Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Αν τον φροντίζεις κι έχεις ως σκοπό να είναι ευτυχισμένος, τότε θα είναι ευτυχισμένος και θα σε φροντίζει κι αυτός και δε θα φτάσετε κάποια στιγμή να μισείτε ο ένας τον άλλο. Αυτό λέω κι αυτό πιστεύω ακράδαντα.

Θα σου πω κάτι από την πείρα μου, όποια κι αν είναι αυτή, για να μην πονέσεις πολύ κάποια στιγμή στο μέλλον. Αυτό που λες, καθαρά και ξεκάθαρα, δεν ισχύει. Όσες καλές προθέσεις κι αν έχεις εσύ, αν δεν έχει τις ίδιες κι ο άλλος, την έχεις πατήσει. Και δυστυχώς, αυτό είναι θέμα τύχης.

 

 

Θέμα τύχης είναι ως ένα σημείο - αν τύχεις σε μαλ@@, όσο κι αν τον έχεις ερωτευτεί, θα τον χωρίσεις αν σέβεσαι τον εαυτό σου. Από εκεί και πέρα δεν είναι θέμα τύχης, παντρεύεσαι έναν άνθρωπο που αγαπάς εφόσον σε αγαπάει κι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, και ίσως να μην πρέπει να πάρω μέρος σε γυναικοκουβέντα, αλλά αν πιστεύετε πως οι άντρες δεν έχουμε προβλήματα αυτοπεποίθησης (όπως π.χ. όταν ακούμε ότι σωστός και ωραίος άντρας είναι μόνο αυτός που έχει κοιλιακούς σίδερο) ή, ακόμα χειρότερα, πως παιρνόντας τα χρόνια δεν παθαίνουμε κατάθλιψη, καταβαράθρωση της αυτοπεποίθησης, και πως αποζητάμε "μικρούλες" για να μας κάνουν να νιώσουμε νέοι, αντί για ανθρώπους που συμβαίνει να είναι γυναίκες και να σταθούν πλάι μας, τότε ή δεν ξέρετε πώς νιώθουν οι άντρες ή αναφέρεστε σε τέτοιους στερεότυπους άντρες όπως αυτοί στα περιοδικά.

 

Σορρυ, δεν θα επεκταθώ άλλο . . . :p

Edited by Oberon
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, αυτά τα πράγματα δεν τα καταλαβαίνω. Πολλά που αφορούν τις ανθρώπινες σχέσεις δεν τα καταλαβαίνω. Για μένα είναι πολύ απλά τα πράγματα. 1. Ταιριάζουν τα χνώτα, 2. Ταιριάζει η σεξουαλική ζωή, 3. Υπάρχει ένα βάθρο 5-10 σημείων αναφοράς (σεβασμός, εμπιστοσύνη κλπ) 4. Υπάρχει επικοινωνία και ειλικρίνια. Τα υπόλοιπα δεν τα καταλαβαίνω, αλήθεια. Α, διευκρινίζω ότι μιλάμε για σχέση, όχι για μονόβραδο.

Πες τα, ρε Σόνυα, πες τα. Μακάρι να σκέφτονταν όλοι έτσι, άντρες και γυναίκες... Απλές κουβέντες, σταράτες.

 

Και γκρινιάζω μόνο και μόνο γιατί δεν είμαι από τις γκόμενες που απαιτούν αυτά τα πράγματα που ανέφερε ο Oberon.

 

Τέλος πάντων, πρέπει να το σταματήσω εδώ, αλλιώς θα σας ξεράσω τα σώψυχά μου και θα με πάρουν και τα ζουμιά από πάνω...

 

Αν τον φροντίζεις κι έχεις ως σκοπό να είναι ευτυχισμένος, τότε θα είναι ευτυχισμένος και θα σε φροντίζει κι αυτός και δε θα φτάσετε κάποια στιγμή να μισείτε ο ένας τον άλλο. Αυτό λέω κι αυτό πιστεύω ακράδαντα.

Θα σου πω κάτι από την πείρα μου, όποια κι αν είναι αυτή, για να μην πονέσεις πολύ κάποια στιγμή στο μέλλον. Αυτό που λες, καθαρά και ξεκάθαρα, δεν ισχύει. Όσες καλές προθέσεις κι αν έχεις εσύ, αν δεν έχει τις ίδιες κι ο άλλος, την έχεις πατήσει. Και δυστυχώς, αυτό είναι θέμα τύχης.

Θέμα τύχης είναι ως ένα σημείο - αν τύχεις σε μαλ@@, όσο κι αν τον έχεις ερωτευτεί, θα τον χωρίσεις αν σέβεσαι τον εαυτό σου. Από εκεί και πέρα δεν είναι θέμα τύχης, παντρεύεσαι έναν άνθρωπο που αγαπάς εφόσον σε αγαπάει κι αυτός.

Μα προφανώς και δε μιλάω για παντρειές εδώ, αλλά για σχέση. Αλίμονο! Δεν έχω φτάσει ακόμα σ'αυτό το στάδιο. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, και ίσως να μην πρέπει να πάρω μέρος σε γυναικοκουβέντα, αλλά αν πιστεύετε πως οι άντρες δεν έχουμε προβλήματα αυτοπεποίθησης (όπως π.χ. όταν ακούμε ότι σωστός και ωραίος άντρας είναι μόνο αυτός που έχει κοιλιακούς σίδερο) ή, ακόμα χειρότερα, πως παιρνόντας τα χρόνια δεν παθαίνουμε κατάθλιψη, καταβαράθρωση της αυτοπεποίθησης, και πως αποζητάμε "μικρούλες" για να μας κάνουν να νιώσουμε νέοι, αντί για ανθρώπους που συμβαίνει να είναι γυναίκες και να σταθούν πλάι μας, τότε ή δεν ξέρετε πώς νιώθουν οι άντρες ή αναφέρεστε σε τέτοιους στερεότυπους άντρες όπως αυτοί στα περιοδικά.

 

Σορρυ, δεν θα επεκταθώ άλλο . . . :p

 

 

Μην ανησυχείτε, υπάρχουν και γυναίκες που θέλουν άλλα πράγματα από τους άντρες κι όχι κοιλιακούς σίδερο και τα συναφή :p

Link to comment
Share on other sites

Νεραϊδούλα, το λινκ σου δε δουλεύει.

 

 

 

Γενικά, αυτά τα πράγματα δεν τα καταλαβαίνω. Πολλά που αφορούν τις ανθρώπινες σχέσεις δεν τα καταλαβαίνω. Για μένα είναι πολύ απλά τα πράγματα. 1. Ταιριάζουν τα χνώτα, 2. Ταιριάζει η σεξουαλική ζωή, 3. Υπάρχει ένα βάθρο 5-10 σημείων αναφοράς (σεβασμός, εμπιστοσύνη κλπ) 4. Υπάρχει επικοινωνία και ειλικρίνια. Τα υπόλοιπα δεν τα καταλαβαίνω, αλήθεια. Α, διευκρινίζω ότι μιλάμε για σχέση, όχι για μονόβραδο.

 

εδίτιον το συμπληρωματικόν: συνεχίζω να πιστεύω ότι φταίνε οι γκόμενες. Εγώ από σπάνια έως ποτέ καλλωπιζόμουν και ποτέ δε μ' ένοιαξε. Αλλά πάντα τα είχα τα τυχερά μου.

 

Χριστίνα, τόσο απλά νομίζεις ότι είναι όλα αυτά και τόσο εύκολο να βρεθούν; Εγώ πριν σας γνωρίσω είχα πάψει να πιστεύω ότι υπάρχουν έξω από τις ταινίες άνθρωποι λογικοί και ευαίσθητοι και συνεννοήσιμοι. Και ναι, είναι και θέμα τύχης. Εγώ δεν είμαι τυχερή γενικώς (όπως η Sonya μού πήρε τα επιπλέον ντεσιμπέλ, έτσι μάλλον και την επιπλέον τύχη μού την πήρε ο mman, ο οποίος γνώρισε τη γυναίκα της ζωής του στα 23 του, πάντα βρίσκει να παρκάρει, όλες οι γυναίκες του φόρουμ τον Μανωλιό θέλουν κλπ κλπ (:lol:)

 

Oberon, προφανώς δε μιλάμε για όλους. Αλλά οι ευαίσθητοι/ανασφαλείς κλπ δεν είναι οι πρώτοι που φαίνονται με γυμνό μάτι. Οι άλλοι, τα γαϊδούρια, κάνουν πιο πολύ μπούγιο...

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε... Πάρτε κι έναν κούκλο Steven Seagal, αφού μου θέλετε μελαχρινούς! ;-)

 

vito.jpg

 

 

 

Ε όχι και Steven Seagal! Οκ δεν λέω εξωτερικά στα νιάτα του καλός ήταν αλλα πολύ καουμποιλίκι και βλαχιά βρε παιδί μου και σε ξενερώνει. Είναι επομενος στην λίστα για ανέκδοτα μετά τον Τσακ Νόρις :8):

Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς και δε μιλάω για παντρειές εδώ, αλλά για σχέση. Αλίμονο! Δεν έχω φτάσει ακόμα σ'αυτό το στάδιο. :)

 

 

Ε, έστω, άλλαξε τη λέξη "παντρεύεσαι" με τις λέξεις "κάνεις σχέση". Η ουσία μένει η ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει και θα επιμένω σ' αυτό πάντα: η τύχη πάει ισόποσα σε όλους. Το τι θα κάνεις με το χαρτί που θα σου λάχει, πώς θα παίξεις, μπλοφάρεις, χάσεις, κερδίσεις, είναι στο χέρι σου.

Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς και δε μιλάω για παντρειές εδώ, αλλά για σχέση. Αλίμονο! Δεν έχω φτάσει ακόμα σ'αυτό το στάδιο. :)

Ε, έστω, άλλαξε τη λέξη "παντρεύεσαι" με τις λέξεις "κάνεις σχέση". Η ουσία μένει η ίδια.

Δεν είναι το ίδιο. Όταν πας για γάμο, θεωρείς πως έχεις γνωρίσει τον άλλο καλά. Μες στη σχέση, όμως, τον μαθαίνεις. Είσαι στα αρχικά στάδια. Και σ'αυτές τις μικρές ηλικίες που δεν έχει κατασταλλάξει ακόμα ο άνθρωπος, αυτός που γνώρισες και αγάπησες μπορεί πολύ άνετα να αλλάξει. Αλλιώς τον γνώρισες δηλαδή, κι αλλιώς μπορεί αν σου βγει. Αυτά έχω καταλάβει εγώ. Είναι προσωπικές εκτιμήσεις και πορίσματα. Οπότε το λήγω εδώ, μια και η άποψη του καθενός πρέπει να είναι σεβαστή.

 

Νεραϊδούλα, το λινκ σου δε δουλεύει.

Fixed!

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Επειδή δεν μπορεί μονο ο Χατηγιώργης να ανεβάζει φωτογραφίες, ήθελα να ρωτήσω:

Κορίτσια, αυτός σας αρέσει ?

post-2065-0-01849600-1312588223_thumb.jpg

Edited by npaps
Link to comment
Share on other sites

Oberon, ποτέ δεν έχω συμφωνήσει με κάποιον τόσο απόλυτα όσο συμφωνώ μαζί σου αυτή την στιγμή!!! :friends:

 

 

Σάντυ, αν ήμουν άντρας θα στην έπεφτα. Με σοβαρό σκοπό.

Κι εγώ!:rolleyes:

 

O.T.

Μια μικρή παρατήρηση σε μια μεγάλη κουβέντα. Η τύχη, ακόμα κι αν θεωρήσουμε μερικά πράγματα δεδομένα (χρονολογία και τόπος γέννησης, οικογένεια, αρχική υγεία, κληρονομικά χαρακτηριστικά, εμφάνιση κλπ.) παίζει αρκετά έως πολύ σημαντικό ρόλο. Δεν μπορεί (συνήθως!) να μετατρέψει έναν παντελώς άχρηστο άνθρωπο σε Νο1, αλλά μπορεί να καταβαραθρώσει έναν πολύ ικανό. Πιο συχνά όμως δίνει μικρά αλλά σημαντικά σπρωξίματα προς τα πάνω ή προς τα κάτω. Δεν σε σώζουν ούτε σε καταστρέφουν, αλλά βοηθάνε ή εμποδίζουν. Μιλάω εκ πείρας.
Edited by mman
Link to comment
Share on other sites

 

Σάντυ, αν ήμουν άντρας θα στην έπεφτα. Με σοβαρό σκοπό.

Κι εγώ!:rolleyes:

 

 

Τι, αν ήσουν άντρας θα της την έπεφτες; Και τι είσαι; (τρελός επιστήμονας:lol:;)

 

Χμμμ... Καλούτσικος αυτός που προτείνει ο κος npaps. Δεν τρελαίνομαι, αλλά οκ. Είναι κανείς που ξέρουμε στα νιάτα του; ;-)

Link to comment
Share on other sites

A) Aνοίξτε ένα τόπικ να ξεκοιλιαστείτε.

 

Β)Η τύχη προφανώς και παίζει ρόλο. Παίζει ανυπέρβλητο, ανυπολόγιστο,συγκλονιστικό, jaw-dropping ρόλο.

 

Γ)Ο τύπος να μαντέψω ότι είναι ο γιος του npaps? Ε, συνοικέσιο κι από το ΣΦΦ δεν περίμενα να δω...!

Link to comment
Share on other sites

Ok, off topic (λες και τόση ώρα είμαστε στο θέμα, αλλά τεσπα :Ρ)

 

α) όταν υπάρχουν άνθρωποι με ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ στην ζωή τους (όπως καροτσάκι αντί για πόδια π.χ ή σοβαρές δυσμορφίες) και πιάνουν την ζωή απ' τα @@ να την στίψουν και, παρά τα ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, έχουν και σεξουαλική ζωή και ευτυχία, δεν δέχομαι τον παράγοντα τύχη, ρουφιάνα κοινωνία π' άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους ρίχνεις σε ξένα χέρια κλπ. Το μόνο που μπορώ να δεχτώ είναι το τι κάνει ο καθένας με το χαρτί που του λαχαίνει. Ευτυχώς, έχω γνωρίσει από κοντά τέτοιους ανθρώπους κι είναι να ζηλεύεις την δύναμη και την φλόγα τους για ζωή. Ένας απ' αυτούς ήταν πελάτης μου και κόντεψα να τον ερωτευτώ, με το χιούμορ, την ζωντάνια και την ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΑ ΤΟΥ. Οπότε, Κέλλυ, για να μην έχεις βρει, πάει να πει ότι δεν έχεις ψάξει στα σωστά σημεία ή δεν έχεις ψάξει το σωστό πράγμα (ή δεν έχεις ψάξει καθόλου) κι όχι ότι είσαι γκαντέμω, ξέρω γω. Κι εγώ για τον μαλακομαγνήτη παραπονιόμουν, αλήθεια. Πολλά χρόνια. Όμως είναι μύθος, τελικά, δεν υπάρχει.

 

β) η ομορφιά πηγάζει από μέσα. Πάλι θα φέρω σαν παράδειγμα τον πελάτη μου τον Γιάννη, με το αναπηρικό του καροτσάκι και τις σοβαρές νευρολογικές παθήσεις των άκρων, για να πω με πόση άνεση το αντιμετώπιζε. Όταν έπρεπε να υπογράψει συμβόλαιο, μου είχε πει: "οκ, τώρα φέρε το χαρτί κάτω απ' το χέρι μου και θα σου λέω πώς να το κουνάς για να μπει η υπογραφή". Έκανα ένα δεκάλεπτο να συνέλθω απ' τα γέλια. Αν είχε γκόμενες, λέει... Δεν τον προλαβαίναν οι αδερφάδες του! Σε ποιο πρότυπο των... ορμονών υπάγεται; Στους κοιλιακούς ή στους τετρακέφαλους; Στο μυαλό είναι όλα.

 

Είχα κι άλλα, αλλά βαριέμαι. Ρε, ζήστε, ξέρω 'γω, πόσο ζουμί να βγάλει το κουνούπι; Μην περιπλέκετε πράγματα απλά.

Link to comment
Share on other sites

Ok, off topic (λες και τόση ώρα είμαστε στο θέμα, αλλά τεσπα :Ρ)

[...]

O.T.

Σύμφωνοι σε όλα αυτά. Αλλά μην συγχέεις το ότι κάποιος μπορεί να πετύχει πολλά (συχνά περισσότερα από τους "τυχερούς") παρά την κακή τύχη του (αναμφισβήτητο), με την τύχη την ίδια. Προσπάθησε να φανταστείς τον φίλο σου τον Γιάννη υγιή. Θα ήταν λιγότερο σπάνιος και εντυπωσιακός σαν περίπτωση, αλλά σίγουρα θα μπορούσε να πετύχει περισσότερα. Μερικά πράγματα είναι έξω απ' τις δυνάμεις μας και η τύχη είναι ίσως το πρώτο από αυτά.Υπάρχουν τρόποι να την περιορίσεις και να την εκμεταλλευτείς (πάνω από δέκα χρόνια σχεδόν ζω απ' αυτό), τρόποι να την κάνεις πιο δίκαιη, αλλά δεν μπορείς να την αφανίσεις τελείως -ούτε καν σε μια παρτίδα σκάκι.

Και τίποτα από τα παραπάνω βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να παλεύεις κάθε μέρα για το καλύτερο ή ότι πρέπει να επαναπαύεσαι στη "μοίρα". (Το σκίσαμε το τοπικάκι.)

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Σάντυ, αν ήμουν άντρας θα στην έπεφτα. Με σοβαρό σκοπό.

Κι εγώ!:rolleyes:

 

 

Τι, αν ήσουν άντρας θα της την έπεφτες; Και τι είσαι; (τρελός επιστήμονας:lol:;)

 

Χμμμ... Καλούτσικος αυτός που προτείνει ο κος npaps. Δεν τρελαίνομαι, αλλά οκ. Είναι κανείς που ξέρουμε στα νιάτα του; ;-)

 

Ε ναι η φωτογραφία είναι 2-3 χρόνια πριν, αλλά δεν τη λές και στα νιάτα του.

 

Απλώς τώρα κουρεύτηκε και τον προτιμούσα με μακρύ. Τι να κάνεις όμως έτσι είναι οι νέοι δεν ακούν τους μεγαλύτερους.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνεις όμως έτσι είναι οι νέοι δεν ακούν τους μεγαλύτερους.

 

 

Άρα το βρήκε ο Stanley να υποθέσουμε!; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Τι να κάνεις όμως έτσι είναι οι νέοι δεν ακούν τους μεγαλύτερους.

 

 

Άρα το βρήκε ο Stanley να υποθέσουμε!; :lol:

Και θα υποθέσετε σωστά.:good:

Link to comment
Share on other sites

 

Άρα το βρήκε ο Stanley να υποθέσουμε!; :lol:

Και θα υποθέσετε σωστά.:good:

 

 

Ωραίος, ωραίος, να τον χαίρεσαι ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ok, off topic (λες και τόση ώρα είμαστε στο θέμα, αλλά τεσπα :Ρ)

[...]

O.T.

Σύμφωνοι σε όλα αυτά. Αλλά μην συγχέεις το ότι κάποιος μπορεί να πετύχει πολλά (συχνά περισσότερα από τους "τυχερούς") παρά την κακή τύχη του (αναμφισβήτητο), με την τύχη την ίδια. Προσπάθησε να φανταστείς τον φίλο σου τον Γιάννη υγιή. Θα ήταν λιγότερο σπάνιος και εντυπωσιακός σαν περίπτωση, αλλά σίγουρα θα μπορούσε να πετύχει περισσότερα. Μερικά πράγματα είναι έξω απ' τις δυνάμεις μας και η τύχη είναι ίσως το πρώτο από αυτά.Υπάρχουν τρόποι να την περιορίσεις και να την εκμεταλλευτείς (πάνω από δέκα χρόνια σχεδόν ζω απ' αυτό), τρόποι να την κάνεις πιο δίκαιη, αλλά δεν μπορείς να την αφανίσεις τελείως -ούτε καν σε μια παρτίδα σκάκι.

Και τίποτα από τα παραπάνω βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να παλεύεις κάθε μέρα για το καλύτερο ή ότι πρέπει να επαναπαύεσαι στη "μοίρα". (Το σκίσαμε το τοπικάκι.)

 

Θα μπορούσε, ναι. Αλλά θα είχε πετύχει; Μην ξεχνάς τι είχε πει ο Χώκινγκ: "δούλεψα το μυαλό μου γιατί δεν είχα τίποτε άλλο". Είναι ΠΑΡΑ πολλοί οι άνθρωποι που είναι υγιείς και χαρισματικοί και τα πετάνε όλα στα σκουπίδια, γιατί τα θεωρούν δεδομένα, ενώ λιγότερο "τυχεροί" φτάνουν στο 200% των δυνατοτήτων τους, γιατί δείχνουν πείσμα και θέληση για ζωή.

Edited by Sonya
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε, ναι. Αλλά θα είχε πετύχει; Μην ξεχνάς τι είχε πει ο Χώκινγκ: "δούλεψα το μυαλό μου γιατί δεν είχα τίποτε άλλο". Είναι ΠΑΡΑ πολλοί οι άνθρωποι που είναι υγιείς και χαρισματικοί και τα πετάνε όλα στα σκουπίδια, γιατί τα θεωρούν δεδομένα, ενώ λιγότερο "τυχεροί" φτάνουν στο 200% των δυνατοτήτων τους, γιατί δείχνουν πείσμα και θέληση για ζωή.

 

Τότε (έκπληξη!) ίσως ο Γιάννης ήταν τυχερός που το έπαθε αυτό (και ο Χώκινγκ σίγουρα ήταν).

Link to comment
Share on other sites

Έρχεσαι στα λόγια μου. Πολλοί θα έλεγαν ότι ο Γιάννης "ήταν άτυχο το παιδί, πωπω, να γεννηθεί με τέτοιο πρόβλημα" κι αν είχε κάνει ένα 0 στην ζωή του "ήταν άτυχο το παιδί να γεννηθεί με τέτοιο πρόβλημα". Αλλά ο Γιάννης έκανε την "ατυχία" του ευκαιρία. Αντί να μιζεριάσει γι αυτά που δεν είχε, ανακάλυψε τι μπορούσε να κάνει μ' αυτά που έχει και το κάνει. Αντί να κλαίει τη μοίρα του (και ποιος θα μπορούσε να τον κακολογήσει κιόλας αν το έκανε), ΓΕΛΑΕΙ και ΖΕΙ.

 

Εγώ δεν τον λέω τυχερό. Άξιο και δυνατό τον λέω. Τυχερή λέω εμένα που τον γνώρισα κι αυτούς που έχουν την χαρά να έχουν τέτοιο πρότυπο στον κύκλο τους.

Link to comment
Share on other sites

Και για να επιστρέψουμε στο θέμα, θα σας παραθέσω το μεγάλο μου κόλλημα, αυτόν τον τρομερά όμορφο τύπο τον οποίο είδα και live και έδειχνε ακόμα πιο τρομερά όμορφος :p

 

Jared-Leto-black-and-white_resize.jpg

 

Leto-Shirtless.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και για να επιστρέψουμε στο θέμα, θα σας παραθέσω το μεγάλο μου κόλλημα, αυτόν τον τρομερά όμορφο τύπο τον οποίο είδα και live και έδειχνε ακόμα πιο τρομερά όμορφος :p

 

Jared-Leto-black-and-white_resize.jpg

 

Leto-Shirtless.jpg

 

fight_club_jared_leto.jpg

 

 

Κούκλος, κούκλος! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

fight_club_jared_leto.jpg

 

 

Κούκλος, κούκλος! laugh.gif

 

Αδικία, εκεί έχει φάει ξύλο (πολύ ξύλο!) :p

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..