Jump to content

The Big Bang Theory (2007-2019)


araquel
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Χτες ξεκίνησε η 5η σεζόν με δύο επεισόδια. Μόλις είδα το πρώτο. Είναι recap, όπως ήταν αναμενόμενο, όσων συνέβησαν στο τελευταίο επεισόδιο της 4ης, αλλά είχε τρελό γέλιο και κάποιες αλλόκοτες αποκαλύψεις (αν και σ'αυτή τη σειρά η λέξη αλλόκοτες έχει εντελώς άλλη σημασία, ή και καμμία). :D Σε λίγο πάω για το 2ο.

 

Λέω να ξαναδώ και όλες τις προηγούμενες σεζόν σύντομα οπότε αν παίζει κάτι σαν τον τρεκικό καναπέ αλλά για το Big Bang, είμαι μέσα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

post-1004-0-26531600-1318512003_thumb.jpg

 

Brent Spiner και Wil Wheaton στο σημερινό επεισόδιο.

 

ΝΑΙ, ΡΕ ΦΙΛΕ !!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο το επεισόδιο, γαμάτος ο Spiner, μακάρι να έπαιζε περισσότερο, τον πάω με χίλια τον τύπο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φέτος άρχισα να τη βλέπω, είναι πολύ καλή. Πραγματικά έξυπνο και ψαγμένο χιούμορ, απορώ πώς έχει πιάσει στην Αμερική, δεδομένου ότι πολλά αστεία είναι επιστημονικού περιεχομένου και μπορεί να μην τα καταλάβει κάποιος. Ο Σέλντον είναι κορυφαία μορφή της τηλεόρασης ( ο ηθοποιός τον υποδύεται εξαιρετικά, πολλά μπράβο), αλλά επίσης λατρεύω τον Χάουαρντ, βγάζει πάρα πολύ γέλιο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MmEuJCHLgqY

 

Link to comment
Share on other sites

Χθες τότε πιο επεισόδιο βγήκε?

Μπήκα στin σελίδα του CBS και έλεγε ότι χθες είχε καινούριο επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγήκε επεισόδιο χθες. Το τελευταίο βγήκε την περασμένη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος ότι πριν βγούν τα κανονικά επεισόδια είχαν βγει και αλλα?

Επίσης μήπως ξέρετε,αυτή η σεζόν είναι η τελευταία?

Link to comment
Share on other sites

Στην λίστα λέει μονο τα γνωστά επεισόδια που ξέρουμε.hmm.gif

Δεν έχει κάποια που δεν έχουμε δει όλοι μας.

Παράδειγμα είδα ένα επεισόδια σήμερα που μοιάζει με το πρώτο αλλα έχει άλλους ηθοποιούς (τον Leonard και τον Sheldon παίζουν οι ίδιοι)παράδειγμα στην θέση του Εβραίου(Έτσι συνηθίζω να τον λέω εγώ laugh.gif)έχει μια κοπέλα και στην θέση της Penny έχει άλλη.Είναι περίπου τα ίδια αλλα σε άλλο διαμέρισμα,αυτή που παίζει τον ρολο της "Penny" δεν μετακομίζει διπλα τους,αλλα είναι απλός μια κοπέλα που την βρίσκουν στο δρόμο και της προτείνουν να μείνει μαζί τους επειδή έχει χωρίσει με το αγόρι της και δεν έχει που να μείνει.

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο πρώτος πιλότος που γύρισαν, αλλά εν τέλει γύρισαν και τον γνωστό πιλότο, τον οποίο και πρότειναν στο κανάλι. Τον πρώτο τον κράτησαν απλώς στο αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το ερώτημα αν είναι τελευταίος κύκλος η όχι δεν μου απάντησε κανένας.Αυτά είναι καλο πιστεύω :)

Ο Jim σε μια συνέντευξη είπε ότι μπροστά μας έχουμε και αλλα δυο σεζόν,αλλά δεν ξέρω ποτε το έλεγε.Μπορεί να το έλεγε την προηγουμενη σεζόν,μπορεί και την προπροηγούμενη(δηλαδή αυτή η σεζόν είναι η τελευταία).

Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνεται στο σύνδεσμο που ανάρτησα. Θα ανανεωθεί για ακόμη δύο κύκλους (σύνολο επτά). ;-)

Δεν γνώριζα για το πιλοτικό που αναφέρατε. Θα ελέγξω σχετκώς και θα αναφέρω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το ερώτημα αν είναι τελευταίος κύκλος η όχι δεν μου απάντησε κανένας.Αυτά είναι καλο πιστεύω :)

Ο Jim σε μια συνέντευξη είπε ότι μπροστά μας έχουμε και αλλα δυο σεζόν,αλλά δεν ξέρω ποτε το έλεγε.Μπορεί να το έλεγε την προηγουμενη σεζόν,μπορεί και την προπροηγούμενη(δηλαδή αυτή η σεζόν είναι η τελευταία).

 

Νομίζω οτι την ανανέωσαν για καινούριες σεζόν αν και έχει πάρει την κάτω βόλτα, δυστηχως.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eιναι εκπληκτικη σειρα! Την πρωτοπετυχα στο star και κολλησα! Τωρα παιζεται καθε σαββατο στις 5...παντα το βλεπω!

Νομιζω πως ο Λεοναρντ και η Πενυ ταιριαζουν... μην σου πω εγω τα εφτιαχνα μαζι του...ειναι συμπαθεστατος και χαριτωμενος και ιδιοφυια...α και δεν ειναι καθικι...πολλα συν! Νομιζω πως ειναι ο πιο συμπαθητικος χαρακτηρας απ' ολους...

Ο Σελντον ειναι ΘΕΟΣ (τοσο γελιο δεν εχω ξαναριξει) αλλα νομιζω πως αν ζουσα απεναντι του θα ειχαμε ομηρικους καβγαδες... ολη η πολυκατοικια θα με ακουγε! Ειδικα εκει που κανει το εκνευριστικο νοκ νοκ στην πορτα... νοκ νοκ Πενυ νοκ νοκ Πενυ νοκ νοκ Πενυ...!

Α και τον λιποσαρκο εβραιο... τον καρυδωνα...του πεταγα τοστιερα στο κεφαλι... απαπαπαπα... ο Ραζ σχετικα αδιαφορος ....

Η Πενυ δεν ειναι κουκλα (κουκλα ηταν η αδερφη του Σελντον) αλλα ειναι ομορφουλα...μια χαρα...

Και μπορει να ειναι αμερικανια αλλα πετυχημενη αμερικανια!:good:

Ασε που το σπασικλακι μεσα μου επιτελους ζει την αναγνωριση και την επιτυχια που του αξιζει!

Edited by laas7
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Big Bang Theory (2007-2019)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..