Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Απλώς έκανα δεξί κλικ στη φωτό από το imdb και μετά δεξί κλικ εδώ και έσβησα τα κειμενάκια που είχε πάνω και κάτω, γιατί μου έβγαζε you have posted more images than you are allowed to. Αλλά εμένα γιατί μου εμφανίζεται; Η επίδραση του Hollow man, είδατε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο Han Solo (Harrison Ford) έκλεισε τα 68.

 

post-1004-127900710452_thumb.jpg

post-1004-127900712206_thumb.jpg

post-1004-127900713441_thumb.jpg

post-1004-127900714611_thumb.jpg

post-1004-127900715815_thumb.jpg

 

Όπως διαπίστωσε και ο ίδιος ο Χάρισον, πρόσφατα σε μια συνέντευξη, σήμερα είναι πέντε χρόνια μεγαλύτερος από την ηλικία που είχε ο Σερ Άλεκ Γκίνες στο πρώτο Star Wars, στον ρόλο του Μπεν Κενόμπι (63).

Link to comment
Share on other sites

Go on Drake! όσο εσύ ποστάρεις, τόσο εγώ Εμπνέομαι!devil2.gif

 

Α! Αυτό είναι για την wordsmith...thmbup.gif

post-2258-127849014591_thumb.jpg

 

Και η επόμενη φωτό για όλες μας! wub.gif

 

post-2258-127849020035_thumb.gif

 

Βασικά, είναι ίσως ένα από τα πολύ κακά παιδιά του Χόλυγουντ, ένας από τo original Brad Pack, κοινώς, κάθε άλλο παρά αυτό που λες.

 

post-1004-127848990317_thumb.jpgpost-1004-1278489919_thumb.jpg

 

thmbup.giflaugh.gifΣωστός Ντίνο, με επιβεβαιώνεις! Ξέρω να διαλέγω άντρες εγώ, τι να λέει τώρα! devil2.gif

εδιτ: Ο άντρας ο σωστός από το ποινικό του μητρώο φαίνεται!wink.gif

 

Κοριτσακι μου, την αλλη φορα που θα παω Διαβατα να δω πελατη, θα σε παρω μαζι μου να κανεις οσο καμακι γουσταρεις (πλακα πλακα, φερανε κατι τεμαχια, μπουκια και συγχωριο-εχε χαρη που απαγορευονται οι φωτογραφησεις αλλιως θα σου' λεγα...)

 

:thmbup:Nice-looking man

post-2258-127859758155_thumb.jpg

 

Great Movie!!!!

 

post-2258-127859760831_thumb.jpg

 

Αν και δεν ειναι σουφου, η αγαπημενη μου Baconοταινια ειναι το Woodsman: Εκει να τον δεις. Το γνωστο πειραγμενο βλεμμα, μονο που αντι για παρανοια βγαζει φοβο κι απογνωση (παιζει τον αποφυλακισμενο παιδοφιλο που προσπαθει να ξαναμπει στην "κανονικη" κοινωνια αλλα ολοι τον βλεπουν με μισο ματι...)

 

 

Και η επόμενη φωτό για όλες μας! wub.gif

 

post-2258-127849020035_thumb.gif

 

 

 

Αχ Παναγιτσα μου, τι παιδι ειναι αυτο....

Link to comment
Share on other sites

:thmbup: Dark Desire τελικά δεν έχεις μόνον καλές απόψεις, έχεις και καλό γούστο! Χαίρομαι κάθε φορά που πέφτω επάνω σου! :D

 

 

 

Για εμάς λοιπόν! (και όποια αισθάνεται το ίδιο βέβαια):wub:

 

 

 

 

post-2258-127929675686_thumb.jpg

 

 

 

 

post-2258-12792967758_thumb.jpg

 

 

 

 

Παρεμπιπτόντως, ο συγκεκριμένος έχει πολύ κακή φήμη (επίσης) για ξεσπάσματα θυμού και ξυλοδαρμούς (Ντίνο, βρες κάτι σχετικό).:lol:

 

 

 

Που τους βρίσκω όλους τους προβληματικούς η άτιμη…..:whistling:

Link to comment
Share on other sites

No... bloody... way! Yikes!

 

2-2 το σκόρ! (και η wordsmith μαζί σου είναι) Άλλος με τη βάρκα μας;;;; :tongue::lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

:thmbup:Nice-looking man

post-2258-127859758155_thumb.jpg

 

Great Movie!!!!

 

post-2258-127859760831_thumb.jpg

 

Καθυστερημένα οφείλω να παραδεχτώ ότι μου έβαλες τα γυαλιά ως προς τη φωτογραφία: έψαχνα μια ώρα να βρω κάποια που να τον δείχνει ωραίο (τον Κέβιν Μπέικον) και η μόνη που βρήκα ήταν αυτή που ανέβασα. Αλλά η δική σου είναι κλάσεις ανώτερη! :worshippy:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σφιχτης για τα γουστα μου και με μυαλο πατατα....

Link to comment
Share on other sites

Josh Holloway. Σήμερα 41.

 

post-1004-12796170097_thumb.jpg

post-1004-127961701841_thumb.jpg

post-1004-127961703261_thumb.jpg

post-1004-127961704214_thumb.jpg

 

Και δύο φωτογραφίες από το παρελθόν... που είναι για τα χαστούκια.

 

post-1004-127961705029_thumb.jpg

post-1004-127961706004_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wild at Heart, The last Temptation of Christ, Platoon, eXistenZ, Spiderman, Shadow of the vampire, American Psycho, The Vampire's assistant, Daybreakers, Antichrist....

Εκπληκτικος ηθοποιος, και ενας απο τους πιο γοητευτικους ασχημους της ιστοριας του κινηματογραφου. Ο Willem Dafoe γινεται σημερα 55 Gainsbourg_1443690c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Josh Holloway. Σήμερα 41.

 

 

post-1004-127961701841_thumb.jpg

 

post-1004-127961704214_thumb.jpg

 

 

 

Έτσι θα γίνει ο Τουίτι όταν μεγαλώσει... Δεν του φέρνει λίγο;:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Josh Holloway. Σήμερα 41.

 

 

post-1004-127961701841_thumb.jpg

 

post-1004-127961704214_thumb.jpg

 

 

 

Έτσι θα γίνει ο Τουίτι όταν μεγαλώσει... Δεν του φέρνει λίγο;tongue.gif

 

Τωρα τι τον βριζεις τον Τουιτι?

Link to comment
Share on other sites

whip_body.jpg

 

A941F8452C.jpgscream_of_fear_lee_face1243473537.jpglee_kurt.jpg

 

Το απόλυτο αρσενικο, ο Αρχων του Τρομου, το βαμπιρ που καθε εχεφρων γυναικα ευχεται να τη δαγκωσει, ο αντρας που εκανε τα horror movies σεξυ... Ακομη και στα 90 παρα κατι του, ο Christopher Lee παραμενει γοητευτικος σε βαθμο...δαγκωματος!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Michael Biehn έχει γενέθλια σήμερα. Κλείνει τα 54.

 

Λατρεία από τα 80s. ήθελα να ήμουν εκείνος.

 

post-1004-128057072702_thumb.jpg

post-1004-128057073698_thumb.jpg

post-1004-12805707492_thumb.jpg

post-1004-128057076095_thumb.jpg

 

Είχε την Linda...

post-1004-12805708142_thumb.jpg

 

Είχε την Sigourney...

post-1004-128057085708_thumb.jpg

 

...enough said!

 

Μόνο... τι το ήθελε εκείνο το μουστάκι στο Abyss;

post-1004-128057093486_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Josh Holloway. Σήμερα 41.

 

Γιάμι-γιάμι ο βλάχος. Πολύ γιάμι-γιάμι όμως, (λυσσασμένο μούγκρισμα εδώ), κι ας είναι έξω από τα γούστα μου (ξανθός). Τελικά, δεν υπάρχουν γούστα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Robert Redford. Σήμερα κλείνει τα 74.

 

Ήταν ένας όμορφος "Θάνατος" στο Nothing in the Dark του original Twilight Zone. Και εγώ τουλάχιστο θεωρώ ότι η ταινία του "The Natural" είναι fantasy. Αυτά από δικαιολογίες. Από τους λίγους άντρες που οι άρρενες θέλαμε να ήμασταν κάποτε (πριν αλλάξουμε στο "Μπραντ Πιτ").

 

post-1004-128211632762_thumb.jpg

post-1004-128211633772_thumb.jpg

post-1004-128211634922_thumb.jpg

post-1004-128211636269_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχουν και ξανθοι που δεν σαβουρογερνανε

Κλασικη αξια...Σαν το Βινσαντο ενα πραμα

Edited by Dark desire
Link to comment
Share on other sites

My River of tears

Αυτό είναι ένα αφιέρωμα σ’ έναν ηθοποιό/άνθρωπο που έζησε για εικοσιτρία χρόνια, έκανε ταινίες, είπε πολλά και πέθανε από δική του ανοησία. Θα είναι ένα αφιέρωμα ρομαντικό και μελιστάλαχτο, γραμμένο, ίσως, όχι απ’ την Σόνια των τριανταενός ετών, αλλά απ’ την Χριστίνα των δεκατεσσάρων, ηλικία στην οποία τα πάντα φαίνονται ζωγραφισμένα απ’ την πιο πολύχρωμη παλέτα, με απόλυτα κόκκινα, πράσινα, άσπρα και μαύρα και με πολύ λιγότερα γαλάζια, ροζ και γκρι. Πριν αρχίσω, λοιπόν, το αφιέρωμα και για ν’ αποφύγω τις πολλές λεμονόκουπες που θα κατευθυνθούν δικαίως στην τριαντάρα γαϊδούρα που ετοιμάζεται και για γάμο, ας κάνω μια μικρή εισαγωγή:

 

Κάποιες φορές, η σχέση μας με ορισμένους ανθρώπους είναι τέτοια που καταλήγει να μην έχει πια τόση σημασία τι έκαναν αυτοί στην ζωή τους, αλλά ποια επίδραση είχαν σε εμάς. Η σχέση με τους καλλιτέχνες και το έργο τους είναι μια τέτοια σχέση. Οπότε, δεν έχει σημασία για μένα να σας πω για τον River Phoenix πόσες και ποιες ταινίες έκανε, πώς ζούσε, ποια ήταν η οικογένειά του και αν έκανε καταχρήσεις. Σημασία έχει ποιος ήταν για μένα, για το κορίτσι που τον γνώρισε μέσα απ’ το Stand by me στην ηλικία των οκτώ ετών και τον λάτρευε σαν θεό, μαζεύοντας με ευλάβια κομματάκια από εφημερίδες, περιοδικά, αφίσες που τον αφορούσαν, μέχρι τον Οκτώβρη του 1993 που πέθανε. Στις χρονιές που η πληροφορία δεν κυκλοφορούσε σαν μασημένη τροφή μέσα στο internet, κάθε κομματάκι χαρτιού που έλεγε έστω και δυο λόγια γι αυτόν, μαζευόταν προσεκτικά μέσα σ’ ένα κουτί, το Ριβερφοινιξόκουτο, και διαβαζόταν ξανά και ξανά και ξανά. Αν αντέχετε μια τριαντάχρονη που ετοιμάζεται να κάνει ένα αφιέρωμα δεκατετράχρονης στον ηθοποιό με τον οποίο ήταν ερωτευμένη, διαβάστε.

 

 

 

 

 

River Phoenix

(23/08/1970 – 31/10/1993)

post-374-128254691474_thumb.jpg

To 1986 γυρίστηκε σε ταινία το The Body του Stephen King, με τίτλο Stand by me, απ’ την οποία έγινε σουξέ και το ομώνυμο τραγούδι. Στον θερινό κινηματογράφο Μαριέλ στο Πόρτο Ράφτη, το καλοκαίρι του 1987, πήγαμε οικογενειακώς να το δούμε. Θυμάμαι πολύ έντονα να μην ζητάω από κανέναν να μου διαβάζει τους υπότιλους, αν κι ήμουν μόλις οκτώ ετών και έχανα τα μισά. Ο λόγος ήταν πως οι υπότιτλοι δεν με ενδιέφεραν. Η ίδια η ταινία (που μετά έγινε απ’ τις αγαπημένες μου) δεν με ενδιέφερε. Με ανοιχτό στόμα, με την γρανίτα φράουλα να λιώνει ανέγγιχτη στο ποτήρι της, ακολουθούσα με το βλέμμα μου έναν δεκαεξάχρονο, ξανθό γαλανομάτη πιτσιρικά κι η μικρή μου καρδούλα έπαιζε ένα ξέφρενο ταμπούρλο. Έπρεπε να μάθω ποιος ήταν ο Christopher Chambers της ταινίας κι η ανάγκη ήταν τόσο επιτακτική που στο διάλειμμα σήκωσα τον τάτα μου να με πάει να δω την αφίσα της ταινίας που έλεγε τα ονόματα των ηθοποιών. Το μάτι μου κόλλησε στο όνομα River Phoenix. Ήξερα μέσα μου πως ήταν αυτός. Δεν ήταν ούτε ο Wil Wheaton, ούτε ο Corey Feldman, ούτε κανένας άλλος. Ήσυχη που πια ήξερα τουλάχιστον τ’ όνομά του, παρακολούθησα την υπόλοιπη ταινία (δηλαδή αυτόν στην υπόλοιπη ταινία), χωρίς να γλαρώσω ούτε μια στιγμή, που τότε ήταν η αγαπημένη μου συνήθεια στο θερινό σινεμά.

 

Κάπως έτσι έγινε η αρχή. Είχα την τύχη να έχω μια φιλενάδα κατά τρία έτη μεγαλύτερη από μένα (αυτήν που χρόνια μετά σε διακοπές στα Highlands τρέλανα στην καζούρα βάζοντας τον αδερφό της να κάνει το φάντασμα), η οποία συμμερίστηκε τον έρωτα αυτόν. Εκείνη ήταν που στην αρχή έβρισκε περιοδικά κι αφιερώματα και μάθαινε για τις καινούργιες του ταινίες, όσες τελοσπάντων απ’ αυτές έφταναν μέχρι τους ελληνικούς κινηματογράφους και βιντεοκλάμπ.

 

Συνέλεγα μικρά κομμάτια απ’ την ζωή του, σαν πολύτιμους θησαυρούς, σαν ένα παζλ που θα μου αποκάλυπτε ποιος ήταν, τι ήθελε, σαν έναν τρόπο που θα μου επέτρεπε να συμμετέχω στην ζωή του απ’ την άλλη άκρη του πλανήτη. Έμαθα πως ήταν χοτροφάγος, πως έπαιζε μουσική κι είχε ένα μικρό συγκρότημα, πως είχε τρία αδέρφια (ένα εκ των οποίων ο Joaquin ή –τότε- Leaf Phoenix), πως αγαπούσε πολύ τα ζώα και την φύση, πως αγόραζε με τις αμοιβές του εκτάσεις από Rain Forests για να τα προστατεύει κι όλα αυτά, σιγά σιγά, άνοιγαν τα μάτια μου σ’ έναν κόσμο που δεν ήξερα πως υπήρχε. Ο River που γνώριζα ήταν περισσότερο απ’ τον έρωτα των παιδικών κι αργότερα εφηβικών μου χρόνων: ήταν πρότυπο. Αρνούνταν να μπει στο star system, έκανε διαρκώς αντισυμβατικές και αντιεμπορικές ταινίες και στενοχωριόταν όταν δεν είχε αρκετό χρόνο να γράψει τραγούδια για την μπάντα του, τους Aleka’s Attic. Ζούσε σε μια φάρμα με την οικογένειά του και δεν σκεφτόταν καν να πιάσει ένα διαμέρισμα στο μεγάλο και τρανό Los Angeles για να μην μένει σε ξενοδοχεία όταν είχε γυρίσματα.

 

Σιγά σιγά άρχισε να μ’ επηρρεάζει. Δεν είχα μπει καν στην εφηβεία όταν αποφάσισα να σταματησω να τρώω κρεάς, ν’ ασχοληθώ με την οικολογία, να αναγκάσω τον τάτα μου ν’ αγοράσει καταλυτικό αυτοκίνητο, να ψάχνω τους λιγοστούς τότε κάδους ανακύκλωσης και να διαχωρίζω τα σκουπίδια σε ανακυκλώσιμα και μη. Οι γονείς μου το είδαν σαν μια ακόμα τρέλα της ηλικίας μου και δεν έδωσαν σημασία για κανα δυο μήνες στην χορτοφαγία μου, μέχρι που διαπίστωσαν πως δεν σκόπευα να την σταματήσω κι εκεί έγινε ένας μικρός πόλεμος. Τον κέρδισα, αλλά με κάποια σημαντική βοήθεια:

 

Είχα βρει σ’ ένα περιοδικό το post office box του λατρεμένου μου River. Έτσι, με τ’ απλά αγγλικά που γνώριζα, του έγραψα ένα μικρό γράμμα. Δεν ήταν ερωτική εξομολόγηση. Ήταν αναγνώριση κι ευχαριστία για τους δρόμους που είχε ανοίξει στο μυαλό μου, γι αυτά που με είχε κάνει να αναλογιστώ. Δεν περίμενα ποτέ απάντηση. Όμως απάντηση ήρθε και μάλιστα χειρόγραφη, σ’ έναν όμορφο κόκκινο φάκελο. Τα γράμματά του τα γνώριζα. Μέσα στο Ριβερφοινιξόκουτο υπήρχαν εικόνες απ’ τους στίχους που είχε γράψει για την μπάντα του. Και τα γράμματα πάνω στο γράμμα που είχα λάβει (μια σελίδα γραμμένη μπρος πίσω) ήταν αυτά. Έβγαλα πολλές άναρθρες κραυγές μέχρι να μπορέσω να συνειδητοποιήσω πως όντως κρατούσα στα χέρια μου ένα γράμμα απ’ τον River Phoenix!! Το διάβασα με λαχτάρα, χωρίς να καταλάβω ούτε τα μισά με την πρώτη. Το ξαναδιάβασα. Μέσα του υπήρχε έκπληξη που μπόρεσε να επηρρεάσει έναν άνθρωπο τόσο νεαρής ηλικίας από τόσο μακριά. Υπήρχαν συμβουλές για σωστή χορτοφαγία και... ευχαριστία. Εκείνος ευχαριστούσε εμένα γιατί ένιωθε πως όσα έλεγε κι έκανε δεν ήταν μάταια, αφού μπόρεσε να επηρρεάσει έστω έναν άνθρωπο. Πετούσα σε πελάγη ευτυχίας. Πλέον, είχα στα χέρια μου ένα όπλο που δεν μπορούσε να νικήσει ούτε η φωνή των γονιών, ούτε η λογική, ούτε τίποτα. Συνέχισα την χορτοφαγία μου, μαθαίνοντας κιόλας να μαγειρεύω μόνη μου όταν στο σπίτι είχαμε κρέας.

 

Επισταμένες επισκέψεις στο γειτονικό βιντεοκλάμπ, καθώς και κάποιες εκλάμψεις της ελληνικής τηλεόρασης, είχαν φέρει μέχρι την οθόνη μου τα My own private Idaho, Running on empty, Indiana Jones and the last crusade, Little Nikita, Mosquito coast, Dogfight, I love you to death. Κάπου εκεί βγήκε το Sneakers και ανακοινώθηκε το Interview with a vampire. Η πρεμιέρα του Sneakers με βρήκε πρώτο τραπέζι οθόνη μαζί με την φίλη εκείνη που μοιραζόταν τον έρωτα αυτόν, να κουβεντιάζουμε χαρούμενα για το Interview with a vampire που θα έβγαινε την επόμενη χρονιά.

 

Το 1994 ήρθε και πέρασε, φέρνοντας το Interview with a vampire μαζί του, το οποίο πήγαμε και είδαμε πάλι μαζί, αλλά σιωπηλά, αυτή την φορά, με χαρτομάντηλα που μούσκευαν συχνά. Ο River δεν έπαιζε. Στην θέση του ήταν ο Christian Slater που είχε δωρίσει την αμοιβή του σε φιλανθρωπική οργάνωση. Είπε πως δεν μπορούσε να πάρει χρήματα για τον ρόλο του River.

 

Εκείνος είχε πεθάνει, μερικούς μήνες πριν. Έξω απ’ το Viper Room του Johnny Depp, στις 31 Οκτωβρίου του 1993, είχε καταρρεύσει μετά από υπερβολική δόση. Θυμάμαι να κλαίω. Να κοιτάω τους τοίχους του δωματίου μου, στολισμένους απ’ το ταβάνι μέχρι το πάτωμα με το πρόσωπό του (εκτός από έναν τοίχο στον οποίο φιγουράριζε η ομάδα ποδοσφαίρου του Παναθηναϊκού και τις Εθνικής Ιταλίας) και να σπαράζω, αδυνατώντας να πιστέψω και το ότι είχε πεθάνει και το πώς είχε γίνει αυτό. Ένα μικρό απόκομμα της Καθημερινής την 1η Νοεμβρίου, με τον τίτλο ‘Πέθανε και ο Ρίβερ Φένιξ’ μου είχε ρίξει μια γροθιά στο στομάχι που είχε αδειάσει τον εσωτερικό μου κόσμο. Δεν θυμάμαι να έχω κλάψει πιο πολύ στην ζωή μου, αν και σαφώς είχα πολύ καλύτερους λόγους απ’τον θάνατο ενός ηθοποιού στην άλλη άκρη του πλανήτη για να το κάνω στο μέλλον. Όταν πέρασαν ένα δυο χρόνια και μπορούσα πλέον ν’ ακούω τ’ όνομά του χωρίς να βαλαντώνω, η μάνα μου είπε χαριτλογώντας: «όσο τον έκλαψες εσυ, παιδάκι μου, η μάνα του δεν τον έκλαψε!» Το λέει ακόμα, δεκαεπτά χρόνια μετά τον θάνατό του.

 

Ναι, τον είχα αγαπήσει. Με την σφοδρότητα και την αφέλεια της παιδικής και εφβικής ηλικίας, τον είχα λατρέψει. Θα είχε ξεφτίσει με τον καιρό και με την πραγματική ζωή και θα είχε μετατραπεί από «μεγάλος έρωτας» σε «αγαπημένος ηθοποιός», αλλά ο θάνατός του τον κράτησε στο βάθρο του «μεγάλου έρωτα». Τον έχω συνδέσει με την ηλικία εκείνη, με την αθωότητα, τα πρότυπα, την αγάπη και τον έρωτα που είναι τόσο επιφανειακά και τόσο δυνατά όσο δεν μπορούν να είναι πια, όταν η ζωή σου δείξει τι εστί βερύκοκο.

 

Σαν σήμερα, θα έκλεινε σαράντα χρόνια ζωής. Θα είχε παντρευτεί (είχε δει στον ύπνο του πως θα γνώριζε την γυναίκα της ζωής του το 2002), θα είχε κάνει παιδιά, θα είχε γυρίσει μερικές ταινίες ακόμα και θα είχε ανοίξει το χορτοφαγικό εστιατόριο που ήθελε ν’ ανοίξει με τον αδερφό του. Θα είχε γκρίζο στα ξανθά μαλλιά και ρυτίδες γύρω απ’ τα πανέμορφα γαλάζια μάτια. Τίποτα απ’ αυτά δεν συνέβη. Έμεινε για πάντα νέος, για πάντα εικοσιτριών ετών, για πάντα όμορφος.

 

Αυτή την στιγμή, δεν υπάρχει τίποτα απ’ το υλικό σώμα του σ’ αυτή την γη. Σύμφωνα με δική του επιθυμία, αποτεφρώθηκε κι οι στάχτες του σκορπίστηκαν πάνω απ’ το οικογενειακό αγρόκτημα. Υπάρχει, όμως, το έργο του, οι ταινίες του, η μουσική του κι όλα όσα πίστευε. Και υπάρχουν αυτοί που άφησαν τον River να τους παρασύρει σε καινούργια, ορμητικά ποτάμια σκέψης. Ένας απ’ αυτούς είμαι κι εγώ. Γίνομαι για λίγο έφηβη κι αφήνομαι να δακρύσω ξανά για όλα όσα δεν πρόλαβε να κάνει. Ούτως ή άλλως, he’s always been my River of tears.

Link to comment
Share on other sites

Oποιος ριξει λεμονοκουπα στη Σονια θα'χει να κανει μαζι μου....

Link to comment
Share on other sites

Σταθερή αξία. Ο Sean Connery σήμερα είναι 80. (Έτσι θέλουμε να γεράσουμε όλοι.)

 

post-1004-128272363597_thumb.jpg

post-1004-128272364701_thumb.jpg

post-1004-128272365511_thumb.jpg

post-1004-128272366665_thumb.jpg

post-1004-128272367867_thumb.jpg

post-1004-128272368979_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..