιθαν, πάντως, εγώ τον είχα σταμπάρει από πολλά χρόνια, από τότε που έπαιζε στο Two guys, a girl and a pizza place, που έκανε τον τσιγκουνάκο φίλο του κοριτσιού (το οποίο έγινε η δεύτερη "γραμματέας" του Μονκ). Δε μοιάζει καθόλου του Χα΄ρρυ Κλυν, αν και με πληγώνει το γεγονός ότι όντως μοιάζει του Ρουβά... Τι να κάνουμε δε μπορούμε όλοι να έχουμε γαλλικές μυτούλες...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κασσάνδρα, ειδικά η φωτό με το ξυριμένο κεφάλι και την καραμουστάκα τηνπολωνέζικη (χάιντε και ναζντρόβιε, Λεχ) δε με φτιάχνει καθόλου... Πιοπολύ μου πορκαλεί την ανάγκη να του σερβίρω πατσά κι ό,τι περίσεψε απόχτες το βράδυ -βλέπε κρύο κατσίκι φούρνου και λασπωμένα ζυμαρικά.

Μα δεν κατάλαβες ότι σου έκανα πλάκα; Έψαξα να βρω χάλια φωτογραφίες του ανθρώπου που σε κόλασε! Γιατί, αυτή ως Witcher με τα γελοία γυαλιά ηλίου, τι σου λέει; :lol:

Οι μόνες που σοβαρεύτηκα, ας πούμε, είναι οι δυο τελευταίες. :air_kiss:

 

(Για εκείνη με τη μουστάκα και την καράφλα: είναι από ταινία το παλικάρι, μην τον παρεξηγείς...)

 

Για τον Νέιθαν, πάντως, εγώ τον είχα σταμπάρει από πολλά χρόνια, απότότε που έπαιζε στο Two guys, a girl and a pizza place, που έκανε τοντσιγκουνάκο φίλο του κοριτσιού (το οποίο έγινε η δεύτερη "γραμματέας"του Μονκ). Δε μοιάζει καθόλου του Χα΄ρρυ Κλυν, αν και με πληγώνει τογεγονός ότι όντως μοιάζει του Ρουβά... Τι να κάνουμε δε μπορούμε όλοινα έχουμε γαλλικές μυτούλες...

 

Μα ο Ρουβάς μοιάζει με τον Χάρυ!

Edited by Cassandra Gotha
Link to comment
Share on other sites

Μυτη ειναι και φαινεται κι ας μην μας κακοφαινεται...Η γαλλικη μυτουλα σε αντρα παντως εμενα μου κανει ψιλογκει!

Link to comment
Share on other sites

Όου, νόου, Ντάρκ Ντιζάια (για να το πω ως ακoύγεται στο γνωστό 80's άσμα). Υπάρχουν και γαλλικές ανδρικές μυτούλες που κολάζουν, ειδικά αν είναι δικές σου και αποκλειστικά δικές σου... :whistle: Βασικά είναι θέμα βαρεμάρας για μένα. Μετά από ένα σκασμό ποντιακές μύτες (που όλοι ξέρουμε πώς είναι μια ποντιακή μύτη, βλέπε τον προαναφερθεντα Χάρρυ Κλύνν) μια γαλλική είναι ότι πρέπει για να έρθω στα ίσα μου...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα σκασμό ποντιακές μύτες (που όλοι ξέρουμε πώς είναι μια ποντιακή μύτη, βλέπε τον προαναφερθεντα Χάρρυ Κλύνν) μια γαλλική είναι ότι πρέπει για να έρθω στα ίσα μου...

 

 

 

 

Αν και έχω μια αδυναμία στις μεγάλες μύτες, πώς μπορώ να αντισταθώ στο κλασσικό γαλικό προφίλ; :D

post-1837-125119348374_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά οι ωραιότεροι άντρες που μπήκαν ποτέ στο τόπικ :)

Ειδικά ο ψηλός, ο ολίγον ευτραφής, κοκκινοτρίχης πολεμιστής με τις κοτσίδες (διότι στη φωτογραφία δεν υπάρχει κανένας χοντρος!!@!!!) είναι έρωτας μοναδικός και παντοτινός.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ο Jason Momoa (Stargate Atlantis) είναι ο καινούργιος Conan!

post-1004-126418719102_thumb.jpg

post-1004-126418720586_thumb.jpg

post-1004-126418723843_thumb.jpg

post-1004-126418726448_thumb.jpg

 

Κάνει μωρά με την Lisa Bonet (Angel Heart).

post-1004-126418729948_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, εννιά (9) σελίδες τόπικ για οιστρογονοκαταστροφείς κι εγώ δεν έχω συμμετάσχει; Ντροπή μου κι αίσχος! Επανορθώνω πάραυτα...

 

Κάποιους τους (ανάμεσά τους πιθανώς και τον ίδιο) τους τρέλανε ο Τζόκερ του. Κάποιους άλλους τους ταξίδεψε στο μυαλό του δόκτωρος Παρνάσους. Κάποια θηλυκά τ' αποπλάνησε ως Καζανόβας κι ένα αρσενικό (γκουχ-γκουχ) ως κάου μπόι. Έφυγε νωρίς, πλησιάζοντας το ζενίθ της καριέρας του. Απ' την Αυστραλία (που τελικά παράγει πολλά πιπίνια :Ρ) μας ήρθε ο

 

Heath Ledger

 

heath-ledger-joker-batman.png

 

Heath_Ledger.jpg

 

Τον γνωρίσαμε στο Match Point, τον αγαπήσαμε σαν Henry στο Tudors, το μισότρελο ύφος του απογειώνει, το χαμόγελό του σκοτώνει.

 

Jonathan Rhys Meyeres

 

JonathanRhysMeyers__158003b.jpg

 

Jonathan%20Rhys-Meyers%2011.jpg

 

Μαζί του στο Tudors, άλλο ένα απίστευτο μωρό, ο Henry Cavill

 

henry01.jpg

 

Αυτοί για την ώρα. Μετά την επιστροφή απ' την ξενιτιά, θ' ανεβάσω κι άλλο τον δείκτη οιστρογόνων. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μαζί του στο Tudors, άλλο ένα απίστευτο μωρό, ο Henry Cavill

Πού 'ν' τος; :mf_sherlock: Δεν μπορώ να τον διακρίνω στη φωτογραφία :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πού 'ν' τος; :mf_sherlock: Δεν μπορώ να τον διακρίνω στη φωτογραφία :lol: :lol: :lol:

 

Χαχααχα, αυτό ετοιμαζόμουν να πω κι εγώ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cassandra τι κακο εχουν οι ποντιακες μυτες?

Κανένα. Μ' αρέσουν οι μεγάλες μύτες. :friends:

 

Κι εσείς οι τρεις οι αστείοι, να πάτε στο δικό σας τόπικ να τα λέτε αυτά:

Πού 'ν' τος; Δεν μπορώ να τον διακρίνω στη φωτογραφία
Χαχααχα, αυτό ετοιμαζόμουν να πω κι εγώ!

Ναι και εγώ αναρωτιέμαι ποιό από τα τέσσερα είναι...
Link to comment
Share on other sites

Μαζί του στο Tudors, άλλο ένα απίστευτο μωρό, ο Henry Cavill

Όπου, στη μαγική αυτή εικόνα, όπως παρατήρησαν και οι προηγούμενοι, το μισό sff.gr, αν προσπαθήσει πολύ, θα διακρίνει μετά από πέντε περίπου λεπτά έναν πολύ όμορφο άνδρα (hint: είναι στο μέσον της εικόνας και σε πρώτο πλάνο).:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aααα, λέω και 'γω είναι αυτό το πράγμα που κρύβει το δεύτερο μωρό από τα αριστερά!

 

Εεε, πές τα έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Αναρρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο φόρουμ στο πολυσύμπαν όπου, όταν μια κοπέλα δημοσιεύσει φωτό ωραίου γκόμενου δε θα πέσουν στο καπάκι τριανταπέντε άρρενες να σχολιάσουν και να "κάνουν χιούμορ".

Στο τόπικ σας, κύριοι! Αμέσως!

Link to comment
Share on other sites

Ενίσταμαι!

Είδατε εσείς φωτογραφία στο topic "μας" που να εμπεριέχει γραμμωτούς μύες (αντρών) και τρίχες στο στήθος;

Σχολιάσαμε καθόλου τον κούκλο σας; Εδώ δεν καταφέραμε να τον δούμε ακόμη!

 

Άμα δε θέλετε να σχολιάζουμε τα μωρά, να μην τα ποστάρετε! Και μάλιστα περιμένατε να υπάρχουν ΤΕΣΣΕΡΑ μωρά σε μια φωτό και να μη το σχολιάσω;

Θα ήταν ντροπή όχι μόνο στο φύλο μου αλλά και στο όνομά μου... :tease:

Link to comment
Share on other sites

Αναρρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο φόρουμ στο πολυσύμπαν όπου, όταν μια κοπέλα δημοσιεύσει φωτό ωραίου γκόμενου δε θα πέσουν στο καπάκι τριανταπέντε άρρενες να σχολιάσουν και να "κάνουν χιούμορ".

Στο τόπικ σας, κύριοι! Αμέσως!

KELAINO, μας αδικείς. Εκτός του ότι ο υποφαινόμενος επιβεβαίωσε ότι ο γκόμενος ήταν πραγματικά πολύ ωραίος (όταν κατάφερε να τον προσέξει, that is) με τέτοιο φόντο στη φωτογραφία δεν θα έπρεπε να περιμένεις τίποτα λιγότερο. :rolleyes: Και για να μην ξεχνιόμαστε, πολύ εντυπωσιακός και ο Meyeres! Όσο για το τόπικ "μας", όλες οι κυρίες είναι ευπρόσδεκτες και η Sonya ή η Dark Desire το έχουν επισκεφτεί ουκ ολίγες φορές.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..