Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Το ξέρω ότι είναι άσχετο αλλα τί θα γίνει με αυτές τις αλλαγες στο φόρουμ? Δεν μπορω άλλο έχω μπλέξει τα μπούτια μου! :dazzled:

Link to comment
Share on other sites

Βόουταρα κι εγώ... κατόπιν πολλής σκέψεως...

 

Δύσκολη, πολύ δύσκολη αυτή η ψήφος, γιατί όλες οι ιστορίες άξιζαν...

 

Ακόμα δεν είμαι σίγουρη αν έπραξα σωστά, αλλά... ο... ψήφος ερρίφθη! :tease:

 

Καλή επιτυχία, ladies and gentlemen!

 

Υ.Γ.: Προς μμαν και μιχίλιο... Επιβεβαιώστε ότι ελάβατε και ότι είναι έγκυρη!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο που το έχετε και διαβαζετε πρωι πρωι και σχολιάζετε και ψηφίζετε εγώ ακόμα ζόμπι είμαι....:dazzled:

Link to comment
Share on other sites

26 ψήφοι.

Άγριο σεξ και βία για κάποιες θέσεις, μεταξύ των οποίων και η 5η.

Threesome στην κορυφή.:D

Link to comment
Share on other sites

26 ψήφοι.

Άγριο σεξ και βία για κάποιες θέσεις, μεταξύ των οποίων και η 5η.

Threesome στην κορυφή.:D

Αυτά τα hints σου με τρελαίνουν! :tease: :tongue:

 

Στις 11μουμού θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Στις 11μουμού θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα, έτσι;

Αν δεν έχουμε ψήφους της τελευταίας στιγμής (Martin? Eroviana? Naroualis?) στις 11 μ.μ. θα αρχίσει η διαδικασία ανακοίνωσης. Επειδή τα ποστ εκείνα θα είναι μεγάλα και, αν και είναι ήδη γραμμένα, θέλουν ειδική μορφοποίηση που προφανώς εξαρτάται από τα τελικά αποτελέσματα, θα μας πάρει κάποια ώρα μέχρι να μαθευτεί η νικητήρια ιστορία.

 

Και τώρα, επειδή το απόγευμα θα λείπω και το τελευταίο που χρειάζομαι είναι να έχω να κάνω 21 posts όταν γυρίσω, θα μου επιτρέψετε να σχολιάσω κι εγώ τις ιστορίες. Τα σχόλιά μου γράφτηκαν σχεδόν μόλις ανέβηκαν τα διηγήματα και από τότε έχω κάνει ελάχιστες προσθήκες για να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω με σχόλια άλλων. Εννοείται ότι δεν έχουν καμία σχέση με την τρέχουσα κατάταξη την οποία δεν γνώριζα όταν τα έγραφα. Επίσης, να πω ότι ψήφισα πρώτος πριν δω καμία άλλη ψήφο. Το ίδιο ισχύει και για τον Nihilio.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα, επειδή το απόγευμα θα λείπω και το τελευταίο που χρειάζομαι είναι να έχω να κάνω 21 posts όταν γυρίσω, θα μου επιτρέψετε να σχολιάσω κι εγώ τις ιστορίες.

Ελεύθερα, ελεύθερα!!

 

Άντε, ανυπομονώ επιτέλους να σχολιάσει ο mr "show, don't tell"! :tongue:

 

OK, ναι, ναι, διάβασα το πρώτο post του αντίστοιχου θέματος... Αλλά, το έπαθες όπως η Κέλλυ με την ορθογραφία! :tease: :devil2:

 

Edit1: Και, ναι! Η επιθυμία εισακούστηκε! Πάω τώρα να διαβάσω το σχόλιο... :mf_sherlock:

 

Edit2: Ουπς! :cold: :dazzled: Να μάθεις, Έλενα, άλλη φορά να μη μιλάς! :tongue:

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

Μία ψήφος (πόσο μάλλον περισσότερες) μπορεί ν' αλλάξει τα πάντα στην πρώτη τριάδα! :lmao:

Στην 5η θέση έχουν σταματήσει το άγριο σεξ και παίζουν πια κορώνα-γράμματα!:wacko:

Ποιος θ' αποφασίσει την νικητήρια ιστορία; Οι δύο συγγραφείς που απέμειναν; Ο Robin? O Διγέλαδος; Εγώ;

 

Τι θα πει "Μα έχεις ψηφίσει!" ; Αν έχετε κάτι πραγματικά σημαντικό να μου πείτε, στέλνω λογαριασμό τραπέζης με ΠΜ και το τσεκάρω απ' το web banking. (Θυμίζω ότι οι κυρίες δεν είναι ανάγκη να πληρώσουν.) Μόνο βιαστείτε γιατί οι τιμές και τα ανταλλάγματα ανεβαίνουν κάθε τέταρτο! Και θυμηθείτε ότι υπάρχει και ο αδιαφθ εκείνος ο γεμάτος κατανόηση άνθρωπος, ο συγκαταμετρητής:chinese:.

 

Φεύγω και θα γυρίσω γύρω στις 10 μ.μ. τρελός από περιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Μία ψήφος (πόσο μάλλον περισσότερες) μπορεί ν' αλλάξει τα πάντα στην πρώτη τριάδα! :lmao:

 

 

Στατιστικούλια; Εεε; :rolleyes:

Πεθαίνω για μερικά στατιστικούλια... Καλέ κύριε moderator και συγκαταμετρητή, Nihiliε, που μας είχες κάνει τόσο ωραία στατιστικά στον 2ο Διαγωνισμό ε.φ. :wub:, θα μας ξανακάνεις και τώρα; :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Αααχ!

:dazzled:

Μεγάλη η χάρη σας!

Εγκατέλειψα πάρτυ σε σπίτι γνωστής συγγραφέως ενώ περιστοιχιζόμουν από 8 (ολογράφως: οχτώ) αιθέριες υπάρξεις. Για να καταφέρω να φύγω τους είπα το θέμα του διαγωνισμού.

Πείστηκαν.

Πάω να δω τι αποφάσισε η Eroviana (o Martin δεν φαίνεται πουθενά).

Link to comment
Share on other sites

Εεεμμμ, θα έχουμε μια μικρή καθυστέρηση, όχι επειδή κάποιος απάντησε επί της ουσίας στο μεγαλόψυχο ΠΜ μου, αλλά επειδή ήρθε μια ψήφος από τον ίδιο τον... θεό του φόρουμ. Παρακαλώ σημειώστε την τιμή που μας γίνεται, καθώς νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που ψηφίζει σε διαγωνισμό!

Link to comment
Share on other sites

To συνδιοργανωτή του έκαναν blueballing κάτι λεωφορεία με αποτέλεσμα να γυρίσει μόλις τώρα και να έχει κάμποσες ψήφους απέραστες.

 

Βουρ στον πατσά λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

To συνδιοργανωτή του έκαναν blueballing κάτι λεωφορεία με αποτέλεσμα να γυρίσει μόλις τώρα και να έχει κάμποσες ψήφους απέραστες.

 

Βουρ στον πατσά λοιπόν.

 

Τα έχω στείλει όλα και περιμένω το ΟΚ σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Management

Εεεμμμ, θα έχουμε μια μικρή καθυστέρηση, όχι επειδή κάποιος απάντησε επί της ουσίας στο μεγαλόψυχο ΠΜ μου, αλλά επειδή ήρθε μια ψήφος από τον ίδιο τον... θεό του φόρουμ. Παρακαλώ σημειώστε την τιμή που μας γίνεται, καθώς νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που ψηφίζει σε διαγωνισμό!

 

LOL. Πρώτη φορά δε νομίζω. Στα πρώτα χρόνια (στα μαθητικά που λένε) κάτι πρέπει να είχα ψηφήσει και τότε αλλά μιλάμε για χρόνια πριν. Να, εσύ για παράδειγμα, δεν είχες γεννηθεί :p (στο forum εννοώ).

 

Πάντως οι ιστορίες σε γενικό βαθμό ήταν όλες καλές με διαφορετικό στυλ η κάθε μια. Πάλι καλά που είχε υπολογίσει και σήμερα να διαβάσω γιατί αλλιώς ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

OK, let’s go!

Συμμετείχαν 21 (ολογράφως: είκοσι ένα!) διηγήματα αλλά, εκτός διαγωνισμού, γράφτηκαν άλλα τέσσερα – πέντε! Το πολύ διασκεδαστικό «Μόνο στο σπίτι» της Tiessa, το διήγημα-βαριοπούλα «Σαραντατρία λεπτά πριν» του Big Fat Pig και άλλα δυο – τρία που δεν υποβλήθηκαν λόγω είδους. Άτυπα, το σπάσαμε το ρεκόρ.

Λόγω θέματος και μόνο, να πω ότι στο ραντεβού εμφανίστηκαν έντεκα αγοράκια και δέκα κοριτσάκια. Εξαιρετική σύνθεση για ένα καθωσπρέπει λογοτεχνικό όργιο, στο οποίο προσκολλήθηκαν πάνω από δέκα ψηφοφόροι ή σχολιαστές και ποιος ξέρει πόσοι απλοί ματάκηδες.

Είχαμε συμμετοχή νιόπαντρης από ταξίδι του μέλιτος! Μισό, να το εμπεδώσετε καλύτερα:

Έκανε διάλειμμα από την παραδοσιακή ασχολία του honeymoon (δηλαδή προσπαθείστε να φανταστείτε τη σκηνή –με το θύμα παραδίπλα να ασθμαίνει τέζα) για να γράψει σ’ ένα διαγωνισμό με θέμα το… σεξ!

Νομίζω ότι αυτό αξίζει να καταγραφεί.

Κάποια στιγμή σκέφτηκα να μετρήσω τις live (μπροστά στα μάτια του αναγνώστη) συνουσίες, αλλά μετά θυμήθηκα κάτι φάσεις με μετανυδρίτες κι αποφάσισα να μην κάνω τον κόπο, οπότε περιορίστηκα στο να φαντάζομαι μερικούς… ζωηρούς από τους χαρακτήρες των διηγημάτων να βγαίνουν από τις ιστορίες τους και να επισκέπτονται κάποιους άλλους…

Πολλά ευχαριστώ στον λιτά αποτελεσματικότατο Nihilio. Ταχύτητα, αντίληψη, λακωνικότητα, άψογη συνεννόηση. Τον δίνω στεγνά σε όλους τους διοργανωτές διαγωνισμών.

Επίσης, πολλά ευχαριστώ σε όσους και όσες σχολίασαν ιστορίες του διαγωνισμού και/ή ψήφισαν. Οι συγγραφείς ωφελήθηκαν από τον κόπο τους.

Και φυσικά, είμαι υποχρεωμένος στους ίδιους τους συμμετέχοντες. Χωρίς εσάς δεν θα είχαμε φτάσει όχι στην κορύφωση που είμαστε τώρα, αλλά ούτε στα προκαταρτικά.

Προσωπικά, πέρασα υπέροχα. Έβλεπα τη Βάσω που το έλεγε στον προηγούμενο διαγωνισμό, αλλά δεν το φανταζόμουν τόσο καλό σαν εμπειρία. Better than sex! (OK, υπερβάλλω κομμάτι, μην ανησυχείτε.)

Αρκετά όμως, κράτησε πολύ. Ας τελειώσουμε τώρα μαζί –τον διαγωνισμό ντε.

Link to comment
Share on other sites

Και η αγωνία κορυφώνεται, αγαπητοί συμφορουμίτες!

Ποιος θα κερδίσει το διαγωνισμό με το πιο πιασάρικο θέμα των τελευταίων ετών;

Η Tiessa, με τους θανατηφόρα απολαστικούς Μετανυδρίτες;

O Big Fat Pig με το δυναμιτιστικό Σημείο Εισόδου;

Ο Solonor με τις κατσίκετο ανατριχιαστικό-αστυνομικό-cyberpunk Συναινεση;

(Δε γράφω άλλα γιατί θα με προλάβουν...)

 

edit: Και για όσους δεν το έπιασαν: ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕ διοργανωταιαιαιαιαι! Μας γκαστρώσατε! (από το πολύ σεξ:tongue:!)

Edited by RObiN-HoOD
updated solonor story title
Link to comment
Share on other sites

Ή η Κέλλυ με τον τέλειο εραστή/ ζιγκολό της; Μην είστε τόσο πια μετριόφρων, δεσποινίς μου...

Link to comment
Share on other sites

Ή η Κέλλυ με τον τέλειο εραστή/ ζιγκολό της; Μην είστε τόσο πια μετριόφρων, δεσποινίς μου...

 

Μιλ μερσί, αλλά δε νομί Καλά, θα δούμε. Και μην παραπετάμε και τους υπόλοιπους, επειδή δεν προλαβαίνω να τα γράψω όλα (προλαβαίνω, κοι διοργανωταί; ).

 

Έξι μόνο συγγραφείς περιμένουν εδώ από κάτω; Οι υπόλοιποι τι κάνουν;

 

edit: το τσαχπινοεμότικον

Edited by wordsmith
Link to comment
Share on other sites

[

Έξι μόνο συγγραφείς περιμένουν εδώ από κάτω; Οι υπόλοιποι τι κάνουν;

 

Οι υπόλοιποι τρώνε τα νύχια τους κατ' ιδίαν. Δεν γίνονται ρόμπες σαν και μας. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν να βλέπω το σατανικό γέλιο σου όσο καθυστερείς ΕΠΙΤΗΔΕΣ τα αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά τριγυρίζω στο φόρουμ κοιτάζοντας κάθε λίγο και λιγάκι το new content

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..