Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Οποιος ριξει λεμονοκουπα για τον μελαχρινο να'χει την καταρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Thor, the book of Eli, King Arthur κλπ κλπ κλπ.

 

Αλλά δεν ήταν ένα υπέροχο, κωλόφαρδο, καλόκαρδο κάθαρμα όταν υποδυόταν τον (δεν θέλω υπαινιγμούς και διάφορα σχόλια για τ' όνομά του :Ρ) Titus Pullo;

 

Ray Stevenson

 

ray_stevenson.jpg

ray-stevenson.jpg

ray-stevenson-14.jpg

Ray-Stevenson-Returning-As-The-Punisher-.jpg

Link to comment
Share on other sites

Solomon Kane, Ironclad, Resident Evil.

 

Μελαχρινός, Άγγλος, απόλυτα κυνική φάτσα, σέξι μελαχρινάκι να το πιεις στο ποτήρι και να το μοιραστείς με τις φιλενάδες σου.

 

James Purefoy

 

solomon-kane-james-purefoy.jpg

James_Purefoy_002.jpg

 

James_Purefoy_001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι αφού σήμερα έχω χρόνο και διάθεση, θα προσφέρω πολλές ορμόνες για τις κυρίες του φόρουμ. :)

 

Χρησιμοποιώ την μπούρδα που άκουγε στο όνομα Percy Jackson and the Olympians, για να φέρω αυτόν που στην πραγματικότητα γνωρίσαμε κι αγαπήσαμε σαν Lucius Vorenus στο Rome.

 

Kevin McKidd

 

Kevin_McKidd_0003.jpg

kevin-mckidd1.jpg

kevin-mckidd.jpg

 

Σε ποιο τον γνωρίσαμε;;; :dazzled: Σε ποιον πλανήτη βλέπεις τηλεόραση;

 

post-2372-0-49180400-1314362415_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, αυτό που μου δείχνεις δεν ξέρω από πού είναι, μάλλον από καμιά σύγχρονη ιατρική ή αστυνομική σειρά απ' αυτές που δεν βλέπω που να με πληρώνουν (εξαιρείται ο House γιατί είναι κάθαρμα και το Numbers γιατί έχει geeks). Το Rome ήταν εκεί που εγώ τον γνώρισα. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Απλώς είχα την εντύπωση ότι το Grey's Anatomy (από κει είναι) έχει πιο πολλούς θεατές από αυτά όπου τον είδες εσύ. Καλός, αλλά αυτό το κοκκινομάλλικο-γαλανομάτικο δεν είναι καθόλου του γούστου μου, άσε που μοιάζει με έναν αχώνευτο από τη δουλειά μου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα είναι του γούστου μου (εξάλλου, με Titus Pullo, Mark Anthony και Cesar Augustus από κοντά σχεδόν δεν τον έβλεπα :Ρ), αλλά δεν θα τον πέταγα απ' το κρεβάτι μου πριν τον περάσω ένα χεράκι.

 

Τον Frain, απ' την άλλη, μάλλον θα τον είχα περάσει τρία τέσσερα χεράκια πριν καταλήξει στο κρεβάτι μου, στην διαδρομή. Το αυτό ισχύει και για τον Purefoy. Αν και, κρίνοντας απ' αυτό το βλέμμα που φωνάζει ΣΕΞ με συνοδία βουβουζέλας, μάλλον αυτός θα με προλάβαινε. :p

 

Μια ακόμα αγάπη απ' τα εφηβικά μου χρόνια. Τελικά με τα μάτια το έχω το κόλλημα... Αν δεν έχει ένα κάτι, να μιλάει το βλέμμα, ποιος τους χέζει τους κοιλιακούς...

 

Για το ξεκάρφωμα, αναφέρω μια σουφού ταινία στην οποία έχει παίξει κι ονομάζεται the I inside, αλλά στην πραγματικότητα τον αγάπησα στο Dead Poet Society, Much Ado About Nothing, Swing Kids και The Age of Innocence. Κάποιοι μπορεί να τον γνωρίζουν κι απ' τον House (που μου τον θύμισε :Ρ)

 

Robert Sean Leonard

 

1.jpg

5518_view.jpg

3049647154_6ccce60bff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απλώς είχα την εντύπωση ότι το Grey's Anatomy (από κει είναι) έχει πιο πολλούς θεατές από αυτά όπου τον είδες εσύ.

Το Rome ήταν μια απίστευτη σειρά, κι εσύ Κέλλυ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ. Και τυπικά βλέπεις ότι το στραβό είναι στους άλλους. Φευ.

Link to comment
Share on other sites

Ok, είναι αντικειμενικά άσχημος. Είναι τόσο άσχημος που δεν χρειάστηκε καν μάσκα για να παίξει το Φάντασμα στο Phantom of the Opera. Στο Arachnophobia οι αράχνες ήταν εκπαιδευμένες ώστε να μην φεύγουν από κοντά του τρέχοντας. Αλλά κέρδισε την καρδιά μιας Ελένα Μπόναμ Κάρτερ στο Δωμάτιο με θέα και θα εμπιστευτώ το γούστο της και την γοητεία που έχει παρά στην ασχήμια του.

 

Julian Sands

 

220px-Julian_Sands_Cannes_nineties.jpg

2008-02-29_193824_Julian_Sands.jpg

julian_sands_10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, είναι αντικειμενικά άσχημος. Είναι τόσο άσχημος που δεν χρειάστηκε καν μάσκα για να παίξει το Φάντασμα στο Phantom of the Opera.

Και μάλλον το μετανιώνει, τέτοια πατάτα που ήταν η ταινία...

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο Phantom of the Opera του 1990. Δεν ξέρω αν θεωρήθηκε πατάτα (εξάλλου από σπόντα το είδα), αλλά ήταν, αν μη τι άλλο, ενδιαφέρουσα προσέγγιση :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Ok, είναι αντικειμενικά άσχημος.

Καλά... οι ωραίοι βρίσκουν τις γκόμενες τους.

Και οι άσχημοι βλέπω να έχουν τα μεγάλα σουξέ τους!

 

Όταν δεν σταυρώνεις μία, τι είσαι; Demi;

 

edit: Γκουχ, ρωτάω για έναν φίλο που μου κλαίγεται.

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο Phantom of the Opera του 1990. Δεν ξέρω αν θεωρήθηκε πατάτα (εξάλλου από σπόντα το είδα), αλλά ήταν, αν μη τι άλλο, ενδιαφέρουσα προσέγγιση :Ρ

Μιλάμε για το Phantom of the Opera του 1998 σε σκηνοθεσία Dario Argento. Από όπου και να το πιάσω (εκτός από την κορούλα του σκηνοθέτη στο ρόλο της Christine που αξίζει ιδιαίτερη μνεία στο αδερφό θέμα) θα βρίζω τόσο που οι ορμόνες θα πέσουν στο ναδίρ τους.

Link to comment
Share on other sites

A, ναι, γεια σου,αυτό. Του 98 είναι; Το είχα για παλιότερο. :Ρ

 

Έλα, ρε, δεν ήταν δα και Τιτανικός...

Link to comment
Share on other sites

A, ναι, γεια σου,αυτό. Του 98 είναι; Το είχα για παλιότερο. :Ρ

 

Έλα, ρε, δεν ήταν δα και Τιτανικός...

Όχι, ήταν χειρότερο. Ο Τιτανικός ήταν τουλάχιστον solid entertainment, το Φάντασμα αυτό δεν ήξερε αν ήταν γοτθικό δράμα, μαύρη κωμωδία ή σπλάττερ και κάπου εκεί έχανε τη μπάλα.

Eιδικά όταν ο σκηνοθέτης 10 χρόνια πριν είχε κάνει μία πιο ελεύθερη και ενδιαφέρουσα σύγχρονη παραλλαγή, το Opera

http://www.youtube.com/watch?v=_IhgSk4zLcI&feature=related

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

Έλα, όχι, υπερβολές κλπ (δεν θυμάμαι τίποτα απ' όλη την ταινία εκτός απ' το ποιος έπαιζε το Φάντασμα γιατί μου είχε κάνει απίστευτη εντύπωση το πόσο άσχημος ήταν)

Link to comment
Share on other sites

Απλώς είχα την εντύπωση ότι το Grey's Anatomy (από κει είναι) έχει πιο πολλούς θεατές από αυτά όπου τον είδες εσύ.

Το Rome ήταν μια απίστευτη σειρά, κι εσύ Κέλλυ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ. Και τυπικά βλέπεις ότι το στραβό είναι στους άλλους. Φευ.

 

Δεν την έχω καν ακούσει. Είσαι τηλεορασόπληκτος και η γνώμη σου δε μετράει :atongue:.

Link to comment
Share on other sites

Έλα, όχι, υπερβολές κλπ (δεν θυμάμαι τίποτα απ' όλη την ταινία εκτός απ' το ποιος έπαιζε το Φάντασμα γιατί μου είχε κάνει απίστευτη εντύπωση το πόσο άσχημος ήταν)

Link to comment
Share on other sites

Απλώς είχα την εντύπωση ότι το Grey's Anatomy (από κει είναι) έχει πιο πολλούς θεατές από αυτά όπου τον είδες εσύ.

Το Rome ήταν μια απίστευτη σειρά, κι εσύ Κέλλυ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ. Και τυπικά βλέπεις ότι το στραβό είναι στους άλλους. Φευ.

 

Δεν την έχω καν ακούσει. Είσαι τηλεορασόπληκτος και η γνώμη σου δε μετράει :atongue:.

 

Κέλλυ, σε παρακαλώ, πριν προκαλέσεις εμφράγματα σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ, ρίξε μια ματιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω με μερικές ακόμα ορμόνες...

 

Οκ, δεν έχει κάνει κάτι σφφ ακόμα, αλλά μικρός είναι, θα μεγαλώσει και θα κάνει. :Ρ

 

Cesare Borgia ή, κατά κόσμον, François Arnaud

 

600full-francois-arnaud.jpg

211745-francois-arnaud-eu-temps-bien.jpeg

CesareBorgia1.jpg

 

 

Πρωταγωνιστής στο Crow 2: City of Angels και γενικά κούκλος

 

Vincent Perez

 

mags.jpg

4686202_ori.jpg

_photo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξε τον Lestat στο Queen of the Damned και έχει ένα κάποιο σεξαπήλ, βρε αδερφέ!

 

Stuart Townsend

biolestat2.jpg

Pic_1.jpg

Edited by Sonya
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξε τον Lestat στο Queen of the Damned και έχει ένα κάποιο σεξαπήλ, βρε αδερφέ!

 

Stuart Townsend

biolestat2.jpg

Pic_1.jpg

 

Ο οποίος Stuart, θα έπαιζε τον Aragorn στο LOTR και τον άλλαξαν την ακροτελεύτια στιγμή επειδή ήταν πολύ παιδάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ok, είναι αντικειμενικά άσχημος.

Καλά... οι ωραίοι βρίσκουν τις γκόμενες τους.

Και οι άσχημοι βλέπω να έχουν τα μεγάλα σουξέ τους!

 

Όταν δεν σταυρώνεις μία, τι είσαι; Demi;

 

edit: Γκουχ, ρωτάω για έναν φίλο που μου κλαίγεται.

 

 

 

2 ονόματα:

-Abigail Clancy, ωραιότερη wag για χρόνια στη Βρετανία.

-Peter Crouch, 2 μέτρα αγκούρι όρθιο, stick figure αγαπητός ποδοσφαιριστής. Σύζυγος της κυρίας από πάνω (quotάρω τον ίδιο: αν δεν ήμουν ποδοσφαιριστής, θα ήμουν ακόμα αγ παρθένος.)

 

Πες το φίλο σου να κλάψει κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Θα του πήγαινε, ναι, ναι, ναι. Κι εγώ θα ήμουν μια πολύ πιο ευτυχισμένη θεατής των ταινιών. :Ρ

 

ViserysTargaryen. Έξω στην κοινωνία κυκλοφορεί ως Harry Lloyd κι έχει φονικά μάτια. Για προσωπικούς λόγους, που έχουν να κάνουν με το ποιον μου θυμίζει, τον αγαπώ ιδιαιτέρως.

 

small_HBO_harry_lloyd.jpg

Harry-Lloyd.jpg

harry-lloyd1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα μελι-πράσινα μάτια του ανήκουν στο προσωπικό μου τοπ 5. Για τους ίδιους λόγους με τον Harry Lloyd, χάνω δυο-τρεις καρδιακούς χτύπους όταν τον βλέπω.

 

Η δικαιολογία είναι το the Science of Sleep. Ο κόσμος, όμως, τον ξέρει για το Amores Perros, Y tu mama tambien, Babel, Motorcycle Diaries.

 

Και το όνομα αυτού, Gael Garcia Bernal

 

 

936full-gael-garcia-bernal.jpg

600full-gael-garcia-bernal.jpg

Edited by Sonya
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..